Edycja
paulocoelho « 27 lut 2016, 02:14
Informacja nieaktualna. GermanDoll na szczęście żyje
edycja@witkacy
Powód: zgłoszenie i prośba o zmianę przez autora postu.
gnije jak plesn
przed smartfonami i monitorami i gmo i rc-kami"
Rozmawiałem z scr'em dość często, wiem jakie miał problemy życiowe i strasznie mi smutno z tego powodu, że ich nie rozwiązał. Germandoll przewijała się na czacie, ale helupiarze to od dziesiątek lat wiadomo, że kończą prędzej czy później tak jak kończą. Szkoda ludzi. Znak to dla nas, aby pouczać tych, którzy gołym okiem widać, że sobie nie radzą, a szukają ulgi w społeczeństwie [h].
Zobaczymy za 20 lat, kto ze starych wyjadaczy wykazał się rozsądkiem i pomimo pokusy zeżarł co trzeba i kiedy trzeba. To będą prawdziwi emeryci [h].
Zapalam wirtualne świece mym wirtualnym znajomkom - [*] [*] [*].
co do scr, ostatnimi czasy walil min. difenidyne, ten sam sort, ktorego ja zrobilem tylko 0,4g i na drugi dzien czulem, ze cos nie tak jest z nerkami. on zdaje sie, zrobil tego sortu troche wiecej (plus te inne nowe dyso i jakies stimy z tego co widzialem) wiec nie zdziwilbym sie gdyby to byla niewydolnosc nerek.
eso pisze:nie znalem tej german, nie gadalem z nia nigdy, tyle co posty z forum czytalem ale jak sie ma male dziecko i zamiast sie na nim skupic to zapierdala sie gdzies grzac hel, no to kurwa slabe to jest. aczkolwiek, nie znam sytuacji, nie wiem jak to wygladalo, nie chce wyrokowac.
Miała chęć do zmian i dążenia do przodu mimo kupy problemów i potężnego bagażu doświadczeń, które w większej mierze były lekko mówiąc w chuj przytłaczające.
Wiem, że zaczęła znowu ćpać z trochę innych powodów niż tylko miłość do helupy, którą tak zawzięcie uwidaczniała w chwilach kiedy wychodził z niej "Michał".
Jak to ktoś napisał wyżej, była cholernie samotna.
A od pewnego czasu, mniej więcej od września, miała już trupa w oczach.
Tyle rezygnacji to nie widziałam nigdy u nikogo.
Niewyobrażalnie mi szkoda. Złota babka z niej była.
grzdyl pisze:Ile ta germandoll miała w ogóle lat?
Przyciąłem cytat / jj
31 grudnia odezwała się do mnie po dłuższej przerwie, powiedziała że zamawia po nowym roku heroinę i fentanyl bo ma wielką ochotę.
Natomiast to co piszecie o scr przeraża mnie. Ogarnięty? W temacie dragów? Zgodzę się, był to niegłupi facet, ale nie był ogarnięty w temacie dragów, przesadzał mocno. Był jednym z przodowników w testowaniu RC, które dopiero wchodzą na rynek. Uważacie, że to charakteryzuje ogarniętą osobę? Jeszcze ktoś napisał, że przesadzał z alfą i ogarniał MDPV - te dragi nie leżą w parze z rozsądnym podejściem do dragów. Zawsze uważałem go za podstarzałego politoksykomana. Problem leżał pewnie gdzieś indziej. Może nie uważał się za uzależnionego? Może uważał, że jego organizm jest taki wytrzymały? Nie chcę gdybać.
Dla mnie osoby, które testują wszystkie nowo powstałe RC to zwykłe szczury doświadczalne.
Jeszcze słówko o tym "o zmarłych nie można źle..." - chuja tam. Gdybym ja na ten przykład przedawkował i umarł w najbliższym czacie to możecie cisnąć po mnie ile chcecie. Wyzywać od kurew, chujów, śmieciów i innych ścierw. To moje oficjalne stanowisko.
Tylko, że ja nie zdechnę tak szybko, he he.
sprawdzone_info pisze:Gdybym ja na ten przykład przedawkował i umarł w najbliższym czacie to możecie cisnąć po mnie ile chcecie. Wyzywać od kurew, chujów, śmieciów i innych ścierw. To moje oficjalne stanowisko.[/b]
And here - tur3k
sprawdzone_info pisze:Może uważał, że jego organizm jest taki wytrzymały? Nie chcę gdybać.
[...]
Tylko, że ja nie zdechnę tak szybko, he he.
sprawdzone_info pisze:GermanDoll była bardzo ładną dziewczyną, ale głupią. Dzieciak z wpadki, związek na siłę i uzależnienie od heroiny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
Raport unijnej agencji ds. narkotyków: Polska na czele produkcji syntetycznych katynonów
Polska jest na czele europejskiej produkcji syntetycznych katynonów, jednej z najczęściej nadużywanych substancji psychoaktywnych - wynika z raportu Agencji Unii Europejskiej ds. Narkotyków (EUDA). Przy wytwarzaniu narkotyku współpracowały polskie i ukraińskie grupy przestępcze - dodano.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kierowcyhiszpanscy.jpg)
Hiszpania: obowiązkowe testy na alkohol i narkotyki dla kierowców zawodowych?
Hiszpańska scena polityczna podzieliła się wokół nowej propozycji Partii Ludowej (Partido Popular), która chce wprowadzenia obowiązkowych corocznych testów na obecność alkoholu i narkotyków dla kierowców zawodowych. Projekt ustawy zmieniający hiszpańskie prawo o ruchu drogowym, zgłoszony kilka tygodni temu, trafił już pod obrady Kongresu Deputowanych, wywołując ostry spór między rządem a opozycją.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/442-2159.jpg)
Fabryka narkotyków zlikwidowana
Policjanci Zarządu w Poznaniu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wspólnie z Zarządem w Łodzi Centralnego Biura Śledczego Policji, przy współpracy z prokuratorami wielkopolskiego pionu Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie wytwarzali środki psychotropowe. W działaniach polegających na likwidacji laboratorium narkotykowego udział brali także funkcjonariusze KAS i pracownicy Wydziału Zwalczania Przestępczości Środowiskowej WIOŚ w Olsztynie.