16-latka ukryła narkotyki między paluszkami rybnymi a pierogami

Przed sąd dla nieletnich trafi 16-latka z Łomży zatrzymana przez policję za posiadanie środków odurzających. Mundurowi znaleźli w wynajmowanym przez nią mieszkaniu 120 gramów kryształu. Narkotyki nastolatka ukryła w zamrażarce.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 | Białystok
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

82

Przed sąd dla nieletnich trafi 16-latka z Łomży zatrzymana przez policję za posiadanie środków odurzających. Mundurowi znaleźli w wynajmowanym przez nią mieszkaniu 120 gramów kryształu. Narkotyki nastolatka ukryła w zamrażarce.

Jak przekazała podlaska policja, łomżyńscy kryminalni ustalili, że nieletnia mieszkanka Łomży może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Zatrzymali dziewczynę w wynajmowanym przez nią mieszkaniu.

"Nastolatka nie kryła zaskoczenia widokiem policjantów. Początkowo twierdziła, że nie posiada żadnych narkotyków. Jednak po chwili rozmowy wskazała policjantom środki odurzające, które przetrzymywała w zamrażarce" - przekazała w komunikacie policja z Łomży.

Jak przekazała policja, było to blisko 120 gramów kryształu, który miał trafić do obrotu. Mundurowi zabezpieczyli 600 złotych, które mogą pochodzić z przestępstwa. Narkotyki zostały wysłane do dalszych badań do laboratorium.

16-letnia mieszkanka Łomży za swoje czyny odpowie przed sądem dla nieletnich.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

olo lat 30 mies... (niezweryfikowany)
16 latka.... wynajęte mieszkanie....
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Rozluźniony, spokojny, "słoneczny, siebiepewny i rad", brak jakichkolwiek lęków/przekonań/oczekiwań względem tripa; mnóstwo znajomych i przyjaciół wokół, kolorowy dom, szary garaż, zimno przez większość czasu.

11.11.2011

  • Heimia salicifolia

...tak oto śpiewał w refrenie wykonawca krajowy bodajże w latach 80 XX wieku. Ale chyba tylko na zasadzie prekognicji ogólnej przeczuwać mógł ,że tak trafnie opisze mój stan czyli :


subst: sun opener (heima s.)


ilość: ok. ponad gram (tłusty gibon)-uwaga! przy kręceniu trudności bo materiał włóknisty


doświadczenie: mnich/złodziej poziomu piątego ;),


s&s:niewiara (czyni cuda).
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Spokojna, mało pogodna niedziela. Home alone, dużo czasu i pozytywne nastawienie.

13:10  -  3 saszetki tantum rosa, po ekstrakcji około 1,5g benzydaminy (ekstrakcja przeprowadzona przy pomocy szklanek, zimnej wody, strzykawki do odmierzenia precyzyjnej objętości wody, oraz 2 ręczników papierowych jako filtr). Cały proces przebiegł sprawnie. Prawie to co przy antku, tylko zamiast przefiltrowanej cieczy zbieramy osad z filtra.

+0:20  -  poki co nic wyrazistego, ale jestem bardzo pozytywnie astawiony, czekam. W międzyczasie wychodzę na balkon i odpalam papierosa. 

  • 2C-P
  • Pierwszy raz

S&S: nastawienie pozytywne, aczkolwiek strach przed nieznanym, „z tyłu głowy” myśl, że mnie wystrzeli i nie ogarnę fazy. Miejscówa, ciepła, bezprzypałowa klatka schodowa, później miasto i moje mieszkanie.

 

Spodziewaj się niespodziewanego. Tak chyba najlepiej mogę określić słowami to co mnie spotkało, w konfrontacji z tym, czego oczekiwałam. Raport spisuję żeby ten, jak teraz mi się wydaje, sen nie umknął mi jak wszystkie inne.