REKLAMA




Celnicy przejęli amfetaminę wartą 500 tys. zł

Do przechwycenia amfetaminy doszło na terenie terminalu odpraw promowych w Gdyni. Celników zainteresowała skoda na warszawskich numerach rejestracyjnych. Kierował nią mieszkaniec woj. pomorskiego. Zapytany, dlaczego jedzie autem na numerach z innego województwa, odparł bez namysłu, że auto dostał od nieznanego mu mężczyzny. To zaskoczyło celników. - Szczegółowa kontrola pojazdu z użyciem specjalistycznie wyszkolonego psa doprowadziła do odnalezienia skrytki z amfetaminą. Narkotyk miał trafić do Szwecji - powiedział tvp.info Witold Lisicki, rzecznik Służby Celnej.

agquarx

Kategorie

Odsłony

1537
Do przechwycenia amfetaminy doszło na terenie terminalu odpraw promowych w Gdyni. Celników zainteresowała skoda na warszawskich numerach rejestracyjnych. Kierował nią mieszkaniec woj. pomorskiego. Zapytany, dlaczego jedzie autem na numerach z innego województwa, odparł bez namysłu, że auto dostał od nieznanego mu mężczyzny. To zaskoczyło celników. - Szczegółowa kontrola pojazdu z użyciem specjalistycznie wyszkolonego psa doprowadziła do odnalezienia skrytki z amfetaminą. Narkotyk miał trafić do Szwecji - powiedział tvp.info Witold Lisicki, rzecznik Służby Celnej. Kurier został zatrzymany. Policja i celnicy nie chcieli informować o zatrzymaniu transportu, licząc na zatrzymanie organizatorów przemytu. Planowane są kolejne zatrzymania. Narkotyki pochodziły prawdopodobnie z laboratoriów warszawskich gangów. Szwecja jest jednym z głównych krajów docelowych dla polskich przemytników amfetaminy. Polskie gangi działają tam od końca lat 80. Według nieoficjalnych informacji przestępcy znad Wisły niemal zmonopolizowali tamtejszy czarny rynek amfetaminy. Najczęściej trafia ona do Skandynawii w specjalnie przygotowanych skrytkach samochodowych np. w bakach, kołach czy siedzeniach. Ostatnio gangi zaczęły przerzucać mniejsze partie przez kurierów udających turystów. Polscy przestępcy werbują też Skandynawów, którzy wzbudzają mniej podejrzeń wśród policjantów i celników. Gram amfetaminy kosztuje w Polsce 20-30 zł. W Szwecji cena wzrasta aż ośmiokrotnie. Rozprowadzaniem narkotyków w Skandynawii zajmują się m.in. gangi motocyklowe wzorowane na osławionych amerykańskich Hell’s Angels. Rafał Pasztelański (jks) Źródło: Wirtualna Polska. Wprowadziła: agquarx.

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Wprowadziła: agquarx. Chyba "wprowadził"
Anonim (niezweryfikowany)
tez mi sie wydaje ze napisal http://www.plurk.com/agquarx ale moze... http://www.lastfm.pl/user/agquarx :) wydaje mi sie ze 1 opcja bardziej prawdopodobna
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]tez mi sie wydaje ze napisal http://www.plurk.com/agquarx ale moze... http://www.lastfm.pl/user/agquarx :) wydaje mi sie ze 1 opcja bardziej prawdopodobna [/quote] facet jak w pyte strzelil bo 2 link pisze Agnieszka >GASIOROWSKI<
adventurer (niezweryfikowany)
ile jeszcze razy bedziecie rozkminac czy to facet czy kobieta? chcecie byc tolerowani jako cpuni a nie tolerujecie kogos kto "zmienia plec"?
Aeeew (niezweryfikowany)
To ono w takim razie! Babochlop bylo odrazu mowic a ja sie od tak dawna zastanawialem!A tak na serio to mi sie wydaje ze to ktos kto robi to wszystko po to by inni wlasnie rozkminiali czym to wogole jest i ma poprostu polewe jak tylko czyta ze sie o nim pisze .A polewa bo se moze bo jest wkoncu anonimowy poki siedzi za komputerem proste.A jesli to to naprawde zmienilo plec to kto wie... moze bedziemy miec polskiego Michaela Jacksona
Zajawki z NeuroGroove
  • Mefedron
  • Metedron
  • Pierwszy raz

strasznie podły nastrój, własny pokój, cisza i spokój

Mam bardzo podły nastrój od kilku dni. Nie chce mi się żyć, wszystko mnie irytuje, cały czas myślę o samobójstwie. Po katastrofie w mojej firmie, która miała miejsce ponad pół roku temu wpadłem w długi i kłopoty bez rozwiązania. Trzeba było pomyśleć coś o poprawieniu sobie nastroju bo już sam ze sobą nie mogłem wytrzymać.

Ponieważ sprawdzona maryśka śmierdzi w całym domu, pomyślałem o mefedronie. Maryśka co prawda jest dla mnie najlepszym sposobem na stres ale chciałem oszczędzić domownikom jej zapachu.

  • Pierwszy raz
  • Skopolamina

Nastawienie na miłe doświadczenie. Wieczór, ciemny pokój. Światła monitorów i miasta.

Komplikacje z bankiem doprowadzały dosłownie do szału, ale w końcu po prawie tygodniu zmagań się udało. Czekam na przesyłkę. Mimo wszystko mam ochotę coś zaćpać. Pada na Skopolaminę. 
Biorę psa na smycz i wybieram się do apteki. Mimo nieprzespanych ponad trzydziestu godzinach czuję się w porządku. Za Buscopan płacę ponad 13 zł, nastawiona jestem całkiem pozytywnie, ale mam wątpliwości, że może nie zadziałać. Wtedy będę się przeklinać, że nie kupiłam 2 paczek DXM. Mniejsza o to.  

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

TR napisany przez usera Trebron_Kugelszwanc w serwisie wykop.pl, tekst zamieszczony za jego zgodą.

 

randomness