Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
Moja pierwsza propozycja do omówienia:
1. Załóżmy że u kogoś skręt trwał by 4 dni, co myślicie o tym żeby każdego z tych dni uzyć innej substancji znieczulającej tym samym unikając skręta po nich np. 1 dzień - lorazepam, 2 dzień - fenibut, 3 dzień - baclofen, 4 dzień - znowu lorazepam ?
2. Zejście z pregabaliny gabapentyną: tylko jak/ co 4 dni schodzić o 75 albo 150 dokladajac codziennie 100 albo 300 mg gabapentyny, czy zerwać całkowicie branie pregi i kilka dni pobrać małą dawkę gabapentyny? Jak to tj. takie schodzenie się robi? misspill wspominała, ale nie pokazała nigdzie dokladnie
3 sposób: 1 dzień co 2-3 godziny łyżeczkę trochę rozcieńczonego albo i nie fasoracetamu, 2 dzień - lorazepam, tak do 4 mg w dwoch dawkach, 3 dzien fasoracetam sposobem z 1-szego dnia, 4 dzien - tu znowu lorazepam max. do 4 mg w dwoch dawkach
Co myslicie, a moze macie wlasne sposoby?
20 września 2023ListyDoMDMA pisze: W schodzeniu z substancji chyba chodzi o to żeby silniejszą zastępować słabszą i redukować dawki. Ten lorazepam to przecież benzo i to jedno z mocniejszych. To trochę tak jakbyś schodził z kodeiny oksykodonem ...
Bede probowala w ten sposob jeszcze raz, ale zastanawiam sie co to bylo: skret po 3-dniowym braniu lorka (bardzo dziwne), czy zbytni szok dla organizmu bo odstawilam prege tak szybko?
Suplement Różaniec Górski też powinien sporo pomoc.
24 września 2023ListyDoMDMA pisze: Po kilku dniach nie będzie skręta , medycznie zwykle dopuszcza się stosowanie do 2 tygodni , bo potem rozwija się uzależnienie fizyczne ( przy dawkach wyższych niż medyczne szybciej pewnie) , w sumie tak jak myślałem to może zamiast lorka diazepam? O ile taką możliwość autor posiada . Bo diazepam działa dłużej a zwykle na te dłużej działające się zachodzi.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/9/9e1db0a0-5c27-41b4-86c8-76c77fb68fa5/Screenshot_20231109_090212_Instagram.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250422%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250422T100802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f5eccf765a7aaf6ff3e6eb2855be266b273db94ecf05544ead3bcbca0152d6e0)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/profesor.jpg)
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku
Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ulice_amsterdamu.jpg)
Przełomowe zmiany w holenderskiej polityce narkotykowej. Legalna marihuana tylko w 10 miastach
Holandia, kraj słynący z liberalnego podejścia do marihuany, wprowadza rewolucyjne zmiany w swoim systemie regulacyjnym. Od kwietnia 2025 roku tylko w 10 wybranych miastach holenderskie coffeeshopy będą mogły oferować swoim klientom wyłącznie marihuanę pochodzącą od licencjonowanych producentów. Ta fundamentalna zmiana stanowi część szeroko zakrojonego eksperymentu, który ma przetestować możliwości stworzenia w pełni legalnego łańcucha produkcji i dystrybucji konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/doniosl_na_kolege.jpg)
Doniósł na „kolegę”, bo wyczuł w szatni marihuanę
Niecodzienne zgłoszenie wpłynęło do policji 2 kwietnia 2025 roku. O godzinie 15:35 funkcjonariusze konstantynowskiej „patrolówki” zostali wezwani do jednej z firm działających na terenie miasta. Powód? Pracownik administracji wyczuł podejrzany zapach marihuany, wydobywający się z jednej z pracowniczych szafek.