********
01 maja 2018Morrigan pisze: Wielu ludzi mówi że nie pamięta bań zolpidemowych, co jest prawdą, ich się nie pamięta, ja właśnie zeżarłam zolpidem, bania mi wchodzi ostro w chuj, nie wiem czy w ogóle będę w stanie pisać. Póki co czuję się jakbym oddychała porami w skórze. Takie dziwne uczucie "przepowietrzenia" i do tego wszystko faluje i jest roztrzęsione. Czaicie galaretkę? No to ja się czuję jak galaretka, jedno dotknięcie palcem w klawiaturę i cała ręka mi drży i się przelewa. Pojebane widzenie, jakbym widziała aury jakieś. dysocjant/psychodelik jak chuj. A tak konkretnie to preparat o nazwie Nasen wzięłam jedną tabletkę i do tego nwm po chuj 20mg clorazepatu. Boziu <3 Pls nie banujcie ja nie wiem co się dzieje
Scalono. misspill
Mondeeste pisze:Czy was też tak pali w gardle i nosie po sniffie stilnoxu? Niby mała tableteczka 10mg a nos zawalony
"Rutyna to rzecz zgubna "
A może midazolam?
Ja biorę zolpi od wielu lat, znacznie mniej niż kiedyś, ale jakoś nie mam chęci przestać , bo fajnie i bezstresowo po nim odpływam i dobrze śpię, budząc się wyspana i gotowa do działania.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/1/10de7acc-627d-44d9-a98f-7064ab96d56e/1000005191.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250507%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250507T095902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=5ee31d014ca4e19fc95988598a2a1fcbc4e88e77aaf8df53be0e4b7d4cfc5e6b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/jalowki.jpg)
Przemycają narkotyki w ciałach żywych jałówek. Eksport bydła z Meksyku do USA kwitnie
Meksykańskie kartele wykorzystują żywe bydło do przemycania narkotyków przez granicę USA. Narkotyki zaszywają wewnątrz zwierząt.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/5514.jpg)
Czy psychodeliki mogą uczynić Cię bardziej moralnym człowiekiem? [Nowe badania 2025]
Czy możliwe jest, że po zażyciu psychodelików stajesz się bardziej empatyczny, troszczysz się o innych ludzi, zwierzęta czy nawet środowisko naturalne? Najnowsze badania opublikowane w Journal of Psychoactive Drugs sugerują, że tak – osoby, które doświadczyły głębokich przeżyć psychodelicznych, wykazują wyższy poziom moralnej ekspansywności, czyli gotowości do rozszerzenia współczucia i troski na coraz szersze kręgi istnienia. Co ciekawe, wzrost ten jest szczególnie silny u osób, które podczas „tripu” przeżyły rozpad ego lub intensywne doświadczenia mistyczne.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/prof._marcin_wojnar.png)
Prof. Marcin Wojnar o alkoholach 0%: Piwo bezalkoholowe podtrzymuje mechanizmy uzależnienia
Coraz więcej osób sięga po piwo bezalkoholowe, wierząc, że to zdrowy wybór. Czy na pewno? Prof. Marcin Wojnar tłumaczy, dlaczego „zerówki” mogą być poważnym zagrożeniem – zapraszamy do przeczytania wywiadu.