Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 1 z 5
  • 960 / 17 / 0
Chodzi mi oto że choruje na nieuleczalna chorobę jelita grubego mam nowotwora mam ścisła dietę a kwetapina i mirta powoduje apetyt i tycie jaki lek mógłbym zamienić na spanie żeby nie powodował tycia

scalono - surv

Mam pytanie czy mogę stosować spalacze tłuszczu do serty
  • 960 / 17 / 0
Czy mogę stosować spalacze termogeniczne do sertraliny
  • 960 / 17 / 0
Czy mogę stosować spalacze termogeniczne z sertralina
  • 960 / 17 / 0
Przepraszam za pytania
  • 960 / 17 / 0
Jestem obecnie na sertraline od sierpnia obecnie na dawce 100mg byłem dwa tygodnie na 150mg ale zszedłem na 100 od początku brania tego leku nie miałem jednego dnia dobrego miałem przez lekarza dawki redukowane na każdej byłem co najmniej 3 tygodnie nasilone leki strach ból w klatce piersiowej tachykardia nadciśnienie zawroty głowy mroczki w oczach i do dnia dzisiejszego tak jest rozmawialem z lekarzem stwierdził że sertralina wpływa pozytywnie na serce a ja ogólnie leczę się na serce i pomału schodzę z tego leku bo czuję pogorszenie stanu fizycznego i psychicznego od 6lat leczę się na zaburzenia depresyjne lękowe fobia leki brak aktywizwcji brałem już paro escilatropam fluoksetynę bez rezultatów obecnie jeszcze biorę spamilan w dawce 10mg i na noc trazodone 50mg brałem leki aktywizuje fluanxol i sulpiryd tyłem i myliły w niskich dawkach wenle nie mogę bo mam kłopoty z sercem co byście mi zaproponowali jestem lekoporny robiłem kilka prób podejścia z pregabalin powodowało tycie puchlem na twarzy problemy z oddawaniem moczu mam nowotwora jelita grubego mam ścisła dietę muszę uważać na leki które powoduje apetyt i tycie
  • 960 / 17 / 0
Biorę sertraline w dawce 100mg a nawet byłem na 150mg przez 4miesiace ale dawki były różnie redukowane na każdej dawce byłem 3tygidnie chciałbym zejść do zera jak to zrobić
  • 960 / 17 / 0
Witam jak byłem na dawce 100mg dziesięć dni i gdy zszedłem na 75mg od początku terapię bardzo źle się czuje psychicznie i fizycznie na tym leku mam ciągle zawroty głowy bóle w klatce piersiowej drżenie rąk mroczki zmęczenie w oczach plus pracy gdy zszedłem na 75 mg dostałem takiego zawrotu że straciłem przytomność upadłem na głowę silna i mam guza teraz te 75mg ile dni mam brać jakimi lekami mogę się wspomagać w y trochę te skutki zminimalizować
  • 1599 / 47 / 0
@Up
To napisz jakie leki bierzesz i jak długo jesteś na tych lekach ?
  • 960 / 17 / 0
Spamilan 10mg 1,5miesiqca na sertralina od września trazodane 50mgod od miesiąca Zaczynałem od dawki 25mg do 150mg doktorka zwiększała mi co 2tygodnie im większe były dawki tym gorzej się czułem później doktorka zniżała od momentu brania tego leku nie czułem ani jednego dnia dobrej pogorszyło się jestem obecnie na 75mg gdy byłem na 100 i zszedłem na 75mg to w tym dniu dostałem takiego zawrotu głowy że straciłem przytomność spadłem na podłogę i rozbiłem glowe
  • 1599 / 47 / 0
@Up
A co lekarz na to ?
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.