Cygara po tysiąc euro

Kubańska spółka Habanos zamierza wyprodukować cztery tysiące cygar, z których część w ciągu najbliższego roku trafi na rynek we Francji, gdzie jedno cygaro będzie kosztowało tysiąc euro.

a.

Kategorie

Odsłony

1066
Kubańska spółka Habanos zamierza wyprodukować cztery tysiące cygar, z których część w ciągu najbliższego roku trafi na rynek we Francji, gdzie jedno cygaro będzie kosztowało tysiąc euro. Podaje w najnowszym numerze specjalistyczne pismo miłośników cygar "L'Amateur de cigare". Cztery tysiące sztuk cygar nazwanych "Behike" (od imienia czarownika, znachora i kapłana Indian Tainos z czasów prekolumbijskich) szykuje prestiżowa manufaktura El Laguito w Hawanie, gdzie będą konfekcjonowane przez znaną firmę Cohiba. Cztery tysiące "Behików" dla Cohiby zwija ta sama osoba, Norma Fernandez, która ma najdłuższy staż pracy w fabryce - 39 lat. Według Buenaventury Jimeneza, wiceprezesa Habanos, "Behike" to szczególny produkt dla znawców, najwyższej jakości, dla uczczenia 40. rocznicy marki Cohiba. Będą one prezentowane w humidorach - specjalnych skrzyneczkach z drewna cedrowego z nawilżaczem do przechowywania cygar. Ze stu humidorów, zawierających po 40 sztuk "Behike", już większość została zarezerwowana przez dystrybutorów hawańskich cygar na całym świecie, oprócz USA, które od lat 60. utrzymują embargo na kubańskie cygara. Obecnie najdroższe kubańskie cygaro we Francji - "Esplendidos" Cohiby - kosztuje 22,90 euro. Onet.pl

Komentarze

K4 (niezweryfikowany)
No ładnie się ludziom przerwaca w głowach... Nadmiar kasy źle robi z człowiekiem. Lepiej oddać ją biedniejszym. ;)
Bysy (niezweryfikowany)
niektorzy ludzie mowia, ze 'pieniadze szczescia nie daja' - takich ludzi nazywamy klasa srednia i nizsza ;p
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketamina


Właściwie nie wiem od czego zacząć. Ketamina to strasznie chaotyczny

narkotyk. Doświadczenie jest bardzo intensywne, ale ciężko cokolwiek o nim

powiedzieć ;). To jest coś odwrotnego do kwasa, po którym dostrzegamy

idealną harmonię i ciągłość tętniącego życiem świata który nas otacza,

miłość, pokój... K to wręcz śmierć, fragmentacja otaczającej nas

rzeczywistości, zamknięcie się w swoim świecie. K to ciągłe dygresje i

przeskakiwanie z tematu na temat. Teraz nie dziwię się treści raportu

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Odrzucone TR

nastawienie bardzo pozytywne, oczekiwanie na nowe przeżycie w towarzystwie super ludzi, wolny dzień i urodziny najlepszego kumpla

T: 0+

Po przejściu 6 aptek w których '' nie było '' acodinu zdesperowani postanowiliśmy odwiedzić ostatnią aptekę, jeśli sprzeda to biorę jeśli nie to nie, sprzedała! W tym czasie szliśmy na nasze ulubione miejsce do takich '' zabaw '' tak zwany '' jebak '' Rozpoczynam konsumpcję 20 tabletek Acodinu, są ze mną:

MŻ ~ jego urodziny, najlepszy kumpel, w życiu próbował jedynie nikotyny, thc ale preferuje alkohol

M ~ koleżanka, preferuje alkohol

P  ~ koleżanka, również alkohol

  • Powój hawajski

Doświadczenie: THC, Salvia Divinorum, LSA

Set & Setting Dzień po ostatnim egzaminie w sesji, ciekawość i duża doza sceptycyzmu; miejsce: wąwóz, osiedle, własny pokój. Wyśmienita pogoda (ciepło i słonecznie).

Substancja: 6 nasion HBWR „extra strong”

Wiek: 23 lata

Waga: 82 kg

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set: Nastawienie na przeżycia wewnętrzne, duży wpływ filmów i tekstów na oczekiwania. Setting: Lato, wieczór, dom na wsi, brat przewodnik.

 

randomness