Nieletni z drzewkiem marihuany

Wczoraj przed południem kartuscy policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca powiatu kartuskiego, którego przyłapano na posiadaniu marihuany. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

agquarx

Kategorie

Odsłony

3939
Wczoraj przed południem kartuscy policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca powiatu kartuskiego, którego przyłapano na posiadaniu marihuany. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie. 15-letniego chłopaka funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach oraz Posterunku Policji w Stężycy zatrzymali w Gołubiu około godz. 11. Ujęli go na gorącym uczynku. - Nastolatek hodował drzewko marihuany w doniczce - oznajmiła Beata Kurek z kartuskiej policji. Nieletniego po wykonaniu niezbędnych czynności na policji przekazano rodzicom. Dalsze czynności prowadzi Posterunek Policji w Stężycy. Autor: pio, Źródło: kartuzy,info

Komentarze

czoob (niezweryfikowany)
widać juz pierwsze efekty outdoor 2008 ;)
Anonim (niezweryfikowany)
buhaha
VanKwak (niezweryfikowany)
Na krzesło z nim za tego krzaczka a nie jakies postępowania wyjaśniające...
Anonim (niezweryfikowany)
kurwaaa, krew mnie zalewa jak czytam o tym ze policja w ogole patrzy na takie rzeczy
dajmon (niezweryfikowany)
Ale z tego co czytam, to gość chyba w chacie to uprawiał :D
Kowal (niezweryfikowany)
święta racja , ciekaw jestem czy jakby badali topy z tej konopii to chociarz 10 mg THC by znaleźli - policja sie kompromituje na każdym kroku
Anonim (niezweryfikowany)
Wsadzanie dzieciaka do pierdla (absurd sam w sobie) za uprawę jednej konopi brzmi znacznie mniej poważnie od aresztowania "za posiadanie drzewa marihuany". Śmieszne są te robotniczo-chłopskie organa, bo żadne labolatorium na świecie nie wykaże podlegajacej karaniu ilości THC w tak młodej roslince. Czy ktoś kontroluje na co wydaje policja pieniadze podatników?? Przeciez oni mają jakąś hierarchię słuzbową i tego typu akcje powinny podlegać ocenie. Debili, nawet w randze policmajstrów, powinno się usuwać ze służby. Czemu ogladamy nieustajacą kompromitację naszej policji? Dlaczego jej jedyne sukcesy to łapanie 15 latków z 0,012 gramami marihuany? Oni naprawdę mocno się starają, aby hasło HWDP było nieustannie aktualizowane.
Mr.R (niezweryfikowany)
Ujeli go na goracym uczynku. LOL
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Metoksetamina
 • Pozytywne przeżycie

Ogólne nastawienie jak najbardziej pozytywne oraz ekscytacja przed spontanicznym tripem. Setting nie wyglądał już tak kolorowo - komplet domowników w mieszkaniu, aczkolwiek z racji względnie późnej pory jedynie siostra pozostała na posterunku.

 Główna akcja miała miejsce w nocy z 22 na 23 sierpnia. Dzień minął mi na mniej lub bardziej udanych przygotowaniach do kampanii wrześniowej. Po nauce odczułem potrzebę relaksu, więc szybka mobilizacja i ekipa na wieczorne piwko zmontowana. Po wypiciu i spaleniu blanta powoli każdy udaje się do domu. Ja nie czuję się do końca ukontentowany, więc postanawiam wprowadzić w życie plan dysocjacyjnego tripa. Podczas drogi do domu odczuwam ekscytacje i podniecenie porównywalne z tym z pierwszych lotów.

 • 3 4-DMMC
 • Metoksetamina
 • Pozytywne przeżycie

Okolo tygodniowy ciag na MXE, nowa dostawa z 3,4-DMMC jako gratis. Swietne samopoczucie, lekkosc bycia i zycie bez stresu zupelnie.

                                                                                   PRZYGOTOWANIE

 • Ayahuasca
 • Tripraport

mniej więcej raz na tydzień przyjmowałem wieczorem swój sakrament i niedługo potem szedłem do łóżka. Zgaszone światło, wokół spokój i cisza, nikt nie przeszkadza. Gdy akurat miałem kiepski nastrój albo byłem chory to sobie odpuszczałem.

Niniejszy tekst to opis i podsumowanie doświadczeń moich dwunastu sesji ayahuascowych odbytych na przestrzeni trzech miesięcy. 

 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, brak żadnego napięcia ani też podniecenia, nie robię tego po raz pierwszy i raczej wiem, czego się spodziewać. Generalnie wszystko zaplanowane z nudów i chęci przeżycia czegoś niezwykłego. Noc, pusto w domu, żadnych obowiązków ani problemów.

Postanowiłem opisać niedawne przeżycie żeby podzielić się z użytkownikami neurogroove i hyperreala kolejnym polskim opisem plateau sigma. Wielu ma o tym stanie fałszywe wyobrażenie i wielu kojarzy je z nieprzyjemnymi odczuciami, co według mnie nie jest do końca prawdą. Sigma plateau nie zawsze oznacza Nagniota na Jasnej Górze. Tak czy owak, dekstrometorfan jest bardzo silną substancją...

randomness