Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1908 Strona 187 z 191
Rejestracja: 2009
  • 153 / 19 / 0

30 kwietnia 2021xBambinoo pisze:
Sugestie co to mógłbyc za towar? Kurwa dobry.
Dobry, to może na dzisiejsze realia. Typ wziął 0,5g od godz. 20 do 1 w nocy jednego dnia, następnego poprawił podobna ilością i się dziwi ze schiza weszła, czy ze stymulacja utrzymywala sie następnego dnia mimo nieprzespanej nocy. Pomijając amfetaminiarzy w ciągach, ale ciagach takich co napyrdlasz dzien w dzien przez tygodniw czy miesiace, to są to w chuj srogie ilości. Czasy mojego liceum, czyli okolo 20 lat temu, speed od zwykłego dila z osiedla, robił tak, ze po wciągnięciu 0.5g to on by nie zasnął jeszcze kolejnej nocy, tylko by leżał w łóżku w letargu, przekręcając się z boku na bok cierpiąc niemiłosiernie na zejsciu.

Czytając jak ludzie bez tolerki, jebia na raz kreski po 0,3g zeby co 2h dociągać podobne ilosci przypomniala mi się sytuacja jak znajomy łatwil regularnie takim 2 laskom spida. Dostawal kasę na 5g, kupowal gieta, odsypywał sobie z tego połowę, reszte mieszał z kreatyna i apapem i po taki o to stuff wracały dziewczyny regularnie bo nie miały porównania i myslaly, że git amfa, bo robiła.
Rejestracja: 2015
  • 1595 / 403 / 0

Widziałem jak dwóch typa wciąga nie-narkotyczne tabsy skruszone, zachowują się jakby euforia im wjechała a za 1h chcieli tego jeszcze dwie torby, placebo to piekelny narkotyk.

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zeznania dziewczyny George'a Floyda. Oboje walczyli z uzależnieniem od opioidów

Zeznania Courteney Ross, partnerki George'a Floyda, dały obecnym na sali sądowej wgląd w ich wspólne uzależnienie od opioidów, poszukiwanie kolejnej dawki i próby walki o przezwyciężenie nałogu - relacjonuje "The Guardian".
Rejestracja: 2021
  • 32 / 4 / 0

04 maja 2021szynszyla pisze:
30 kwietnia 2021xBambinoo pisze:
Sugestie co to mógłbyc za towar? Kurwa dobry.
Czasy mojego liceum, czyli okolo 20 lat temu, speed od zwykłego dila z osiedla, robił tak, ze po wciągnięciu 0.5g to on by nie zasnął jeszcze kolejnej nocy, tylko by leżał w łóżku w letargu, przekręcając się z boku na bok cierpiąc niemiłosiernie na zejsciu.
Pamiętam te czasy, pamiętam te ciary i pamiętam jak włosy stawały dęba...
Rejestracja: 2020
  • 26 / / 0

Cześć,
Mam pytanie odnośnie amfetaminy i tego w jaki sposób można się po niej porobić. Otóż kilka razy z życiu próbowałam amfetaminy i mam po niej pewien problem.
Otóż podczas bycia pod wpływem jedyne co po niej odczuwam to lekką energię. Jeżeli chodzi o gadkę to jestem strasznie zmulona i nigdy mi się nawet rozmawiać po tym nie chce. Po prostu siedzę przymulona nic więcej oprócz właśnie lekkiego pobudzenia nie czuje. Od razu mówię, bo pewnie padnie twierdzenie że towar słaby. Właśnie innych ten sam sort kopie, a ja właśnie za każdym razem czuje się zmulona. Czy to może być spowodowane uszkodzoną dopaminą np? Albo uszkodzeniem czegoś innego w mózgu (nie znam się na tym, więc nie będę wymyślać teraz nazw każdego neuroprzekaźnika). Pytam z ciekawości ćpanie amfy mnie nie interesuje, na razie to kopce tylko zielsko i raz na pół roku zjem ekstazy z partnerem. Pozdrawiam grupowiczow 😆
Rejestracja: 2015
  • 1595 / 403 / 0

Może masz ADHD? :D

Mi się po 3 dobrych nartach morda nie zamyka.
Rejestracja: 2020
  • 26 / / 0

Nie no ADHD nie mam akurat 😱 to nie tak że z ADHD wypierdala jeszcze bardziej?
Rejestracja: 2020
  • 388 / 37 / 16

Bardzo prosiłbym o odpowiedź.
Jak to u was jest po fecie czy po wszystkich stimach kończąc na kawie z sercem?
Chodzi mi o uderzenia na minutę czy ciśnienie, bo w necie nie mogę nic o tym znaleźć.
Np. czy jak chodzicie po używce po domu i serce wali 120-130 uderzeń na minutę to jest to "nic niepokojącego"? (chodzi o to, że to nie jest czymś o co powinno się jakoś zamartwiać i nic się nie stanie). Tak samo ciśnienie 140-150 podczas chodzenia. Wszędzie są podane wartości tylko w spoczynku, ale serce po stimach ostro reaguje u mnie przy ruchu a w spoczynku tam norma+20 uderzeń i ciśnienie w miarę w normie.
Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłem.
Rejestracja: 2009
  • 153 / 19 / 0

Wg mnie kawa na fecie jak i na zejsciu z fety to zly pomysl i nie powinno się jej pic.
Tętno 120-130 w czasie fazy (zwłaszcza jak nie jest to tętno spoczynkowe) napewno nie jest zagrożeniem dla zdrowia i życia, to jest tętno jak w czasie niezbyt intensywnego uprawianiu sportu.
Cisnieie powinno się mierzyć po kilkunastu minutach bez wysiłku, i tak zmierzone cisnienie o wartości 140 zalicza się jeszcze do prawidłowego (górna granica tzw wysokie prawidlowe), także Panie 140-150 na stimach, mierzone jeszcze "w czasie chodzenia" to jest malina, nie ma co się martwić.
Rejestracja: 2020
  • 388 / 37 / 16

A co jeżeli mam tak, że ciśnienie jest normalne w miarę przy siedzeniu a podczas chodzenia serce wali jak młot? Trochę obsesje mam co do serca i nie wiem jakie są granice "normalności" z nim pod wpływem czegokolwiek. Kiedyś jakoś się na to nie zwracało uwagi. No i jeszcze jakie jest tak na oko "trochę niebezpieczny" puls w spoczynku np. po fecie i jakie ciśnienie? Tak samo podczas chodzenia spokojnego (tak, żeby wiedzieć kiedy lepiej nie wstawać)
Rejestracja: 2009
  • 153 / 19 / 0

Najbardziej niebezpieczne z tego jest Twoje schizowanie i nakręcanie sie na fazie.

Normalne ze na fecie puls i ciśnienie bedzie wyższe niż normalnie, to co podasles nie jest niebezpieczne i groźne dla zdrowia w danym momencie. Wiadomo, że dlugoterminowo, jeśli walisz czesto, to po jakimś czasie odcisnie to piętno na układzie krwionośnym, ale to raczej balbym się o swoje serducho raczej po latach takiego zycia, nie miesiącach (zakładając brak wad serca itp).

A odpowiadając bardziej konkretnie na Twoje pytanie, to przy zdrowym sercu balbym się przy pulsie utrzymujacym się wiele godzin zbliżonym/przekraczającym tętno maksymalne (w przybliżeniu 220 odjąć wiek), a przy cisnieniu, (rowniez utrzymujacym się wiele godzin) w okolicach 200.
Posty: 1908 Strona 187 z 191
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MalaMi33 i 9 gości