REKLAMA
12-latek z 300 gramami kokainy na lotnisku

12-letni chłopiec był kurierem narkotyków, przemycanych z Peru do Włoch; został zatrzymany na mediolańskim lotnisku Linate przez Gwardię Finansową.

Koka

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1025
12-letni chłopiec był kurierem narkotyków, przemycanych z Peru do Włoch; został zatrzymany na mediolańskim lotnisku Linate przez Gwardię Finansową. Wszystko wskazuje na to, że mały Peruwiańczyk pracował dla międzynarodowej organizacji przemytników. U chłopca, który podróżował sam samolotem, znaleziono w walizce 300 gramów kokainy. Zatrzymano go w chwili, gdy na włoskim lotnisku podchodził do oczekujących na niego rodziców. Nie jest jasne, czy wiedzieli oni o tym, że wykorzystany został jako kurier. Chłopiec trafił do domu poprawczego.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

sharik (niezweryfikowany)
shit happens.
Anonim (niezweryfikowany)
No i dzieciak ma przesrane dzieciństwo, bo chciał zarobić
Anonim (niezweryfikowany)
beda wiedzieli, co z nim zrobic w wiezieniu...
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Retrospekcja

Ostatni dzień Woodstocku 2011, koncerty Gentelmena, The Prodigy oraz Łąki Łan. Później koło namiotu na uboczu. W towarzystwie kompanów z poprzedniego tripa mającego miejsce ok. 3 tygodnie wcześniej - w trakcie koncertów niekwaszącego C oraz kwaszącego Sz koło namiotu. Wyjątkowo dobry humor utrzymujący się już od kilku dni, podekscytowanie przed koncertem The Prodigy - zespołu słuchanego mniej lub bardziej intensywnie od podstawówki.

 

TR pisany po długim czasie. Tym razem 3 lata od opisywanych wydarzeń.

  • Buprenorfina
  • Estazolam
  • Morfina
  • Pozytywne przeżycie

Dzień jak co dzień - substancja przyjęta w celu załagodzenia objawów abstynencyjnych po ostrym ciągu z Tramadolem. Ogólnie pozytywne nastawienie, nadzieja na chociaż lekkie załagodzenie nadchodzącego skręta. Mieszkam w wynajmowanym pokoju więc zero jakichkolwiek wpadek

Witam Serdecznie
Z okacji tego że Estazolam zaczął działać - pozwolił mi się nieco otworzyć i przedstawić wam działanie buprenorfiny którą wydobywam z plastwów o nazwie handlowej transtec.

Co to jest buprenorfina?
W skrócie jest to pochodna tebainy. Buprenorfina jest dostępna międzi innymi w tabletkach podjęzykowych Bunondol w dawkach 0,2mg oraz 0,4mg oraz w plastrach Transtec zawierających 20mg/30mg/40mg per plaster.
Jeśli ktoś jest ciekaw większą ilością informacji - na pewno znajdziecie ją na wikipedi :)

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Noc. Sam w domu ;D

Zawsze chciałem spróbować benzy, tylko zawsze poddawałem się czytając jakie "straszne" efekty powoduje. Ale raz się żyje, sam w pokoju, noc, tak to będzie dobry pomysł! Żeby nie przesadzić z saszetkami, biorę 3 - tyle powinno wystarczyć...

randomness