O narkotykach w Radiu WAWA

Zapraszamy do odsłuchania audycji NOCNE GRANIE, NOCNE GADANIE w Radiu WAWA, która poświęcona była narkotykom i ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Audycja odbyła się w Niedzielę w nocy 28.05.

slu

Kategorie

Odsłony

3138
Zapraszamy do odsłuchania audycji NOCNE GRANIE, NOCNE GADANIE w Radiu WAWA, która poświęcona była narkotykom i ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Audycja odbyła się w Niedzielę w nocy 28.05. Link do nagrania audycji w formacie mp3: tutaj

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Dobrze było! Balicki jest z nami ! Spoko zioąąąą
Mr. T (niezweryfikowany)
Tylko pani PSEUDO dziennikarka/prowadząca, była tak stronnicza że żal nos ściskał ;) Jak by ktoś chciał mam całą audycje nagrną Pozdrawiam
carnivore (niezweryfikowany)
Zripowalem cala audycje, wycielem zbedne fragmetny typu: muzyka, wiadomosci, pogoda. Z 3 godzinnej audycji zostalo 40 minut rozmow. Milego sluchania. http://rapidshare.de/files/21652542/radio_wawa.mp3.html
Słuchacz radia ... (niezweryfikowany)
DZięki misiaczku :)
Anonim (niezweryfikowany)
poprosze innego linka bo mi nie działa ten a bardzo chcialbym przesluchac. pozdrawiam.
cihy (niezweryfikowany)
ja tez bym chcial posłuchac ale te linki nie dzialaja... pomocie ...
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Lorazepam
  • Marihuana

dobry nastrój spowodowany zimowym wyjazdem na działkę ze znajomymi.

Amfetamina po 5 latach...

Dzień przed sobotą 23.03.2013 kręcąc pakiecik ziółka, dowiedziałem się że dawny znajomy wrócił do interesu i ma to coś czego jak ognia przez ostatnie kilka lat nie dotykałem. Zainteresowałem się i nabyłem 2 torebki do 3 gietów zielonego.

 

Sobota:

  • Pierwszy raz
  • Zolpidem

Nastawienie bardzo pozytywne, duża ciekawość, pusty dom wieczorem, delikatne oświetlenie.

Godzina 16, poniedziałek po pracy. Będąc bardzo ciekawym znalezionej niedawno w internecie substancji, wybrałem się do lekarza po coś na moje (poniekąd prawdziwe) "problemy ze snem". Pierwszy w kolejce, wchodze do lekarza, mówię co trzeba (nie mogę spać, nie pomagają ziółka, budzę się w nocy po kilka razy) i dostaję receptę. Kilka minut później jadę do domu z paczką 20 tabletek upragnionego "Nasenu". To była moja druga wizyta u lekarza, za pierwszym razem dostałem hydroksyzynę, która nie sprawdziła się ani nasennie ani rekreacyjnie.

  • Metadon


Więc, było to tak...Magiczny dzień, koniec roku szkolnego, wysiłek jednego roku, obniżenie poziomu stresu w organiźmie... Rozumiecie? Zupełny odpał. Postanowiłem spróbować czegoś nowego, padło na metadon, ale po kolei.Set&setting: Pozytywny nastrój, dobra pogoda, miła atmosfera - koniec roku szkolnego. Żadnych ciśnień, gdzieś do godziny 16:00 pod wpływem alkoholu.

Niestety, brak znajomych u boku. Ciekawość do tej substancji, zupełna niewiedza jeśli idzie o jej działanie i dawkowanie.


  • Benzydamina