Lipa czy kosa ( opis " podziemnych " firm , produkujące SAA )

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 940 / 78 / 0

Takiego tematu nie widziałem , może się przydać więc zakładam.

W dobie " podziemia " , możemy spotkać się z przeróżnymi labami , produkującymi sterydy , leki - cokolwiek.
Jakość nie zawsze powala - szczególnie jeśli chodzi o sterydy.
Postanowiłem więc założyć wątek , który pozwoli uświadomić , które sterydy z undergrandu można pakować w siebie, ladować w mieśnie z należytym skutkiem.

Zaczynam.

*Test enan - apteczna - działa , na pierwszy cykl - idealny
*Omnadren 250 - apteczny - puchniesz jak świniak - działa jak powinno

NEXIUM lab:
polecam sterydy z tego labu.
Wszystko jak najbardziej okey

GENAMED lab :
Chyba najtanszy z tych wszystkich
Co wiecej, działa jak powinien ( enan, cypio, NPP )

MALAY TIGER lab :
Konkretna firma , nie leci w bambuko.
Po turanabolu ( turinex ) - przezajebiste przyrosty
Reszta tak samo

VERMODJE lab :
Polecam. Wyższa półka

i teraz właściwie dla mnie nowość :
BODY PHARM lab.
Aktualnie bije teścia enan 250mg\ml
Ture - z tego samoego labu - bedę mógł coś więcej powiedzieć jak wszystko ładnie wejdzie.

Dzielmy się informacjami, niema co kasy pakować w błoto - walić w mięsień jakieś gówno.
Z fartem i dużych przyrostów
ncdream
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

@DeWitteEngel moze jakas aktualizacja tematu?

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.

Holandia: Narkomania – ukryty i narastający problem wśród ciężko pracujących polskich robotników

Holandia jest krajem atrakcyjnym i liberalnym, ale bywa niebezpieczna. Wielu naszych rodaków przyjeżdża tu, by sobie „poużywać” tej wolności. Przy okazji także zarobić. Coraz groźniejsze jest wchodzenie Polaków w narkotyki, co spowodowane jest warunkami zatrudnienia i zakwaterowania w Holandii.
  • 940 / 78 / 0

24 stycznia 2021vzpe pisze:
@DeWitteEngel moze jakas aktualizacja tematu?
Chwilowo robię przerwę od soków, ale niebawem znowu powinienem wskoczyć na cykl, to zrobię recenzję.

Moim skromnym zdaniem, ważne, by wiedzieć z kąd produkt pochodzi ( każdy sobie może sobie flakon jebnąć z napisem AndroChem, czy innym ), w sensie najlepiej pytać znajomych koksów o produkty.

Jak teraz będę leciał to omnadren, lub sam enan.

Wiem , że będę narażony na "hejt" ale odblok po 2 latach na ssa robiłem tylko na clomidzie. Jedynie co poczułem to spadek siły, pała po "odbloku" stoi i robi swoje. Zostały mega rozstępy. Nie na chuju, tylko udach, łapach i generalne wkurwienie na świat, które redukuję klonazepamem od nastu lat.

z fartem
DWE

TMq

• 501 / 92 / 0

28 stycznia 2021DeWitteEngel pisze:

Moim skromnym zdaniem, ważne, by wiedzieć z kąd produkt pochodzi ( każdy sobie może sobie flakon jebnąć z napisem AndroChem, czy innym ), w sensie najlepiej pytać znajomych koksów o produkty.
Dokładnie pamiętam pare ładnych lat wstecz widziałem 3 różne wersje pewnej firmy. Do tego z tej samej również było parę przypadków zatruć metalami ciężkimi %-D

U mnie tani i zajebisty british dragon, weźmiesz pódełko do ręki leipej wykonane niż apteczne produkty do tego najtańsza firma u dila, wszystko działa mastery i cała reszta. Piszę o wersji w ampułkach i tej z której wchodzą kody na stronie producenta.
Ogólnie jestem za towarem w ampułkach ponieważ jak ktoś wywala hajc na ampułkownice raczej nie pcha hujowego towaru bo nawet by mu się maszyna nie zwróciła, a flakony można ręcznie kapslownicą za przysłowiowe pare zł zamykać więc samo to powinno dać do myślenia. Co nie znaczy że jak flakon to i od razu zły towar. Pytać u siebie co chłopaki biorą i od kogo.
Tak samo u mnie dostępny jest phenom pharmacy, który na każdym forum jebią że gówno itd tylko że typ to sprowadzający siedzi w temacie ~25 lat i nie powiem że nie miał żadnej wpadki jednak dba o renome jak słyszy że ktoś na coś narzeka oddaje całą reszte. No i że u mnie phenom jest ok nie znaczy że gdziekolwiek indziej będzie. Podróba prolongatum w sumie też dobrze klepie ale tych podrób pewnie multum z różnych miejsc ;)
Kolejna sprawa zanieczyszczenia. Metale ciężkie czy inne gówna ok ropa na dupie itd, gorzej jak ktoś startuje w zawodach a np w teściu była zawarta śladowa ilość nandrolonu no to idzie na pewniaka na zawody że jest czysty a tu pizda bo nandrolon wykrywalny pare lat %-D
  • 3088 / 120 / 0

Te środki są tak tanie, że dyskusja o tym, czy flaszki czy ampułki dają większą szansę na wałek jest bezcelowa. Jak ktoś chce Cię wałkować, to Cię zwałkuje i tyle.
  • 16 / 2 / 0

Najlepiej zamawiać od osoby prywatnej, a nie z strony internetowej. Jest trochę drożej ale wydaje że bardziej pewne.

TMq

• 501 / 92 / 0

08 lutego 2021Limitbreaker pisze:
Te środki są tak tanie, że dyskusja o tym, czy flaszki czy ampułki dają większą szansę na wałek jest bezcelowa. Jak ktoś chce Cię wałkować, to Cię zwałkuje i tyle.
Tak, dopóki nie jesteś zawodowym sportowcem i nie polecisz na testach antydopingowych bo taśma produkcyjna będzie po innym znacznie dłużej wykrywalnym środku i wtedy jak się okazuje że lata treningu poszły w pizdu i kariera sypie się jak gruz z dupy po saletrze no to trochę zmieniasz śpiewke %-D
Również można złapać ropsko na dupie, w zasadzie pół biedy jak na dupsku gorzej jak np na barku i konieczna jest interwencja chirurga wystarczy wpisać hasło :winstrol desma ropa" w duckduckgo i znajdziesz nawet filmiki jak sobie pacjenci sami ściągają strzykawą i to w Polsce (jakoś ~7lat temu podróbki desmy miały wtope, orginału nie ma już dużo dłużej, na tą chwile nie słyszałem by ktoś narzekał) %-D
08 lutego 2021Adrian3760 pisze:
Najlepiej zamawiać od osoby prywatnej, a nie z strony internetowej. Jest trochę drożej ale wydaje że bardziej pewne.
Lepiej ale nie najlepiej, najlepiej kupować samemu w aptece choć tu też nie do końca takie pewne. Coś obiło mi się o uszy że koleżka pracujący w aptece podmieniał omke czy teścia na podróby. Za granicą też nie kolorowo o ile w Tajlandii nie wiem jak na tą chwilę ale pare lat wstecz bez problemu kupowało się zajebiaszczy towar unigenu bezproblemowo bez recepty i np takie perły jak oxandrolon a cenowo wychodziło tak że nie jednemu zwróciło się za bilet który do tanich nie należy, Turcja i Egipt dawniej też było prosto o dobry towar, teraz głównie w turystycznym rejonie turystom "koksiarzom" pchają wałki i co zabawne z tego co wiem duża ilość pochodzi z Polski %-D
No a lepiej kupować u siebie na miejscu ponieważ z ceną różnie niekoniecznie drożej aczkolwiek ziemniaka toć to na pewno nie dostaniesz jak pocztą, no i możesz popytać klientów co aktualnie jest dobre i wiesz z pierwszej ręki odnośnie aktualnej partii danej firmy towaru, po za tym taki diler raczej dba o renome i jeśli ma dostęp do kilku firm ma również dostęp do apteki odpowiednia ilość zamówienia to i się dogadasz że dostaniesz recepte i sam sobie wyciągasz jak nie masz zaufania....

No i pisze od razu ja nie mam dostępu, nic nie łatwie wszystko co pisze zasłyszane od kolegi :krowa:
  • 3088 / 120 / 0

@TMq jaki procent użytkowników sterydów to zawodowi sportowcy? Kogo to dotyczy na tym forum? %-D wątpię, aby ci ludzie brali informacje z hajpa

Skąd się biorą ropnie? Nieprzefiltrowany, źle przefiltrowany olej. No to se sam przefiltruj. Co za problem.

Dla mnie to o czym piszesz to abstrakcja. Albo kupujesz farmaceutyki, albo kupujesz u źródła, a nie jakieś no-name losowe "firmy", albo lepiej "laby" %-D Rozpierdala mnie to lingo używane u sterydziarzy. To jest dilerka jak każda inna i skądś muszą pobierać te rzeczy. Jak Cię stać na wydanie 1-2k zł na cykl to stać Cię na ogarnięcie tych samych rzeczy u źródła albo farmaceutyków.

Procesy o których piszesz to trochę jak dywagacja nad tym, czy kupić kryształ od Seby spod 12stki czy lepiej ten żółty od Matika w czasach, gdy na darknecie po paru godzinach szperania możesz ogarnąć przetestowany, pewny sort mefedronu.

TMq

• 501 / 92 / 0

@Limitbreaker Nie wiem ilu jest zawodowców. Ty wiesz? Jeśli tak napisz mi. Proszę :)

Po za tym zawodnik czy nie nikt nie chce trafić na hujnie przynajmniej ja tak myślę. Jeśli się mylę popraw mnie.

Opisany przeze mnie przypadek no to akurat podejrzewam że raczej o sterylność chodzi, tak po za tym winstrol desmy jest akurat na wodzie a nie oleju i po odstaniu widać rozdzielone warstwy między wodą a pudrem. Woda również stwarza lepsze warunki do rozwoju bakterii więc filtrowanie w tym przypadku na nic się nie zda zresztą kombinowanie jak koń pod górę, łatwiej i taniej kupić puder i sobie samemu rozrobić zresztą w ogóle po co odchodzenie od tematu? Większość kupujących towar chce mieć go dobrej jakości a nie pierdolić się w jakieś filtrowania czy produkcje gdzie już z samym chińskim pudrem nieraz też były jazdy np swojego czasu po produktach pewnej firmy under sporo osób wylądowało w szpitalu z objawami zatrucia metalami ciężkimi. %-D

W ogóle byłeś w takim laboratorium? Widziałeś jak wygląda klepanie flakonów przez Janusza u Halyny w piwnicy? Jak siedzisz trochę w temacie nieraz musiałeś widzieć jakieś paprochy, popiół, włosy czy inne zanieczyszczenia w sokach, rekordowym hitem na który kumpel trafił była pchła w flakonie. Tak kurwa PCHŁA dobrze przeczytałeś i widziałem na własne oczy. %-D
Jeszcze co do ropni po części winny jest ludzki czynnik tj zamiast bić w tyłek czy udo gdzie te mięśnie są "tolerancyjne" i przyjmą spore ilości no to znajdzie się jeden z drugim co napierdala po 10ml tygodniowo w bark więc jak to się ma wchłonąć? %-D

Może i tak aczkolwiek nie wiem, nie jem mefedronu. Każdy ma swój rozum i niech sam sobie przemyśli ;)
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 2106 uczestników Wejdź na czata