Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2392 / 656 / 0
1. Po primo widzę że mam jednego warna. Czy jest możliwość zobaczyć za co go dostałem ?? Poza tym chcialbym wiedzieć ile takich warnów trzeba nagnoić i otrzymać żeby zostać pernametnie zbanowanym?



Z góry dziękuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam!!
  • 1013 / 312 / 5
Na pierwsze pytanie nie umiem ci odpowiedzieć, nie wiem jaki widok mają zwykli użytkownicy. Owego warna otrzymałeś za znaną ci sprawę z palkrolikiem i nie chodzi o spóźnione podziękowania.
Natomiast co do banów, ban na 72h robi się automatycznie za trzeciego i każdego kolejnego warna. Warn ulega "przedawnieniu", czyli przestaje liczyć się do tych trzech, chyba po trzech miesiącach, ale tak po prawdzie, to nie pamiętam.
Każdy ban dłuższy niż 72h jest nakładany tak jakby niezależnie jak ktoś sobie zasłuży.

Jestem prawie pewien, że dostałeś wiadomość o przyznanym ostrzeżeniu do licznika ale jak mówiłem, pewności nie mam.
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 4445 / 709 / 2117
Dodam tylko, że jak wyłapiesz trzy (nawet ten jeden, teraz), to one przedawniają się około 90 dni (jeżeli nic się nie zmieniło). Więc radziłbym uważać, bo tak jak wyżej Detro pisze, każdy kolejny w przypadku posiadania trzech, to 72h odpoczynku.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 6222 / 444 / 12
Tak. 90 dni ważny jest warn.
Trzeci lub następny ważny warn na koncie = 72h ban.

Warny nie sumują się do banów permanentnych – te wystawiane są po rozważeniu postawy użytkownika w sposób "manualny". (Można złapać perma, mając 0 warnów.)


Nie przychodzi PW z wpisanym powodem warna? Wydawało mi się że przychodzi. Moderator ma do wypełnienia takie specjalne okienko, i ten powód jest przesyłany... Tak to powinno wyglądać. 🤔

Większość warnów wystawianych jest na podstawie postów. Postów nie usuwamy, więc prawdopodobnie jest w Śmietniku i powinien być opisany dlaczego został wywalony.

Przypałowe posty są schowane jednak.

Zawsze możesz zwrócić się do admina o wykaz swoich warnów. :korposzczur:
hera, koka, hasz, LSD – ta zabawa po nocach się śni
LSD, hera, koka i haszpodziel się z kolegami czym masz

Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie

W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.

[img]
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa

Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.

[img]
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć

Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.