Spliff TV (1) - Introdukcja (Marsz Wyzwolenia Konopi 2008)

Zapraszamy do video relacji z "Marszu Wyzwolenia Konopi 2008", nakręconej przez ekipę Spliff TV.

toudy

Kategorie

Odsłony

1768
Zapraszamy do video relacji z "Marszu Wyzwolenia Konopi 2008", nakręconej przez ekipę Spliff TV.

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Liroy dobrze gada !!
Anonim (niezweryfikowany)
owszem, moglby tylko miesem nie rzucac.
Anonim (niezweryfikowany)
Potrzeba blanta na melanz , no i piwko u mnie zawsze ;]
Anonim (niezweryfikowany)
40 minutowa relacja z marszu 40 minutowa relacja z marszu do obejrzenia tu: http://wolnastrona.pl/2008/konopie/marsz-wyzwolenia-konopi-2008-relacja
Anonim (niezweryfikowany)
Minos, aleś się znowu nawpierdalał klonów, lol.
Anonim (niezweryfikowany)
Skuty ziolem bylem mocno, jak jechalismy na marsz to caly przedzial palil :) Pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem. Wszyscy skuci.
Bunia2004 (niezweryfikowany)
EE tam to mało jeździsz na imprezy ja na Qlimax 2006 jak jechałem to było wszystkiego w ch*j i każdy się bawił a to samo jak był Masters of Hardstyle w Zabrzu cały przedział miał melanż w ch*j :)
Anonim (niezweryfikowany)
23.05.08(Biała Podlaska).Osadzony na ponad miesiąc w Z.K.w Białej Podlaskiej za posiadanie niecałego grama konopii na własny użytek znany obrońca praw użytkowników narkotyków Artur Radosz dnia 28.05.08.rozpocznie strajk głodowy.Protest ten ma na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej,oraz twórców prawa na niesprawiedliwe kary stosowane w Polsce w stosunku do osób używających nielegalnych substancji,które często są mniej szkodliwe i uzależniające niż powszechnie używane takie jak:alkohol,tytoń lub środki nasenne,przeciwbólowe i psychotropowe.Większość naszych sąsiadów jak i członków Wspólnoty Europejskiej odstąpiło od egzekwowania kar więzienia,lub zaprzestało karania za posiadanie nielegalnych substancji na własny użytek.W Polsce od 2001r.kiedy zaczęto karać za posiadanie na własny użytek co roku notuje się ponad 50tys. spraw.Niektóre z tych osób trafiają do więzień.Głodówkę będę prowadził dopóki Polski Parlament nie podejmie tej problematyki.W wyniku egzekucji wyroku straciłem pracę i mieszkanie.Po wyjściu z więzienia wyląduję na bruku bez środków do życia.Faktycznie pozostaje sięgnąć po heroinę,tylko czy to jest właściwą polityką przeciwdziałania narkomanii zapytuje Artur Radosz?.Z Arturem można się skontaktować poprzez widzenia,które dostępne są w sobotę i niedzielę.Widzenia wymagają rejestracji poprzez wysłanie wiadomości na adres artur,podkraśl radosz @02.pl.,lub można wysłać listy na adres:Artur Radosz Z.K.Biała Podlaska ul.Prosta 33 21-500 Biała Podlaska.Pomóż w naszej wspólnej walce-podaj dalej,opublikuj do mediów i posłów
Anonim (niezweryfikowany)
Moglby ktos zrobic z tego News na glownej stronie, a nie tak zostawic to tylko w komentarzach :/
Bunia2004 (niezweryfikowany)
Kurwa mać czego niewinnych ludzi wsadza się do wiezienia czy ci politycy są chorzy w głowę? mnie już to kompletnie wkurwia!! Ludzie przyłączmy się do pana Artura Radosza zbierzmy się dla niego w ekipę i zróbmy głodówkę pod sejmem w namiotach może w końcu ktoś nas zauważy, ci debile może w końcu coś zrobią !!
Bunia2004 (niezweryfikowany)
Ja już wysłałem e-maile do TVN, WP i do przedstawicieli partii politycznych. Ludzie ruszcie się i wy razem damy radę tej bandzie socjalistów!! I zmienią wadliwe prawo
Zajawki z NeuroGroove
 • Tramadol
 • Amfetamina
 • Inne
 • Katastrofa
 • Mieszanki "ziołowe"

Zajebiście się czułem ogólnie, feta dawała uczucie błogostanu, zajebiście się gadało. Zapaliłem to chaotycznie-spontanicznie za supermarketem kiedy miałem udać się na małe zakupy.

Po raz kolejny moja nieciekawa historia z dopalaczami zaczęła się spontanicznie, znowu przez przypadek spotkałem kogoś kto miał ''palenie''. Jako że byłem już dosyć nafutrowany a w takim stanie mały buszek dawał przyjemne uczucie błogostanu, euforia zaczyna uderzać falowo i ogólnie człowiek się zajebiście czuje. Ale wracając do opisywanych tu wydarzeń, spotkałem przed supermarketem zachodniej sieci mojego dosyć dobrego kolegę, nazwijmy go D - o tak, D jak debil do niego pasuje. 

 • Etanol (alkohol)
 • Grzyby halucynogenne
 • MDMA (Ecstasy)
 • Retrospekcja

Lekkie rozdrażnienie psychiczne

Działo się to na kilka lat temu, kiedy jeszcze studiowałem. Była wtedy późna jesień, albo wczesna zima. Koleżanka (nazwijmy ją O) zaprosiła mnie na imprezę do swojego nowego miejsca pracy, był to squat gdzie królował dnb. Chciałem się wtedy gdzieś wyżyć, poszaleć i oczywiści czymś się stripować. Dlatego przyjąłem zaproszenie koleżanki.

 • Inne
 • Tripraport

Noc, pierwszy tydzień kwietnia, ciepło i bez deszczu. Dom, pobliski las, naturalne otoczenie .

  Napisanie tego tekstu wpadło mi do głowy wczoraj paląc dzojnta ,pomyślałem ,że skoro mam wolny weekend i nic nie mam do roboty to posiedze przy piwku i blancie i zrobie to co zawsze chciałem - napisze trip raport;P Mam nadzieje ,że uda mi się opisać wszystko dość klarownie .Postran sie nie rozpisać za bardzo i opisze tylko te efekty ,które dają najlepszy opis tego co czułem .Nie uznaje tego za bad trip ,bardziej ciekawa nauka która pomogła mi inaczej spojrzeć na otaczający mnie świat, ludzi i mnie samego. Miłego czytania .