Zgony użytkowników forum.

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik zbanowany
  • 236 / 16 / 7

Ciekawe ile osób zarejestrowanych na tym kurwidołku już nigdy nie zaloguje się na swoje konta. xD Czesto jak czytam sobie forum to spoglądam na datę ostatniego logowania i za każdym razem gdy wyswietla mi się tam >6 miesięcy to pierwsza myśl jaka mi przychodzi do głowy ; "pewnie już zdechł", "kolejny wrak się wykoleił". xD Też tak macie? Jak myślicie, ilu już zmarło na tym forum? Może zróbmy jakąś listę?

W tym wątku proszę unikać offtopu.
Tutaj jest knajpiany wątek do luźniejszych dyskusji dotyczących Zgonów użytkowników forum: post2748605.html#p2748605
~Duce

Edit: Oto i jest Hall of Fame

Ważne!
Prosiłbym, aby każdy posiadający jakąś szerszą wiedzę uzupełnił poszczególne wiersze/kolumny (np. wiek zgonu/województwo/dokładną datę zgonu itp.), na podstawie tego można całkiem ciekawe dane w przyszłości określić.
W pliku są dwa arkusze:
a) 1.Zweryfikowane informacje - gdzie prosiłbym o wklejanie konkretnych informacji
b) 2.Informacje wymagające weryfikacji i uzupełnienia - gdzie prosiłbym o wklepywanie informacji nt. zgonów naszych kolegów i koleżanek nie posiadając pełnych informacji na ich temat (np. nie znając konkretnej daty zgonu).

Przy uzupełnianiu danych prosiłbym o zaznaczeniu w odpowiednim wierszu daty aktualizacji danych oraz autora nowych danych. Plik będzie tworzył również robił sobie automatyczne backupy na wypadek głupich żartownisi, na ten moment każdy może go edytować - lecz byćmoże zmienie uprawnienia jedynie na dodawanie komentarzy jeśli "żarty" będą zbyt częste (nie chce się przywracać backupów).
[mention]GG Allin[/mention]

| STR88

eso

• 3948 / 144 / 0

byly juz takie tematy, nawet dr,kutacz chcial licznik trupa prowadzic ale te pizdy chca zaklamywac rzeczywistosc i chowac trupy w szafie. a dlaczego kurwa? przeciez smierc to nieodlaczny element zycia, tym bardziej narkomanskiego zycia o ile to wgl zyciem mozna nazwac.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Palił marihuanę jadąc samochodem - zauważył go policjant

Zauważył go, jadący nieoznakowanym radiowozem, policjant operacyjny z komisariatu na Nowym Mieście.
Użytkownik nieaktywny
  • 111 / 6 / 0

kiedys ogladalem dokument kolo dilowal helena jak ktos umarl od jego towaru to zaraz mial pelno klientery bo znaczylo ze dobry towar czy taka lista jest moralna i etyczna nie wiem i nie sadze zeby byla przestroga dla inych uzaleznionych userow ale
to nie jest forum ktore powinno miec jakie kolwiek granice czy tabu to jest tylko moje osobiste zdanie a nie wyznacznik jakies reguly czy zastrzerzenia do tego portalu ot t5akie swoje odczucie moge sie mylic...
  • 568 / 11 / 0

A może po prostu, zapomnieli haseł?

Od cpania pamięć szwankuje
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 12 / 0

Up - o naiwny ;)
Ale też mi "brakuje" takiego spisu. Ku przestrodze, czy coś.
  • 86 / 1 / 0

"Hyperreal Hall of Fame"
Użytkownik zbanowany
  • 236 / 16 / 7

No dobra, to kto co wie, niech pisze. A ja będę dopisywał do listy trupów. Z tego co wiem to ostatnio jakaś umarła na wrzody żołądka po thiokodinie. Niech ktoś jej nick. Aslo proszę kontrybuować.

eso

• 3948 / 144 / 0

codeine/opiate warrior, dzielnicowy, laska/the cane, depakina, gzyp, w3ird, enjoythetrip, wintermute(?)

kto tam jeszcze byl?
  • 568 / 11 / 0

O kurwa, Codeine czytałem jego posty...

Opio warior ta nazwa tez mi coś mówi

To smutne ze człowiek żyje a za chwile może go nie być...

Pozostaje po nim nagrobek, pamięć albo tak jak tu posty ba forum

Jednego dnia żyjesz, śmiejesz się, bawisz się, oglądasz film, po prostu zyjesz... A jutro może cię już nie być

Te nicki powinny być ku przestrodze
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2015 przez Sideswipe, łącznie zmieniany 3 razy.
Użytkownik zbanowany
  • 236 / 16 / 7

Dobra, a teraz powiedzcie dlaczego nie mogę edytować pierwszego posta i utworzyć listy. ;_;
Aslo piszcie przyczynę śmierci.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata