zapylona roslina- co robić?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

witam wszystkich rolników

tak jak w temacie, mam samiczkę której niedawno zaczęły wiązać sie topy i jakoś tydzień temu przez swoja nieostrożność została zapylona, co mam teraz z nią zrobić, ściąć czy pozostawić do zbiorów gdyż roślina nie została zapylona w 100% a ja chciałbym coś w tym roku jednak popalić.

Czy roślina będzie jeszcze tworzyć nowe topy czy teraz będą już tylko robić sie nasionka a topy juz nie urosną większe?

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

Jak ją zetniesz to kupa z tego będzie. A jak pozwolisz rosnąć to będzie i palenie i nasiona. wybór należy do ciebie.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Dzieci połykają produkty z marihuaną. Wzrost liczby zgłoszeń

Władze służby zdrowia w Massachusetts poinformowały o wzroście liczby zgłoszeń dotyczących niemowląt, które połknęły marihuanę lub produkty ją zawierające.

• 302 / / 0

Przedewszystkim wybji jej alimenty z głowy :D

• 910 / 2 / 0

[quote="CANY"]
Przedewszystkim wybji jej alimenty z głowy ]

LOL %-D
pozwól jej rosnąć będziesz miał palenie, a jak poczujesz, że jest dobre to te nasionka zostaw na następny sezon

• 739 / / 0

Tak jak Ci pare osob juz napisalo: Czekac:
Dojdzie- bedzie wiecej zywwicy topow- wszystkiego + darmowe nasiona na nastepny sezon.
moc po zapyleniu spada nie wiele- zmniejsza sie glownie ilosc - licz pi razy drzwi, ze kazdy gram nasion "Kosztuje "cie ze 2 g suszu

Użytkownik nieaktywny
  • 15 / / 0

wielkie dzięki za rady, teraz przynajmniej już będę spał spokojnie. ostatnio jak sie najarałem i rozmyślałem nad moim problemem to doszedłem do wniosku że sprawę można rozwiązać połowicznie, tj podciąć ją do połowy krzaka i w ten sposób zapewnić sobie jaranie a resztę zostawić na nasiona ale teraz widzę że źle bym to wykombinował, jeszcze raz wielkie dzięki

heh, co ja bym bez tego forum począł

• 480 / 2 / 0

pisałem juz podobnego posta w podstawach ale nikt nie odpisał jeszcze a mam shiza zjebanego to sie spytam tu

jedna roślina jest na bank troszke zapylona bo zauwazyłem pare sionek no ale huj z nią. chodzi mi o to żeby druga roślina nie była nic a nic zapylona bo chce mieć czystą bake 0 sionek. zamieszczam foto szczyta tej 2 rosliny bo nie jestem teraz pewnien czy ona tez jest troche zapylona czy nie.

• 480 / 2 / 0

doczekam sie tej odpowiedzi w końcu??????????? :scared: :rolleyes:

• 302 / / 0

a sam czytałeś to o co pytasz? pytanie bez sensu!

"chodzi mi o to żeby druga roślina nie była nic a nic zapylona bo chce mieć czystą bake 0 sionek."

to co ci ku... mamy dać zaklęcie na bezpłodność.

czytać nie umiesz,

• 480 / 2 / 0

a ty kurwa czytac umiesz?! :#:

pytam sie czy roślina jaką zamieściłem na zdjęciu jest zapylona czy nie bo nie jestem pewnien
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata