REKLAMA
Testować czy nie?

Pomóż Radzie Europy podjąć właściwą decyzję. 13-tego I 14-tego Października spotka się Platforma Etyczna Rady Europy, aby zakończyć pracę nad rekomendacjami dotyczącymi prewencji narkotykowej w szkołach.

Tagi

Źródło

ENCOD

Odsłony

906

Warszawa, 7 Października

Testować czy nie testować na narkotyki?

Pomóż Radzie Europy podjąć właściwą decyzję. 13-tego I 14-tego Października spotka się Platforma Etyczna Rady Europy, aby zakończyć pracę nad rekomendacjami dotyczącymi prewencji narkotykowej w szkołach. Podczas tego spotkania Platforma Etyczna będzie musiała znaleźć odpowiedź na to czy testy narkotykowe powinny być stosowane w europejskich szkołach. W Czerwcu 2006 roku ich rekomendacje zostaną prawdopodobnie zaaprobowane przez Radę Europy. Europejska Koalcji dla Racjonalnych i Efektywnych Polityk Narkotykowych - ENCOD - została zaproszona do zaprezentowania naszego stanowiska na temat prewencji narkotykowej i testowania na narkotyki w szkołach. Możesz znaleźć nasze przemówienie tutaj: http://action.encod.org/~slu/EthicalPlatformSpeech.doc

Uważamy, iż aby programy przeciwdziałania mogły odnieść sukces muszą być oparte na badaniach, współczuciu i zdrowiu. Muszą także promować zaufanie i szczery dialog pomiędzy dorosłymi i młodymi ludźmi. Jednakże, chcemy poznać zdanie na ten temat zwykłych obywateli. Dlatego, ENCOD zaprasza wszystkich do wypełnienia ankiety, której wyniki przedstawimy Platformie Etycznej Rady Europy. Naszą ankietę znajdziesz tutaj: http://action.encod.org/survey/coe Prosimy, pomóż Radzie Europy podjąć właściwą decyzję. Po więcej informacji na temat testów narkotykowych odwiedź http://www.drugtestingfails.org/ lub skontaktuj się:

Artur Radosz (!slu@action.encod.org)
ENCOD Task Force
http://action.encod.org/
tel. +48 507 307 871

EUROPEAN COALITION FOR JUST AND EFFECTIVE DRUG POLICIES (ENCOD)
Lange Lozanastraat 14
2018 Antwerpen
Belgium
Tel. 00 32 (0)3 237 7436
Fax. 00 32 (0)3 237 0225
E-mail: !encod@glo.be
Website: http://www.encod.org

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

  • Benzydamina

  • Marihuana
  • Uzależnienie

   Gdy wspomne w ilu miejscah z iloma jak roznymi ludźmi paliłam zazdroszcze sobie tych chwil. Tylko z niektorymi odbierałam te same przezycia, uczucia, emocje. Czasem mysle tzn. teraz juz po dlugimi czasie palenia po spaleniu wielkich ilosciach zaczelam ludzi kategoryzowac ktorzy sa moimi znajomymi tylko po tym jacy sa po spaleniu joint'a. Ci z ktorymi mialam podobny klimat i Ci ktorzy mowili z sensem bylo dla mnie i sa tymi madrzejszymi ktorzy widza w tym cos wiekszego cos mistycznego i wspanialego.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Mefedron
  • Tripraport
  • Tytoń

Urodziny kolegi pod gołym niebem w pochmurny deszczowy dzień. Wyborne towarzystwo, w dobrym humorze z dobrym nastawieniem. Pozytywne zaskoczenie niespodzianką.

Witam wszystkich zebranych po raz trzeci, skoro już tu jesteście to życzę miłej lektury.

Trzeci raz, słowem wstępu: