17-letnia Polka przemytniczka

Celnicy postanowili dokładniej sprawdzić bagaże dziewczyny, bo zauważyli, że jest bardzo zdenerwowana.

Anonim

Kategorie

Źródło

RMF FM
Gazeta Wyborcza

Odsłony

2340

17-letnia Polka przemytniczka

RMF FM

Ponad 3 kilogramy heroiny próbowała wywieźć z Chile do Holandii 17-letnia Polka. Dziewczynę zatrzymano wczoraj na lotnisku w Santiago, ale dopiero dzisiaj informację na ten temat podała tamtejsza brygada antynarkotykowa.

Heroina była ukryta w walizce z podwójnym dnem. Celnicy postanowili dokładniej sprawdzić bagaże Polki, ponieważ zauważyli, że dziewczyna jest bardzo zdenerwowana. Nastolatka ujawniła, że regularnie przemycała narkotyki z Ameryki Południowej do Europy.

Młoda Polka zatrzymana z narkotykami w Chile

Gazeta Wyborcza

Na lotnisku w Santiago w Chile została zatrzymana 17-letnia Polka, u której znaleziono ponad 3 kg czystej kokainy. Narkotyki pochodzące z Ekwadoru były schowane w walizce z podwójnym dnem. Dziewczyna, która leciała do Amsterdamu, przyznała się, że przemyca narkotyki z polecenia Nigeryjczyka poznanego w Polsce.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Danone (niezweryfikowany)
17latka? i co ona, zbierała na studia?
Zajawki z NeuroGroove
 • Marihuana

Tekst napisany pod wplywem THC w trakcie palenia, dodam ze pomysl na

jakiekolwiek napisanie czegokolwiek powstal tez w trakcie palenia,

tytul natomiast ukazal sie autorowi na przedniej szybie samochodu jako

swego rodzaju zwida...hmm, fajne to byly czasy a ten krotki tekst to

pamiatka po legendarnym juz zjaraniu :)

 • Banisteriopsis caapi
 • DMT
 • Mimosa Hostilis
 • Pierwszy raz
 • Ruta stepowa

Mieszkanie, zgaszone światło, kadzidła i świece, medytacyjna muzyka, dobry nastrój, nastawienie na przeżycia mistyczne.

Paliłam changę na dwa razy. Doświadczenie zlało mi się w jedno, nie jestem w stanie określić, która część była częścią którego palenia. 

Próba opisu tego doświadczenia jest jak próba określenia czterowymiarowej czasoprzestrzeni linią. Kształty i odległości straciły sens. Rzeczywistość wykrzyywiła się i rozlała w koliste piksele kolorów. Istoty ze światła i tęczy uśmiechały się przyjaźnie z góry. 

 • LSD
 • Pierwszy raz

Byłem szczęśliwy. Zdałem wszystkie przedmioty na 6 semestrze studiów, pozytywnie zacząłem wakacje. Chciałem doświadczyć wizualnych halucynacji. Czytałem wiele raportów i byłem bardzo pozytywnie nastawiony do LSD, próbując wcześniej grzybków halucynogennych w Holandii (trufli).

Całego tripa miałem przeżyć z moim przyjacielem. Podzieliliśmy jeden karton na pół i każdy miał zarzucić swoją część, jednak mój kolega zrezygnował ze względu na swój niepokojący stan psychiczny. Mimo tego towarzyszył mi w tripie i starał się mnie ogarniać przez cały czas.

 • alfa-PVP
 • Ketony
 • Pierwszy raz

Własny pokój, w nocy, słuchawki na uszach, bez towarzystwa. Humor raczej dobry, a ze względu na znikomą (żeby nie powiedzieć zerową) wiedzę na temat a-pvp- ekscytacja przed testem.

Na wstępie chciałabym uprzedzić, że to mój pierwszy tekst tutaj i zdaje sobie sprawę z tego, że może nie być idealny. Jednak ze względu na mało informacji na temat alfa-PVP w Internecie oraz brak opisu przeżyć na NG, postanowiłam napisać coś od siebie dla zainteresowanych a-PVP, żeby przed zażyciem znali ewentualnie coś więcej niż tylko nazwę, jak było praktycznie w moim przypadku. :)