REKLAMA
1,8 tony kokainy przejęto w Rotterdamie

1,8 tony kokainy o wartości ok. 72 mln euro przechwycili holenderscy celnicy w porcie Rotterdam - podała holenderska agencja ANP.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2398
Narkotyk był ukryty w wielkim bojlerze na statku płynącym z wyspy Curacao na Antylach Holenderskich. Wykryto go przy pomocy specjalnie szkolonego psa - podała agencja uściślając, że nastąpiło to w ubiegłym tygodniu, lecz władze zwlekały z ogłoszeniem tego do czasu usunięcia narkotyku i aresztowania sześciu podejrzanych z trzech miast.

Podejrzani, to ludzie w wieku od 22 do 51 lat. Narkotyk zniszczono - podała prokuratura. Poinformowała, że dochodzenie jest prowadzone wspólnie z organami ścigania z Curacao, gdzie mogą nastąpić dalsze aresztowania.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

h0b (niezweryfikowany)
Dajcie mi tyle koki :) <br>
KRET (niezweryfikowany)
mi tam by starczyło jakies 10 kg:]^^zaraz zeby tyle:]]
Caribbean man (niezweryfikowany)
...stare dobre Curacao. Cała ta wyspa to jedna wielka koksownia :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Trudno. Niech się dzieje co chce. Nieważne, że już po 17. Nieważne, że moja dziewczyna jest na mnie zła, a jutro idę do roboty. Nieważe, że nie wszystkich tutaj znam. Ale jestem tutaj z Nimi, im ufam. W miejscu, które znam. Zjarany do tego jestem niemołosiernie i usatysfakcjonowany po ciekawym dniu.Gniotę kulkę, wyliczone 20. Smaczne.

  • Benzydamina

substancja: Chlorowodorek benzamidyny / dwie saszetki Tantum Rose, każda zawierająca 0,5mg substancji oraz substancje pomocnicze, w tym ogromne ilości soli. (Stąd doniesienia o

działaniach nieporządanych u niektórych ‘szperaczy’, tj. wymioty, bule brzucha.)doświadczenie: mj, @, dxm, piwo wino i co ino, gałka, tussipect, beznydamina po raz 1.miejsce: przyciemniony pokójczas: ok 22.00 – teraz, czyli 00.31; teraz, 02.48  • 5-APB
  • Etanol (alkohol)
  • Pierwszy raz

Bardzo pozytywne nastawienie, rodzice pojechali na 3 dni w góry, miałem ochotę popróbować jakichś ciekawych substancji, kumpel zapodał mi właśnie 5-APB. Po zażyciu poszedłem do naszego miejscowego Pub'u.

Zaczne bez jakiegos wstępu większego, dostałem od kumpla woreczek z ok 90mg 5-APB, gdyż wiedziałem, ze w weekend moi rodzice jadą w Bieszczady i będę mieć przez 3 dni wolną chate (tylko babcia mieszkająca piętro niżej, bo mieszkam w domu dwu-rodzinnym). 

 

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Miks

Chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;) Kompania w składzie: ja, Bill, Ironia, McOffsky, Jezus i koleżanka spoza forum - D.

   Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.

randomness