Zdobycie składników

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Chciałem od nich zamówić tylko nie mam pomysłu jak przelać pieniądze? Zwykłym przelewem się nie da...
  • 3831 / 140 / 13

Da się normalnie przelewać, przesyłki dochodzą. Mają konta w niemczech dla płatności w euro.
Ostatnio zmieniony 16 października 2012 przez Parathormon, łącznie zmieniany 1 raz.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Uzależnienie od marihuany można leczyć konopiami – twierdzą naukowcy

Podczas prezentacji na tegorocznym festiwalu New Scientist Live w Londynie, główna autorka Val Curran nazwała wyniki „naprawdę niezwykłymi”.
Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Mógł byś mi wyjaśnić w jaki sposób?

Dodaje produkty do koszyka, przechodzę dalej, wypełniam dane adresowe i mam do wyboru:
1. Click here to pay with your credit card using paypal
2. click here to pay with moneybookers

Klikam opcje 2,a w niej jakieś opcje do wyboru typu czy ma się karte mastercard czy visa, chcą jakiś nume karty itp.
Nie mam pojęcia jak wykonać normalny przelew internetowy.
  • 3831 / 140 / 13

Napisz do nich maila - jak człowiek z człowiekiem ;). A tak btw. PayPala nie umiesz założyć?
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

:D Zamierzam w najbliższym czasie zakupić 50 g http://www.magicznemuchomory.pl/salvia_ ... 7cie-p312/ z tejże stronki. Jest to dość kosztowne zamówienie więc zależałoby mi na powodzeniu transakcji. W celu wyszukania jakiś opinii, jakości oferowanych przez nich produktów trafiłem tutaj. Chyba w najodpowiedniejsze ręce psychonautów doświadczonych i skorych do pomocy :rolleyes. Wczoraj wysłałem zapytanie o bezpieczeństwo transakcji. Dobra krótko :-p pisaliście że z Holandii dość niebezpiecznie zamawiać ale nawet jeśli paczka przejdzie koło nosa celnikom (nie podam oczywiście autentycznych danych) na poczcie na pewno nie wydadzą mi jej bez okazania dowodu a jeśli podałbym adres np. mieszkania niezamieszkałego i będę czyhał pod drzwiami za listonoszem czy także będę musiał się wylegitymować? chyba tak. Poradźcie mi co mam zrobić. Jako nowy użytkownik :cheesy: witam wszystkich i z niecierpliwością czekam na odp
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Co myślicie o tej ofercie http://www.magicznemuchomory.pl/salvia_ ... 7cie-p312/. Możliwe jest aby w ogóle ktokolwiek dowiedział się o zawartości paczki??
Użytkownik nieaktywny
  • 550 / 3 / 0

Możliwe pewnie jest, ale mi zdarzyło się zamawiać od nich dużą paczkę, w której znajdowała się między innymi Szałwia i doszła bez problemu w ciągu kilku dni. Słyszałem też pozytywne doniesienia innych osób o przesyłkach od nich. Swoją drogą nie ten dział ;)
  • 1 / / 0

Czy ktoś zamawiał ayahuasca produkty do Irlandii Sklep Online z tymi produktami ? znalazłem 4 w Anglii , 4 w Amsterdamie , w Niemczech 1 USA , Brazylii i Peru .
  • 13 / 2 / 0

Ja zamawiałem aya z elefantosa Holenderskiego wysłane Holenderskim kurierem zero przypału 100procent dyskrecji. Sprawdzony kontrahent.

Ortografia - Berig
  • 2719 / 323 / 0

Ale kiedy zamawiales ? 2 dni temu, rok temu, 100 lat temu ? Jak dajecie info to juz dokladne, bo wiele moglo sie pozmieniac :finger:
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata