Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 31 / 1 / 0
Zawsze miałem Oxycontin którego przerabianie jest banalne i bezproblemowe. Z oxydolorem jest taki problem ze jak flitruje przez filterek to nic to praktycznie nie daje, ciecz jest dalej mleczna, a działanie wyraźnie gorsze niż ekwiwalentna dawka oxycontinu. Czy istnieje jakaś inna technika? Wytłumaczy ktoś co jest nie tak?
  • 631 / 60 / 0
Spróbuj filtrować przez filtr z chusteczki chigienicznej porozrywanej na drobne kawałki i wrzucone do strzykawki np.20ml taki filtr powinien dać lepszy efekt końcowy aniżeli filtr od fajka
  • 31 / 1 / 0
Dzięki tak spróbuję. Pamietasz zeby ktos inny zglaszal z oxydolorem taki problem czy to tylko ja robie cos nie tak?
  • 631 / 60 / 0
Ogólnie z oxydoloru wychodzi taki pół woda pół biały roztwór to nic nie normalnego
.takie leki mleko
  • 8 / 1 / 0
Postaraj się kombinować z metodą podgrzewania, raz spróbuj na maxa na palniku w kuchence, ostro łyżkę w ogień, by w moment się wygotowało i po chwili zabrać szybko, a raz próbuj na małym, wysoko, długo... i filterkami od papierosów próbuj. Przy tym drugim sposobie, niemalże zawsze mam krystaliczny czysty roztwór, raz filtrując tylko, ale ewidentnie zawsze brakuje z tak 0,5-1ml względem oxycontinów, że gotując tą samą metodą, tam mam o taką wartość więcej... ale oxydolor jak mnie kiedyś w ogóle nie klepał, 80mg, tak jak czasem mi wpadnie 80mg to jest ok, a tak to jadę na oxydolorach 40tkach i nie widzę już takiej różnicy względem oxycontinów, takiej jak kiedyś contin80 vs dolor80.

Pzdr
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.