Zdobycie składników

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

Słuchajcie,
bezpośrednio nie udało mi się wyczytać gdzie można dostać istotne składniki ayahuaski więc pytam. Wracam do tematu po długiej przerwie a gdy miałem kiedyś z nim kontakt składniki można było zamawiać jak na allegro. Mam doświadczenie z mimosa i peganum ale jeżeli to aktualnie największy przypał to mogę zmienić składniki w zupie którą będę gotował. Co najlepiej zamawiać i z którego z zagranicznych sklepów? Wysyłka poste restante, wiem. Btw. zawsze chciałem ugotować aya z Psychotri i caapi :)
  • 1864 / 54 / 80

download143 pisze:
Zamawiał ktoś z tąd chalipongę: http://www.kiwiboancaya.net/index.php?r ... uct_id=134 ? Mają bardzo niskie ceny i napisane jest że zbierają i suszą liście na zamówienie, wysyłają z Peru. Pytałem się ich czy mogą wysłać w miejszych ilościach i napisali, że nie ma problemu.
Zajebista cena, ale wyobrażam sobie mine celników kiedy widzą kilogramową paczkę z ameryki południowej :*) I jak wytłumaczyć po co ci kilogram liści?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Kosiniak-Kamysz: jako lekarz jestem zwolennikiem wprowadzania medycznej marihuany

Jako lekarz jestem zwolennikiem wprowadzania leczniczej marihuany w Polsce; jeśli ma pomagać polskim pacjentom, musimy zadbać ojej większą dostępność- podkreślił w czwartek lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
  • 3129 / 13 / 0

A po co tłumaczyć, skoro roślina jest legalna?
  • 1864 / 54 / 80

Roślina legalna, ale skoro w polsce można zrobić kłopot z posiadania 100mg mj, to myśle że jakby chcieli to zrobiliby mi kłopot z takiego kilograma chalipongi.Przykładowo zobaczyliby w necie co te liście zawierają i przeszukali mieszkanie, czy raczej by to olali i puścili paczke dalej gdyby okazała sie legalna? Zresztą nie wiem, nigdy nie miałem kontaktu z urzędem celnym.
  • 3129 / 13 / 0

Przeciętny celnik ma wyjebane, że sprowadzasz sobie jakieś ziółka, których nazwa nic mu nie mówi.
  • 3970 / 263 / 922

Zdecydowanie lepiej jednak zamawiać tego typu rzeczy z UE.
Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

A które sklepy mógłbyś polecić?

//edit:
czy byłoby słusznym zamówić mimose (w całości, ok 40g) i peganum (ok. 20g) z azarius.net? jednocześnie chodzi mi o możliwą jakość składników jak i ewentualny przypał. Jak to oceniacie
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

ja polecam tym co mają jakiś znajomych np. w niemczech wyslac mimose z holandii (np. ethnobotanicals) do niemiec i z tamtad do polski. Jest to w miare pewny sposob i nie przypalowy na wieksze ilosci.
  • 61 / / 0

zamawial ktos z was z pozytywnym skutkiem z maya-ethno, Czaliponge?

l s

• 527 / 1 / 0

Na maya maja dobre rzeczy...
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 597 uczestników Wejdź na czata