Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 394 / 5 / 0
Nie mogę znaleźć tego leku w tym dziale wiem ,że jest rzadko stosowany,chyba jeszcze go nie wycofali .
Chce się dowiedzieć jaka jest różnica w działaniu tego leku ,a reboksetyny ?
Brał to ktoś ? Jakie działanie, skutki uboczne , plusy i minusy , mixy , wszelkie informacje mile widziane.
,,Niezapomniana faza przed oczami gwiazdy... odpływasz jakbyś wciągnął naraz wiadro Szałwi 5 minut poza światem lecz czas tu nie gra roli miej pewność,że powrót do rzeczywistości napewno zaboli.''
  • 5 / / 0
Spoko lek działa po dwóch tygodniach, doraźnie można z zolpidem,z dragami to bez sensu bo ma nam pomóc wyjść z deprechy
Uwaga! Użytkownik stiffi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1402 / 224 / 0
Bierze albo brał to ktoś? Wychodzi na to że lek praktycznie niestosowany tylko pytanie czy jest tak chujowy czy co innego jest przyczyną. Jest dość drogi, ok. 50 zł za paczkę 20 tabletek. Biorę go od paru tygodni 75 mg a od wczoraj 112,5 mg. Nie jest jedynym lekiem bo biorę jeszcze inne rzeczy, choćby sporą dawkę wenlafaksyny. Ponieważ biorę jak zwykle combo leków trudno mi ocenić maprotylinę ale chyba jest pewien efekt przeciwlękowy, na nastrój nie bardzo.
Wydaje mi się że to ciekawy lek bo należy do czteropierścieniowych antydepresantów podobnie jak mirtazapina i działa praktycznie wyłącznie na noradrenalinę.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych

W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.

[img]
Medyczna marihuana a prawo jazdy: Pacjenci w pułapce przepisów

Pacjenci stosujący konopie medyczne wciąż narażeni są na poważne konsekwencje prawne, mimo że działają zgodnie z zaleceniami lekarzy. Brak przepisów rozróżniających marihuanę medyczną od rekreacyjnej oraz niejasne regulacje dotyczące dopuszczalnych poziomów THC we krwi mogą skutkować postawieniem zarzutów karnych czy utratą prawa jazdy. Czy Ministerstwo Zdrowia planuje jakieś zmiany w tym zakresie?

[img]
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji

Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.