12-latek z 300 gramami kokainy na lotnisku

12-letni chłopiec był kurierem narkotyków, przemycanych z Peru do Włoch; został zatrzymany na mediolańskim lotnisku Linate przez Gwardię Finansową.

Koka

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1030
12-letni chłopiec był kurierem narkotyków, przemycanych z Peru do Włoch; został zatrzymany na mediolańskim lotnisku Linate przez Gwardię Finansową. Wszystko wskazuje na to, że mały Peruwiańczyk pracował dla międzynarodowej organizacji przemytników. U chłopca, który podróżował sam samolotem, znaleziono w walizce 300 gramów kokainy. Zatrzymano go w chwili, gdy na włoskim lotnisku podchodził do oczekujących na niego rodziców. Nie jest jasne, czy wiedzieli oni o tym, że wykorzystany został jako kurier. Chłopiec trafił do domu poprawczego.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

sharik (niezweryfikowany)
shit happens.
Anonim (niezweryfikowany)
No i dzieciak ma przesrane dzieciństwo, bo chciał zarobić
Anonim (niezweryfikowany)
beda wiedzieli, co z nim zrobic w wiezieniu...
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Codzienna depresja

Po ostatnim dekszeniu i raportach o kosmitach, delirium, piekle (https://neurogroove.info/trip/delirium-piek-o-kosmici-i-naprawianie-lini...) i pożegnaniu się z DXM (https://neurogroove.info/trip/nihil-novi-czyli-kiedy-prze-y-e-ju-wszystk...) nadal nie deksiłem, choć pokusa jest. Przeglądając [h], natrafiłem na rozmowy o odpowiedniku K-Hole osiąganym za pomocą DXM/DXO.

  • Marihuana

Bylo to dnia 6.11.1998 w toruniu.... klub Baza impreza techno Inwersja najciezsza odmiana...... niemal wylqcznie minimalne granie tylkona poczqtku house`u troszke dotarlem tam leciutenko zbqkany ... jesli mialo sie li tylko 2 lufki kiepskiej samosiejki inaczej byc nie moglo mialem nadzieje ze moze kogos spotkam kto poratuje mnie ale w sumie nie liczylem na to zbytnio

  • LSD-25
  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Z chłopakiem i przyjaciółmi, sobota wieczór, jezioro Piaseczno, pole namiotowe na łonie natury, podekscytowanie i pozytywne nastawienie

Wszystko miało miejsce pewnej sobotniej nocy, na pięknym łonie natury i totalnym odosobnieniu. Moja przygoda z psychodelikami i empatogenami zaczęła się już jakiś czas temu, jednak nigdy nie dane mi było przeżyć tego w innym miejscu niż miasto. Dlatego wspólnie ze znajomymi zdecydowaliśmy się na weekendową wycieczkę daleko za miasto. Wybór padł na Pojezierze Brodnickie, a konkretnie jezioro Piaseczno, co zostało wybrane kompletnie przypadkowo.

  • Gałka muszkatołowa

Spróbuję streścić tę całą historię jak tylko się da. O gałce muszkatołowej wiedziałem tyle że trzeba zjeść tego dużo i że jest coś na kształt LSD tripu.


Tak więc było to na wyjeździe ze znajomymi do Czech (nie załatwiłem kwasu) i postanowiliśmy z kolesiem zarzucić gałę. Poprosiliśmy więc dziewczyny żeby kupiły nam 10 opakowań. Te spełniły naszą prośbę i kupiły 10 x 15 gram czeskiej gałki.


randomness