Czy są to wystarczające dowody? Zadbałem o prawnika, ale jak mam być szczery nie wiem co uznają za wiarygodne dowody w czasach internetu. Nikt mnie nie pomówił, na sprawie wyjaśniłem że to na użytek własny i jestem osobą uzależnioną, która potrzebuje leczenia. Dostałem ośrodek leczenia uzależnień do sprawy. Mam się do niego stawić jutro ale jakoś mi się to nie marzy. Dużo mi pogorszy sprawę niestawienie się tam na czas? Dodam że sądzony jestem jako nieletni. Do szkoły chodzę, w domu nie za dobrze ale normalnie. Czy da się złożyć jeszcze jakieś pismo żeby był zmieniony wyrok? (terapia ambulatoryjna te klimaty)
Nie przybiją ci grupy bo to nawet konkretne dowody nie są, chyba że sam się przyznasz do czegoś takiego.
Najlepiej mówić że mam tyle bo mam kurwa i mnie możesz trzymać dwa lata a areszcie śledczym i zdania nie zmienie.
A tak to nwm, zorganizowanej grupy przestępczej raczej Ci nie wbiją.
Ja na Twoim miejscu starałbym się raczej o wbicie "schizofrenia" i chronił się częściową niepoczytalnością.
22 stycznia 2024Mefistofeles1945 pisze: Tutaj może pomóc psychiatryk. Wstaw się do niego i zadbaj o schizofrenię, po psychiatryku mogą spojrzeć na Cb bardziej przychylnie..
Ja na Twoim miejscu starałbym się raczej o wbicie "schizofrenia" i chronił się częściową niepoczytalnością.
Chodziło mi bardziej o łagodniejsze skutki w przyszlosci bo schizofrenia to takie leki ze to strach to brac jeszcze mnie pojebie od tego
Odnośnie tematu życzę Ci jak najlepiej, jak nie psychiatryk to chociaż ogarnij sobie dobrego adwokata!
i próbuj kreować niewiadoma jaki sukces policji jakby rozbili siatkę gangsterów rozprowadzających narkotyki po całej Polsce xd
te worki strunowe to jak byly nasypane to ze sobie dawkujesz w taki sposb. kary nie unikniesz ale moze wlasnie kuratortylko mow ze wszystko na uzytek osobisty... w ogole przy 'nowych substancjach' jak 4cmc to jest grzywna a nie ciupa? ktos potwierdzi?
dobrze napisal @lossu ze bez twadych dowodow na twoich ziomkow to chua zrobiac ale jak masz nawysylane smsy albo fejsie woiadomosci co mowia wprost o dilerce to moga to wyciagnac, facebook to tak na 40% mozliwe ze wyciagna ale billing telefonu to praawie na pewno
no i spiewka ze od teraz dobry chlopak bedziesz i jak spojrzales panom policjantom w oczy to chcesz byc taki jak oni kochac polske i ministra spraw wewnetrznych jaki by on kurwa nie byl
Fuzja - D5
chyba nie jasno napisalem ze grzywna jes za posiadanie dopow a za handel dlaej ciupa, do handlu sie abolutnie kurwa nie przynanwaj... moze wogole przyznaj sie do cpasz ostro, ze tyle to idzie tobie w tydzien i poplunales i ze przyznajesz sie do tego ze jestes beznadziejnym cpunem ale towarem sie nie dzielisz
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.