Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 2 z 2
  • 1274 / 74 / 1
@DexPL Tak pomyliłem się to raczej piszę się w czasie przeszłym, że była wystawiana jeśli chodzi o konowałów na zwykłej tylko, tam trzeba zaznaczyć substancje czynną i jest trochę inaczej wypisywana..Ja dodam tylko, że policja lubi łapać za klasyczne narkotyki i ogólnie sam posiadałem na przykład metadon i Xany bez recepty jak miałem przeszukanie i to mi zostawili.Wszystko w stystemie, nic bez systemu.
action movie:gun:
  • 13 / 5 / 0
A jeśli lekarz przepisuje nam jakieś leki, powiedzmy alpre a jednocześnie /zamiast wizyty u lekarza zamawiamy paczuszkę w necie i dochodzi do przypału, czy to zmienia w jakiś sposób naszą sytuację? 🤔
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.