1,8 tony kokainy przejęto w Rotterdamie

1,8 tony kokainy o wartości ok. 72 mln euro przechwycili holenderscy celnicy w porcie Rotterdam - podała holenderska agencja ANP.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2406
Narkotyk był ukryty w wielkim bojlerze na statku płynącym z wyspy Curacao na Antylach Holenderskich. Wykryto go przy pomocy specjalnie szkolonego psa - podała agencja uściślając, że nastąpiło to w ubiegłym tygodniu, lecz władze zwlekały z ogłoszeniem tego do czasu usunięcia narkotyku i aresztowania sześciu podejrzanych z trzech miast.

Podejrzani, to ludzie w wieku od 22 do 51 lat. Narkotyk zniszczono - podała prokuratura. Poinformowała, że dochodzenie jest prowadzone wspólnie z organami ścigania z Curacao, gdzie mogą nastąpić dalsze aresztowania.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

h0b (niezweryfikowany)
Dajcie mi tyle koki :) <br>
KRET (niezweryfikowany)
mi tam by starczyło jakies 10 kg:]^^zaraz zeby tyle:]]
Caribbean man (niezweryfikowany)
...stare dobre Curacao. Cała ta wyspa to jedna wielka koksownia :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Pierwszy raz

Samochód w 5 osób, next stok narciarski na wichurze (południowy wschód Polski "Krzeszów", next znów samochód noc las i dom :). Nastrój - Szczęśliwi jak dzieci, dzień wolny od pracy i zmartwień. Wszyscy chcieliśmy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz pierwszy trip w plenerze z MXE. Muzyka W aucie Trance/Minimal/Ambient - Nastawienie tripa pod krajobraz i muzykę

Wrzesień

  • Inne

Od pewnego czasu towarzyszy mi zmęczenie spowodowane zarywaniem nocy oraz ogólna ospałość i niemoc wywołana małą iloścą ruchu. Postanowiłem wykorzystać swoje doświadczenie zielarskie, żeby w dość naturalny sposób sobie pomóc

Ten raport może zdecydowanie odbiegać od większości zamieszczonych na neurogroove wpisów, z racji tego, że użyte substancje są stosowane głównie w postaci przypraw. Ich synergiczne działanie doprowadziło mnie jednak do tak ciekawego stanu, że postanowiłem że naprawdę warto się tym doświadczeniem podzielić i polecić tą mieszankę wszystkim, którym dokucza chroniczne zmęczenie.

  • Marihuana
  • Tripraport

Już od dłuższego czasu się zastanawiałam czy mam to napisać a jeśli tak to jak ująć to w słowa aby dało się to jako tako zrozumieć. Zamknęłam się w sypialni ze słuchawkami na uszach. I zaczęłam pisać....

  W sylwestra się wszystko zaczęło.

 Wiem że czasem jestem roztrzepana, taka z nie ograniętymi myślami, które biegają po przedpokoju mojej głowy, zaglądając do napotkanych pokoi z pytaniem czy tu pasują w danym momencie ( bądź na stałe ) czy też nie i biegną dalej. Trudno to wyjaśnić, jestem jaka jestem, jeśli mnie taką akceptujesz to cieszę się bardzo, jeśli nie to tam są drzwi, jest wiele ludzi do spotkania na życiowym parkingu.

   Nie zawsze tak było, dostałam porządną lekcję aby się tego "nauczyć". Ale mniejsza o to, zbyt osobiste.

  • Marihuana


Swojego dzisiejszego tripa uznalem za szczegolnego z niejednego powodu.

Po pierwsze i najwazniejsze primo: ostatni raz palilem pod koniec grudnia

wiec calosc podrozy odczulem bardzo mocno. Po raz kolejny przekonalem sie

rowniez, ze stafik w worku strunowym jest miszanka przynajmniej roznych

roslin. Podczas 2 podejsc wyczuwalem zupelnie inny zapach i smak dymu...

jak i diametralnie inne skutki dzialania tegoz dymu:]