...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
  • 5 / / 0
Chciałabym odstawić pregabalinę. Z 600 mg udało mi się zejść do 125 mg ale czuję się źle. Mam lęk, chce mi się płakać i nie chce mi się żyć. Czy ktoś miał podobnie ale jakoś udało mu się zejść całkowicie z pregabaliny?
  • 913 / 501 / 0
A może coś więcej? Ile czasu bierzesz, ile minęło od redukcji dawki?
Generalnie przeżywasz typowe objawy odstawienne i nie ma powodów do niepokoju, powinno przejść po jakimś czasie. Radziłbym Ci zostać na tej dawce i nie ciąć do zera.
Panie Boże jeśli teraz nie umre nigdy nie przypierdole krechy.
  • 5 / / 0
Od redukcji już sporo, ale chciałabym po prostu przestać brać. Myślałam, że się uda, ale 75 mg to jak nic :(
  • 78 / 6 / 0
24 kwietnia 2026MaryJanee pisze:
Chciałabym odstawić pregabalinę. Z 600 mg udało mi się zejść do 125 mg ale czuję się źle. Mam lęk, chce mi się płakać i nie chce mi się żyć. Czy ktoś miał podobnie ale jakoś udało mu się zejść całkowicie z pregabaliny?
To samo miałem.

I nie udało mi sie zejść :(

Trzymam kciuki!
  • 116 / 13 / 0
@MaryJane @dicatedoc załatwcie sobie Phenibut faa w dawkach 1000-1400 mg na ten czas zmniejszania pregabaalinu a potem już z górki będzie. Ewentualnie benzo jesli nie macie tendencji do wpierdalania sie w nalog(jak mozna sie uzaleznic od benzo???? Uzywam z 10 lat i sloik xanaxow z rok u mnie lezal i se bralem raz na miesiac rekreacyjnie tak zeby byl klimacik)
  • 5 / / 0
Niestety, benzo odpada. Oczywiście xanax pomaga ale uzależnienie gotowe. Myślałam o baklofenie, ale podobno z niego też ciężko zejść :(.
  • 24 / 1 / 0
Mnie pomógł szpital w zejściu z pregabaliny. Teraz biorę rano południe wieczór jedna kapsułka 150mg.

Schodzenie z pregabaliny nie jest wcale takie straszne jak się wydaje, trzeba po prostu mieć twardą głowę.
  • 913 / 501 / 0
27 kwietnia 2026PowaznyRozwazny3322 pisze:
@MaryJane @dicatedoc załatwcie sobie Phenibut faa w dawkach 1000-1400 mg na ten czas zmniejszania pregabaalinu a potem już z górki będzie. Ewentualnie benzo jesli nie macie tendencji do wpierdalania sie w nalog(jak mozna sie uzaleznic od benzo???? Uzywam z 10 lat i sloik xanaxow z rok u mnie lezal i se bralem raz na miesiac rekreacyjnie tak zeby byl klimacik)
Potrzebujesz się dowartościować tym, że ty jako jedyny odkryłeś kod życia i nie uzależniłem się od benzo? Jak można się uzależnić? Normalnie, tak jak od wszystkiego drogi kolego. To proste
Panie Boże jeśli teraz nie umre nigdy nie przypierdole krechy.
  • 2087 / 346 / 0
Odstawiłem pregabalinę jakiś czas temu. Po paru miesiącach przerwy wpadła mi 1 paczka 150mg. Wcześniejszy skręt przy odstawce nie należał do łatwych (skręt psycho-fizyczny)...
Miałem teraz 5 dni z pregabaliną dawki terapeutyczne jeszcze bo 450-600mg. No i po 5 dniach na takich dawkach już psyche siadła kolejnego dnia. Lekko, ale odczuwalnie. Skręty robią się coraz gorsze z każdym kolejnym
jezus_chytrus w wątku o Medycznej marihuanie napisał: "Działanie mocno narkotyczne więc raczej w aptekach się nie pojawi"
  • 20 / / 0
@MaryJanee jak sie masz dzisiaj? Udało się ?
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.