Zapraszamy do Klubu Radiowej Trójki

Dziś (17 Czerwca) o godzinie 21:05, zapraszamy do wysłuchania audycji poświęconej naszej sprawie, telefonicznie wezmie w niej udział wasz przedstawiciel - Artur Radosz. Audycja rozpoczyna się o 21:05 na antenie Polskiego Radia, Program 3-ci.

slu

Kategorie

Odsłony

2387
Dziś (17 Czerwca) o godzinie 21:05, zapraszamy do wysłuchania audycji poświęconej naszej sprawie, telefonicznie wezmie w niej udział wasz przedstawiciel - Artur Radosz. Audycja rozpoczyna się o 21:05 na antenie Polskiego Radia, Program 3-ci. Każdy zgadza się z tym, że trzeba zapobiegać narkomanii, chronić dzieci i młodzież, przestrzegać, edukować. Ale co wiemy o polityce antynarkotykowej państwa? Jak to wygląda w Polsce, a jak na świecie? Czy istotnie polska ustawa należy do najgorszych w Europie, stawiając po tej samej stronie osoby uzależnione od narkotyków oraz nimi handlujące? Jaka jest oferta metod leczenia uzależnień? O tym wszystkim rozmawiamy w dzisiejszej audycji - z udziałem Katarzyny Malinowskiej - Sempuch, dyrektor programu Open Society Institute - Światowej Polityki Antynarkotykowej, a także przedstawiciela Monaru oraz psychiatry, specjalisty od uzależnień. Zapraszam! Dariusz Bugalski Klub Radiowej Trójki Nagranie audycji dostępne jest tutaj: http://mm.hyperreal.info/kanaba/klubTrojki.mp3
Zobacz także: LIST OTWARTY - PROTEST GŁODOWY KONTAKT Artur Radosz tel. +48 697 219 311 e-mail: artur.radosz@gmail.com

Komentarze

parasol (niezweryfikowany)
Ja sie chcialem zapytac czy moze to ktos nagrac i wrzucic na neta bo mam problem z odbiorem radia innego niz internetowe
Anonim (niezweryfikowany)
mozna sluchac w internecie a z tego co pisza tutaj: http://www.polskieradio.pl/trojka/klub/ wynika, ze zapis ma byc dostepny tutaj: http://www.polskieradio.pl/podcasting/show/?nr=9&name=trojka
parasol (niezweryfikowany)
no dzieki
WildMonkey (niezweryfikowany)
ja dzisiaj słuchać co muzułmanin mieć do powiedzenia
blessing (niezweryfikowany)
czy cos zaczyna sie w koncu dziac w polskich mediach:)?
Anonim (niezweryfikowany)
No pan Wojtek pojechał po bandzie, nieprzytomne dzieciaki w Holandii oraz: "wzięli raz, ale o raz za dużo". Poczekam jeszcze do końca, może Piotrek zadzwoni.
Astacus (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]No pan Wojtek pojechał po bandzie, nieprzytomne dzieciaki w Holandii oraz: "wzięli raz, ale o raz za dużo". Poczekam jeszcze do końca, może Piotrek zadzwoni.[/quote] Nikt, kto się ma nie dodzwonić, się nie dodzwoni. Siedziałem u nich 40 min na linii i skończyła mi się karta :/. Audycja taka sobie, nastawienie prowadzącego raczej na "walkę z ćpunami", profesor wali stereotypami - tak jak słuchacze, sytuację ratuje trochę pani Kasia - może i chce dobrze, ale słychać że to jakaś socjaldemokratka... Dziwne, że dodzwaniają się tylko zwolennicy obecnego prawa. Rozwalił mnie słuchacz, który jak by mógł, to by pewnie brał, ale na szczęście jest surowe prawo i się boi. Nie dziwie się, że w Polsce jest jak jest, skoro takich obywateli mamy. Audycja ogólnie kiepska. Trochę jestem rozczarowany, że audycja potoczyła się w stronę leczenia biednych ćpunków które wpadły w brudne ręce złych dilerów (którzy często sami nie biorą!!!!!) i ochrony młodzieży przed marihuaną, od której jak wiadomo wszystko się zaczyna.
Astacus (niezweryfikowany)
Qrw, zaczynam się powtarzać na starość, a tu nie ma opcji edit...
Anonim (niezweryfikowany)
Jak zwykle dzwonią ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia w temacie, ale muszą dorzucić swoje 3 z dupy wyjęte grosze. No, ale co tu się dziwić skoro nawet sam profesor przyszedł niedoinformowany. Gdzie on znalazł takie dane że w Europie tylko 6% używa narkotyków? Sorry, ale wystarczy prosty rachunek na grupie badawczej typu moja klasa albo moja klatka w bloku, żeby zczaić że coś tu nie gra. Dodajmy do tego tych co się narkotyzuja alkoholem, to nie zostanie nawet 6% abstynentów. BigLol.
Astacus (niezweryfikowany)
To jest niestety narodowa cecha Polaków, że chcą się mądrzyć na tematy, o których nie mają bladego pojęcia. Przez to kto inny nie może się dodzwonić. Kiepsko swoją drogą funkcjonuje ta infolinia Trójki... Ja przestałem słuchać tej stacji gdzieś w 2002 roku, chyb dobrze zrobiłem. Swoją drogą mam pytanie do Artura, czy ta wypowiedź brzmiała tak, jak brzmiała czy została tak nieprofesjonalnie zmontowana? Kiedyś zajmowałem się trochę radiem, i wydaje mi się, że monter trochę nawalił.
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Astacus] Swoją drogą mam pytanie do Artura, czy ta wypowiedź brzmiała tak, jak brzmiała czy została tak nieprofesjonalnie zmontowana? Kiedyś zajmowałem się trochę radiem, i wydaje mi się, że monter trochę nawalił.[/quote] Niestety jeszcze nie mialem okazji jej wysluchac, ale znajac polskie media, to jest to efekt dobrych intencji montera, cala wypowiedz skladala sie z 3 czesci, gdzies okolo 5-6 minut nasluchujcie jutro i w piatek, oraz 26 czerwca
Syberek (niezweryfikowany)
Dla tych, którzy nie mogli wysłuchać na żywo ;) http://74.86.25.50/Syberek/audycjaprpr3.rar (link będzie działać już niedługo ;) kończy się upload pliku)
dajmon (niezweryfikowany)
Zajebiście mądry psychiatra mi tu wyjeżdża z tekstem, że piwo jest bardziej uzależniające od wódki. No kurwa na stos z debilizmem...
Anonim (niezweryfikowany)
Mógłby ktoś wrzucić audycje na jakiś normalny serwer pokroju rapida czy coś w ten deseń :). Z góry dzięki.
Anonim (niezweryfikowany)
hmm, dobra wiadomosc, dzisiaj sie dowiedzialem, ze jest juz od jakiegos czasu komisja do nowelizacji wiadomej ustawy powolana przez Ministra Sprawiedliwosci..... posiedzenie jest w nastepny czwartek... wkrotce kolejny list i wiecej info
Zajawki z NeuroGroove
 • AM-2201
 • Etanol (alkohol)
 • Przeżycie mistyczne

Dobre. Byłem po kilku piwkach wypitych ze znajomymi, chciałem przed snem przeżyć szybką, miłą i niewielką podróż. Akcja dzieje się u mnie w domu, godzina ok. 00:00.

Siedziałem w łazience, nabiłem lufę, ściągnąłem chmurę, potem drugą, a potem... Brzdęk. Jakbym dostał patelnią w łeb. Ściągnąłem chyba jeszcze jedną i ruszyłem do łóżka. Cały obraz dał się słyszeć. Zależnie od tego gdzie patrzyłem słyszałem inne słowo. "Jąźl jąźl jąźl jąźl" powtarzał chór w mojej głowie gdy widziałem białe drzwi. "Źląć źląć źląć źląć" gdy odwracałem się w stronę mroku nocy. "Skąd do chuja polskie znaki?!" spytałem sam siebie. Tamte Polsko brzmiące słowa pełne ogonków zdawały mi się być składowymi świata. Miałem wrażenie, że już słyszałem je w bardzo wczesnym dzieciństwie.

 • Powój hawajski
 • Powoje

Set & Setting - pokój kumpla, ogród, piwnica do zgromadzeń towarzysko-narkotycznych, mój balkon, mój pokój. Pogoda - słoneczny dzień, ciepła noc. Nastawienie - znakomite, w końcu to początek 6 miesięcznych wakacji.

Substancja: LSA - 10g Morning Glory dopalane ociupinką trawy, Smart Shivą i Konkretem (tak wiem, dla co poniektórych z was to profanacja, ale to mój trip, nie wasz)

Wiek: 19 lat.

 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Mefedron
 • Pozytywne przeżycie

Jako że była to moja druga przygoda z mefedronem i mniej więcej wiedziałem już jak dawkować i czego się spodziewać, to na imprezę poszedłem we wspaniałym humorze. Nastawienie odpowiadało działaniu specyfiku.

19:30 budzę się po przespaniu siedmiu godzin. Poprzednia noc na mefedronie położyła mnie do łóżka dopiero koło południa. Umówiłem się z M i A na imprezę, jednak M zaproponował wcześniej spalić jointa, bo przez dietę nie mógł pić alkoholu, a nie chciał iść do klubu z trzeźwym umysłem. Uznałem to za świetny pomysł i poleciłem mu stawić się o 22:00 na pętli tramwajowej niedaleko mojego domu.

 • Hydroksyzyna
 • Kodeina
 • Pozytywne przeżycie

Zawsze biorę 150mg. W tym dniu wzięłam 600mg chociaż tego nie planowałam. Wszystko odbyło się u mnie w domu w obecności mojego chłopaka. Nie sądziłam, że tak to się wszystko potoczy ale cóż, to szczęście mieć bliską osobę, która zawsze się tobą zaopiekuje w należyty sposób.

Wypiłam roztwór ze 150mg kodeiny o godzinie 13:20 i włączyłam komputer aby przejrzeć to i owo w internecie. Długo nie musiałam czekać, gdyż już po 20 może 30 minutach poczułam uderzenie ciepła i przyjemny zawrót głowy. Czułam to już tyle razy ale zawsze nie mogłam się doczekać kiedy to nastąpi p oraz kolejny. Położyłam się na łóżku i zamknęłam oczy, wyobrażałam sobie jak pięknie by było móc utrzymać ten stan przez całe życie, jak ono by wtedy wyglądało? Jak bym funkcjonowała?