Testować czy nie?

Pomóż Radzie Europy podjąć właściwą decyzję. 13-tego I 14-tego Października spotka się Platforma Etyczna Rady Europy, aby zakończyć pracę nad rekomendacjami dotyczącymi prewencji narkotykowej w szkołach.

Tagi

Źródło

ENCOD

Odsłony

907

Warszawa, 7 Października

Testować czy nie testować na narkotyki?

Pomóż Radzie Europy podjąć właściwą decyzję. 13-tego I 14-tego Października spotka się Platforma Etyczna Rady Europy, aby zakończyć pracę nad rekomendacjami dotyczącymi prewencji narkotykowej w szkołach. Podczas tego spotkania Platforma Etyczna będzie musiała znaleźć odpowiedź na to czy testy narkotykowe powinny być stosowane w europejskich szkołach. W Czerwcu 2006 roku ich rekomendacje zostaną prawdopodobnie zaaprobowane przez Radę Europy. Europejska Koalcji dla Racjonalnych i Efektywnych Polityk Narkotykowych - ENCOD - została zaproszona do zaprezentowania naszego stanowiska na temat prewencji narkotykowej i testowania na narkotyki w szkołach. Możesz znaleźć nasze przemówienie tutaj: http://action.encod.org/~slu/EthicalPlatformSpeech.doc

Uważamy, iż aby programy przeciwdziałania mogły odnieść sukces muszą być oparte na badaniach, współczuciu i zdrowiu. Muszą także promować zaufanie i szczery dialog pomiędzy dorosłymi i młodymi ludźmi. Jednakże, chcemy poznać zdanie na ten temat zwykłych obywateli. Dlatego, ENCOD zaprasza wszystkich do wypełnienia ankiety, której wyniki przedstawimy Platformie Etycznej Rady Europy. Naszą ankietę znajdziesz tutaj: http://action.encod.org/survey/coe Prosimy, pomóż Radzie Europy podjąć właściwą decyzję. Po więcej informacji na temat testów narkotykowych odwiedź http://www.drugtestingfails.org/ lub skontaktuj się:

Artur Radosz (!slu@action.encod.org)
ENCOD Task Force
http://action.encod.org/
tel. +48 507 307 871

EUROPEAN COALITION FOR JUST AND EFFECTIVE DRUG POLICIES (ENCOD)
Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225
E-mail: !encod@glo.be
Website: http://www.encod.org

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-D
  • Tripraport

brane w domu, trip w lesie

  Pewnego dnia spotkałem się z dziewczyną u mnie w domu. O 14:30 spaliliśmy fifę skuna, posłuchaliśmy muzyki i o 15:30 poszło 25mg 2c-d donosowo na łebka. Okrutny ból, pieczenie, drętwienie głowy, swędzenie pod skórą na głowie (zatoki), łzy z oczu. Cała twarz zapuchnięta, oczy bordowe. po 2min poczułem pierwsze efekty - zataczało mnie i myślałem zdecydowanie inaczej.

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

rucham psa jak sra

  • Heroina

Każdy młodociany pseudo-ćpun (w tym i ja dawniej) wyobraża sobie heroinę jako nieosiągalną, przepotężną i boską substancję, rzeczywistość jednak jest odmienna od domniemań.

Każdy opiat/opioid ma w sobie to "coś", co go wyróżnia i czyni jednym z lepszych. Przykładowo kodeina daje uczucie ciepła, lekkiej euforii, a na twarzy zagaszcza uśmiech - przecież dzisiaj to nic! Lepiej wziąć DXM czy Benzydaminę, przynajmniej są jakieś doznania... no właśnie, więc po kiego tureckiego ludzie ją biorą?

  • 1P-LSD
  • Miks

Nastawienie: Beznadziejny nastrój po rozstaniu, brak chęci do ćpania, finalnie chęć wywołana etanolem i clonazolamem Otoczenie: Mieszkanie w bloku, potem centrum miasta

Niestety oznaczenie czasowe będzie dość słabe, bo nieczęsto spoglądałem na zegarek.

randomness