Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 7 / / 0
Witam mam sprawę w toku za wzięcie kredytów na czyjś dowód i telefonów na raty co mi za to grozi co mam robić lecze się psychiatrycznie powiedziałem to w sądzie nie przyznałem się do winny i na policji też się nie przyznawałem jest jeden świadek który trochę mi zaszkodził i powiedział pare reczy dołączyłem wszystkie papiery ze szpitali psychiatrycznych do sprawy co robić dalej niechce znowu iść za kratki :płacz: :płacz:
  • 7 / / 0
07 lutego 2021cake pisze:
może jest szansa że czegoś się nauczysz za kratkami jebany wrzodzie
Chce uzyskać jakoś pomoc a twoja odpowiedz nic do tego nie wnosi widać twój poziom intelektualny po twojej wypowiedzi spadaj tyle ci powiem idz być fajny gdzie inndziej :fuj: :fuj:
  • 1291 / 349 / 0
Znowu? Ty po prostu musisz przestac popelniac przestepstwa. Nie mozesz? To spedzisz pol zycia za kratkami. Bedzie wiele kolejnych razow.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.