Bony na grzybony - sezon 2020

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 345 Strona 35 z 35
Rejestracja: 2015
  • 710 / 162 / 0

27 listopada 2020hval pisze:
Jak tam zbieranko na Warmińsko-mazurskim, komuś się udało?
Ja tam nie miałem w tym roku czasu by se spojrzeć.
A czy wcześniej udawały Ci się zbiory w tym regionie? Pytam z ciekawości, bo kilka razy się rozglądałem i jak dotąd nie udało mi się znaleźć żadnej miejscówki. Zresztą, wczoraj nad ranem było nawet -5 oC przy gruncie, więc w tym sezonie i tak już chyba po ptokach. Z grzybami leśnymi też było słabo w tym roku.
Rejestracja: 2018
  • 171 / 33 / 0

Ta, w 2018 roku miałem takie jedno polko blisko(co roku w jesień/wiosne zalewane), 300 sztuk i więcej się nawet dało (jak już początek listopada się zaczynał). 2019 musiałem niestety spędzić parędziesiąt kilometrów od tego pola, szukałem innego, znalazłem "polko 2" jak na razie spoko, było tam 70 sztuk/1h, około 30 października. Ale na "polko 2" w 2020 to nie wiem, co się stało, jakoś tak ich mniej było, ale nie miałem czasu jak sezon rozkwitał(byłem tylko we wrześniu i z początku października i znalazłem tylko 49 sztuk przez łączne 5 godzin). Tak więc, trochę męczarni jest.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Dziwnie się zachowywał, w samochodzie miał narkotyki i figurkę Jezusa

Na jednej z ulic Krzyża Wielkopolskiego (powiat czarnkowsko-trzcianecki) zatrzymano do kontroli audi. Jego kierowca był bardzo nerwowy i wyraźnie unikał kontaktu wzrokowego z funkcjonariuszami.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

jak miśki kochane po grzybobraniu?
Rejestracja: 2019
  • 188 / 28 / 0

Moja miejscówka została zaorana trochę czasu minie zanim grzybnia się wytworzy nowa kiedyś jak zbierałem to kilka tyś grzybów w sezonie szło zebrać
Rejestracja: 2015
  • 2227 / 386 / 9

Koniec sezonu. Zamykam temat.

:grzybki:
Posty: 345 Strona 35 z 35
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1981 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość