Czy ktoś miał do czynienia z vejpami H2 superior blend legalnie sprzedawanymi w konopnych sklepach na zachodzie a w szczególności popularnych na terenie Niemiec?
Pani ekspedientka powiedziala ze ponoć siedzi tam 10-OH-HHC a po wpisaniu tej frazy również wyskakują te produkty. Na stronach sklepów oraz opakowaniach nie ma nic o substancji czynnej dodana jest tylko informacja ze zawiera CBD nie zawiera THC i nikotyny tylko mieszankę o stezeniu 96% o nazwie H2 superior blend. W środku znajduje się cart do urządzeń elfbara który napełniony jest płynem o konsystencji płynu do e-papierosów i smakuje również tak samo, nic nie gryzie nie czuć nic na płucach, nie do poznania 1:1 jak buch z jednorazowego e-papierosa o podanym smaku. Nic nie wskazuje na jakąkolwiek żywice czy ekstrakt a przy 3 buchach po 5 minutach wchodzi naprawdę sroga bania wskazujące na jakiś syntetyk podejrzewam jakąs mieszanke analogów (?) czy cos w tym stylu. Trzyma około 2h i lekki after ktorego przy zwykłym paleniu nie zauwazam. Na reddicie opinie wskazują na podobne odczucia bardzo silnego działania ale nic nie znalazłem o tym tutaj i nic więcej konkretnego o tym w internecie. Czy ktoś wie coś więcej domysla sie co moze tam byc albo miał z tym styczność?
Pozdro
Ten kannabinoid, technicznie rzecz biorąc, nie jest "syntetykiem". Występuje naturalnie w konopiach, ale w śladowych ilościach. Dzięki temu można mówić, że to "natural", chociaż z całą pewnością powstaje w laboratorium w ilościach hurtowych. Trochę o tym czym jest i jak powstaje napisałem tutaj.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów
Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
Kawa - budzi i wydłuża życie
Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.