Zolpidem... i wasze przygody

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 35 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2019
  • 31 / 3 / 0

raz słuchałem rapu z babcią, a oprócz tego żadnych przygód nie miałem z zolpi
Rejestracja: 2019
  • 73 / 5 / 1

30mg podjęzykowo + lufencja zielonego zamienia podróżnika w obserwatora już przeżytych (przynajmniej takie sprawia wrażenie) snów. Po prostu siedzi z przymrużonymi oczyma na słuchawka muzyka którą kompletnie ignoruje a w głowie masa różnych scenek nad którymi mimowolnie się skupia. Odczucia podróżnika są mieszane.

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Narkotester pomylił narkotyk z lekiem? „Nie brałem amfetaminy”

- To był dla mnie szok, bo nie miałem żadnej styczności z narkotykami. Narkotester prawdopodobnie pomylił amfetaminę z lekarstwem, które zażywam – mówi pan Rafał. Rozmawialiśmy z kierowcą autobusu, u którego policjanci wykryli w lipcu niedozwoloną substancję.
Rejestracja: 2019
  • 1307 / 109 / 0

Po tym co zdarzyło mi się po Zolpidemie nigdy więcej go nie wezmę.. podobno jak " spałem " chodziłem po domu i robiłem różne rzeczy których nawet nie byłem świadomy i nie pamiętałem jak obudziłem się.. miał ktoś podobne sytuacje?
Rejestracja: 2019
  • 451 / 61 / 0

Wszyscy :)
Rejestracja: 2010
  • 1274 / 130 / 0

Norma, lunatykowanie po zolpi zdarza się bardzo często. I to Cię zniechęciło do tego leku? Mnie nawet nie zniechęciło to, że po pierwszym zażyciu zolpidemu faza spowodowała, iż znalazłem się w psychuszce %-D
Posty: 35 Strona 4 z 4
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nerwuseq i 1 gość