Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 45 / 2 / 0
Hej, za niedlugo wpadnie w moje rączki buteleczka atropiny w formie kropli do oczu.
Ktoś tego próbował wczesniej do powiększania źrenic na opio? Jeśli tak to jakie dawkowanie?

scalono - WRB

uwaga
zajebiście zajebiste, 2 krople na oko i przez 14 dni masz wyjebane gały jak po emce %-D
można brać oksy, majkę, fenta .fenta, i nie wpłynie to na wielkość źrenic, chyba ze wpierdolisz swój roczny zapas to lekko zmniejszym
UWAGA MINUS: bez opio które pomniejsza źrenice to wszystko jest rozmazane i są problemy z czytaniem (ja po prostu powiększam widok w przeglądarce albo czytam jednym okiem)
: *

Pozdrawiam i polecam-Piotr Fronczewski
  • 5 / / 0
Hej chcialbym ostrzec was przed atropiną używaną bez wiedzy!!!
Kiedyś podalem sobie tez po 2 czy 3 krople na oko bo po dodaniu jednej nic! Pozniej kolejna nic! A TEN SRODEK DZIALA PO POL GODZINY !!!! MIALEM PONAD 10 DNI WYLACZONE Z ZYCIA I PRZYPAL BO ZAMIAST SZPILEK OCZY WYJEBANE JAK PO STYMULANTACH DO TEGO BRAK MOZLIWOSCI FUNKCJONOWANIA , BRAK MOZLIWOSCI PISANIA I KIEROWANIA AUTEM!

Uwaga! Mam sprawdzony sposób jak to dawkować!
JEDNĄ KROPELKĘ WPUSZCZASZ DO TEJ ZAKRĘTKI OD KROPEL I ZALEWASZ TO WODĄ ( PROPORCJE TO MOZE 1 KROPLA ATROPINY I 40 KROPEL WODY)
Tak rozcienczonym roztworem zakrapiamy sobie oczy pojedynczo i UWAGA! CZEKAMY PÓŁ GODZINY NA EFEKT! EWENTUALNIE POPRAWIC BO ZALEZY OD SRODKOW ZWĘŻENIE.
  • 384 / 39 / 0
Wiadomo ze trzeba pol godziny odczekac tak jak z metamfetaminą bierze się 50mg i czeka 45 minut az sie rozkręci nie dociąga się.
Uwaga! Użytkownik NicNieBralem2000 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2814 / 367 / 0
Ja mam zamiast źrenic ciągle szpileczki :D ten syrop jest bez recepty czy na recepte ? Bo zaciekawiło mnie to .. bo te moje ciągle szpilki w oczach denerwują mnie ..
  • 28 / 2 / 0
Nienawidzę mieć zwykłych rozmiarów oczu a co tu dopiero rozjebanych atropina
Raczej średni pomysł do opio.
Może wielkość się trochę unormuje ale będą nienaturalnie błyszczeć i będzie problem z akomodacja oczu
  • 3900 / 245 / 13
Polecam antagoniste kappa - np. aticaprant. 25mg doustnie znosi totalnie wplyw opio na zrenice.
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatek sprzedawał narkotyki kolegom. Pomagała mu 13-latka

Policjanci z Oruni rozpracowali sprawę, która zaczęła się od niepokojącego zgłoszenia o 13-latce handlującej narkotykami wśród rówieśników. Szybko okazało się, że dziewczynka nie działała sama. Jej "szefem" był 18-latek.

[img]
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi

Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.

[img]
Kawa dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. W umiarkowanych ilościach

Po przeanalizowaniu danych dotyczących ponad 400 000 osób, naukowcy z Uniwersytetu Fudan doszli do wniosku, że picie umiarkowanych ilości kawy – dwóch lub trzech filiżanek dziennie – jest powiązane z mniejszym ryzykiem wystąpienia lęków i depresji. Ochronne działanie kawy było bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet.