DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 647 Strona 49 z 65
Rejestracja: 2019
  • 408 / 138 / 0

A co ma do rzeczy dawka? Wpływanie na metabolizm wpływa na metabolizm, niezależnie od dawki zmienia to profil działania substancji. To jest naprawdę banalna wiedza, którą można nabyć w pięć minut lektury wikipedii. Jeśli ktoś bardziej lubi dekstrometorfan od dekstrorfanu, to i do 300mg czosnek ma sens.
Rejestracja: 2014
  • 2088 / 247 / 1

Ta, ktoś pierwszy raz się bierze za DXM i pyta czym "podbijac".
Wiem co to inhibicja enzymatyczna. Leje na to.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

USA: Narkotyki, w tym heroina, zdekryminalizowane w Oregonie, grzyby halucynogenne - w Waszyngtonie

Wyborcy w stołecznym Dystrykcie Kolumbii zdecydowali we wtorek w referendum o dekryminalizacji posaidania grzybów i roślin halucyogennych, zaś w Oregonie - wszystkich narkotyków. W co najmniej dwóch stanach zalegalizowana zostanie marihuana.
Rejestracja: 2020
  • 8 / / 0

Myślicie, że lepiej 80,170,350 czy 200,400 zapodać?
Rejestracja: 2008
  • 2710 / 9 / 0

Ja bym zajebał 150+450.

Rozkładanie x3 takich małych dawek to trochę debilizm, bo koniec końców będzie słabo, ale długo. Najgorsze co może być, to świadomie wbić się na górne 2 plateau, a potem nie mieć już wystarczająco "amunicji", żeby przebić się dalej.

Trochę tak jak zwalić sobie konia przy chętnej pannie i pójść spać, zamiast wyruchać ją za wszystkie czasy, lol.
Rejestracja: 2019
  • 136 / 9 / 1

Małych dawek? Ja po 600mg rozłożonych na 3 jestem na 3 plateau. Dawkowanie to kwestia indywidualna zależąca od wagi czy predyspozycji genetycznych.
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Ja często mam tak, że gdy rozłożę zarzucanie zbytnio w czasie ( np. po 10 tabsów co 10 min) to znacznie gorzej odczuwam działanie, ale za to znacznie mniej chce mi się rzygać. Ale ogółem odpowiadając koledze to polecam najpierw zrobić reakcję uczuleniową (wiem, że nie zrobisz ;)), a parę dni później 250 mg i conajmniej 5 godzin wolnego czasu bez żadnych zmartwień. Zresztą polecam przeczytać faq.
Rejestracja: 2019
  • 408 / 138 / 0

10tab co 10min to nie jest rozkładanie w czasie. Dawki rozbija się na kolejne 2x większe z odstępem MINIMUM godziny. Takie 1/1min co najwyżej nudnościom zapobiega
Rejestracja: 2019
  • 408 / 138 / 0

Tak ten hajpek działa, nie deksiłem dość długo, wziąłem się znowu za czytanie forum i kij wszystko strzelił, 300mg poleciało.
Fajnie jakoś nie jest, odbieram zdekszenie jak gorszy pod każdym kątem możliwy psycjodelik.

Za to polecam mocno 2 Plateau DXM + dawka 3 Plateau grzybów. Coś niesamowitego. Wziąłem się znowu za pisanie wierszy i tworzenie muzyki, co z rok temu olałem na dobre. Czułem dosłownie, jakby wszystkie treści mojego mózgu wylatywały na zewnątrz i fruwały po pokoju, a ja je obserwowałem jakby z nimi nie związany i inspirowałem się nimi, tworząc teksty. Piękny stan. Momentami jakieś deksowe popierdolenie brało górę, przez co szedł solidny myślotok, jednak w innej formie - jakby kilka kolejnych tekstów przeleciało mi przed oczami i zdążyłem może zapisać połowę, zanim je zapomniałem.

Zdecydowanie nie jest to mieszanka dla osób słabych psychicznie, niezaznajomionych z oporowym ćpaniem i życiem w psychozie XD

Otóż tworzysz sobie wiersz, piszesz np. o morzu i statkach, nagle zaczynasz widzieć owe latające po pokoju, potem zaczyna się odklejenie, stajesz się jednym z tych statków, przeżywasz historię całej załogi, płaczesz bo umiera ktoś bliski z tej załogi, potem statek tonie, umierasz i nagle budzisz się w łóżku i widzisz, że to wszystko trwało może trzy minuty 😆 wtedy zapisujesz kolejne 2 wersy i znowu powtórka i tak w kółko. Za nic nie można trzymać się swojej tożsamości i łapać dystansu do tego wszystkiego, jak falowe działanie DXM osiąga górny poziom. Za to jest to przerywane momentami, w których cała treść umysłu robiąca fikołki po ścianach wydaje się odległa i obca, na pewno nie pochodząca z tej samej głowy. I tak się kręci kółko. Coś niesamowitego. Chyba szrejbnę to ładniej i na Neurogroove poleci.


Edit, @DelicSajko, mógłbyś zaakceptować? 😁
Rejestracja: 2018
  • 436 / 60 / 0

Myślicie, że 3 tygodnie po odstawieniu fluo mogę sobie zarzucić 150 mg? Albo 300? Miałam dość długą przerwę - rok ponad.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 385 / 91 / 0

Ciekawe jak z jakością takiego narkotycznego literackiego bredzenia, @TymekDymek. To nie jest krytyka w żadnym wypadku, po prostu ciekawym. Dobrą muzykę jest chyba łatwiej tworzyć po dragach, bo nie jest semantyczna (albo przynajmniej mniej niż słowo).

@mmigotka Ja bym wrzucał, ale no spytaj kogoś ogarniającego leki, np. @misspill może Ci powie.
Posty: 647 Strona 49 z 65
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1760 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości