Wezwanie ws, przesyłki z GBL, mam przynieść potw. przelewu

Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.

Moderator: Prawo

• 1 / / 0

jakis czas temu zamowilem gbl na necie, przesylka oczywiscie nie dotarla do dnia dzisiejszego, dostalem wezwanie na policje w charakterze świadka, mam przyniesc potwierdzenie przelewu, o co beda pytac i co robic?

Blu

• 2992 / 197 / 0

GBL jest traktowany jako nielegalny według obecnej wykładni. Nie przynoś żadnych potwierdzeń, zaprzecz że cokolwiek zamawiałeś.

Narkotyki znalazł w lesie i sam chciał je zużyć

Ponad 40 gramów mefedronu, 42 gramy marihuany, 10 gramów amfetaminy, 3 wagi elektroniczne, oraz torebki foliowe do porcjowania środków odurzających zabezpieczyli policjanci prewencji wołomińskiej Komendy.
  • 3 / / 0

gbl to płyn do mycia chromu
  • 325 / 29 / 0

Nie sądzę, żeby w wezwaniu było napisane 'prosze o przyniesienie potwierdzenia zamówienia i przelewu'.
Koleś pewnie sam zadzwonił i przez telefon się przyznał, że coś kupił, oni mu kazali przynieść kwity a teraz już po fakcie pyta co ma zrobić.
No chyba, że policja już w wezwaniach na świadka zaczyna sugerować, że świadek jest osoba podejrzana ;)
  • 218 / 14 / 0

Nie koniecznie musiał mieć wezwanie na pismie mogli go odwiedzić, a pytanie o przelew jak świadek to standard. Najlepiej nie pamiętać co się robiło po pijaku :)
  • 27 / 8 / 0

Może sytuacja lekko inna, ale profil działania ten sam, bo moja dziewczyna dostała wezwanie na policję w formie świadka w sprawie o znieważenie, po czym została wypytana jako oskarżona, jedna z wielu. Policjant uznał, że gdyby było na wezwaniu zaznaczone, że jest jako oskarżona to mogłaby się nie stawić. Myślę, że najlepiej będzie zaprzeczyć i absolutnie nic nie przynosić.
Wróć do „Wezwania w charakterze świadka”
Na czacie siedzi 1063 uczestników Wejdź na czata