Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 37 • Strona 1 z 4
  • 4396 / 670 / 0
bromazolam.png
8-bromo-1-metylo-6-fenylo-4H-benzo[f][1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]diazepina
C17H13BrN4
https://en.wikipedia.org/wiki/Bromazolam

Molecular Weight: 353.22 Exact Mass: 352.03 BROMAZOLAM is a benzodiazepine derivative. It possesses anxiolytic, anticonvulsant, sedative, and antidepressant properties, it was never FDA approved and was never available to the public. This product is intended for laboratory research purposes only and are not to be used for any other purposes

Jest wątek na niebieskim świetle oraz sporo a nawet bym powiedział że bardzo dużo info w sieci i opinii o tej benzodiazepinie ( w wersji anglojęzycznej)jak ktoś dobrze zna język to dowie się o tym benzo wszystkiego, jestem ciekaw tej nowej RC benzodiazepinie, czekam na opinie wasze bo pewien PL vendor deklaruje wprowadzić to cudo w najbliższej przyszłości :)

Flubromazolam's little brother. Structurally rather closely related to Alprazolam (7-bromine instead of chlorine group ) to mnie zaciekawiło.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2020 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 714 / 82 / 2
Szykuje się bomba :)
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5771 / 383 / 10
04 czerwca 2020surveilled pisze:
Wygląda to na idealny analog alprazolamu, tylko że zamiast chloru w pozycji 8-mej wrzucono tutaj brom. Dziwi mnie, że to pakują w tabletki 2,5mg, kiedy alpry to po 0,5mg. Chyba za mocne gówno dla mnie, ale może wezmę kilka na spróbowanie…
Wziąłem 25mg na spróbowanie i już połowę zjadłem, więc co-nieco mogę powiedzieć. Otóż 2,5mg tego to mocą odpowiednik 6-7mg bromazepamu, ale bro-pam jest przyjemniejszą bzd. Tutaj mamy do czynienia z anksjolityką i sedacją, natomiast zwykłe bromy dają takie przyjemne uczucie „rozmycia“ – tutaj tego brakuje.

W porównaniu do alpry to jest to ok. 3-5x słabsze, jednak dla mnie to plus (nie lubię mocnych benzo); ponadto alpra działa bardzo mocno anksjolitycznie – do tego stopnia, że mam ochotę prowokować i zaczepiać ludzi – tu tego nie ma. Działa tak samo długo jak alpra.

Ogólna ocena to 7½ na 10 – robi robotę, ale nie ma żadnych efektów „wow“ (takim efektem byłby np. niski potencjał uzależniający etizolamu, albo długi czas działania diazepamu).

Dostałem to w formie blado pomarańczowych tabletek o średnicy 6mm z nadrukiem „LL“ z jednej strony, a na drugiej podziałką, która jest bardzo płytka i się do dzielenia nie nadaje.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 500 / 26 / 0
Bliżej temu do bromazepamu czy flubromazolamu?
  • 5771 / 383 / 10
Zdecydowanie tego drugiego – kluczowa jest końcówka nazwy: -zolam albo -zepam. Stanowią one odrębne gałęzie benzodiazepin, więc bromazepam do bromazolamu jest właściwie niepodobny.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 714 / 82 / 2
Czyli ścina z nóg i chce się spać? Liczyłem na coś alpra podobnego nie będącego alprą, bo alpry nigdy nie czułem specjalnie. Wyjątkowo to flualpra, ale też lekko usypiała.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5771 / 383 / 10
No głównie tak. Nawet nie rozluźnia mięśni tak, jak bromazepam.

Flubromazolam to po prostu bromazolam turbo, wincyj mocy ale – tak wspominałem wcześniej – im benzo mocniejsze, tym IMO gorsze.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 4396 / 670 / 0
Flubromazolam to jest nasenny kosiarz. Idealny byl jak sie ze stimami przesadzilo. Działanie głównie nasenne. Czyli z bromazolamem jest podobnie tylko jest ciut slabszy?
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5771 / 383 / 10
Tak, głównie zamuła i pod sen.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 1698 / 284 / 0
Pyrazolam jest dla mnie niestety za drogi, a szukam jakiegos dobrego anksjolityka na silniejsze epizody depresyjne i stany lekowe, ataki paniki.
Lorazepam jest dla mnie krolem anksjolitykow.
Czy wedlug Ciebie @surveilled Bromazolam moze byc stosowany w jakimkolwiek stopniu jako zamiennik dla lorazepamu?
Z powodow osobistych z lorkami mam ciezka sytuacje, wiec szukam RC ktore mogloby mi go zamienic. Klonazolam wyrzucilem przy tych poszukiwaniach od razu. Flualprazolam tez. Etizolam chybaa też się nie nadaje.
Bromazolam będzie lepszy anksjolitycznie od flunitrazolamu i norflurazepamu?
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 37 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.