Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
  • 451 / 11 / 0
3-FMA
Nieprzeczytany post autor: cardimon201 »
https://en.wikipedia.org/wiki/3-Fluoromethamphetamine

Testował ktoś w ogóle 3-FMA ? Jak 3-FMA wypada w porównaniu do 4/2-FMA ? , dlaczego tej substancji nie ma praktycznie nigdzie dostępnej ?

Dodano strukturę / 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 2451 / 78 / 0
A nie bylo juz o tym czasem wontku ? kurwa czemu go nie zalożylem lol
Co do 3-FMA to raczej juz go nie ujrzymy na rynku ze względu na delegalizacje w chinach podczas której poleciało niestety 3-FMA... A szkoda bo rencze za to resztkami nełronów %-D że byłaby to petarda fchuj skoro już samo 4-FMA było fkurwe serotoninergiczne a jak wiadomo związki z 3 w podstawniku som jeszcze bardziej serotoninowe od braci z 4 w podstawniku %-D Oj wielka szkoda ze to poleciało eh, może jakis EU lab szarpnie sie na synteze tego ale raczej nie prendko...
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 451 / 11 / 0
Re: 3-FMA
Nieprzeczytany post autor: cardimon201 »
oj no szkoda straszna , jeszcze jakby było w tym więcej stymulacji fizycznej i psychicznej od 4-FMA - w sensie żeby była serotonina jak w 4-FMA ale żeby nie było aż tak mocno kanapowe , żeby się chciało bardziej tańczyć i działać ;) Ewentualnie by się zmiksowało z 2-FMA ale nie wiem czy taki mix by pobudził bardziej fizycznie .
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 2451 / 78 / 0
Raczej obstawiałbym ze profil bylby znacznie bardziej pluszowy i mniejszy w kwestii/* stymulacji fizycznej - patrz różnice w profilu działania 4-MMC vs 3-MMC , ale tak jak mowisz dorzucenie do tego jakiegos strice czysto dopaminowego stimsa (z tym ,że ja bym dojebal jakiegos ketona a nie fluoro(met)amfetaminę ale ja to ja heh) napewno dobrze by zrobilo samemu 3-FMA.
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 451 / 11 / 0
Re: 3-FMA
Nieprzeczytany post autor: cardimon201 »
@up
no a nie wydaje ci się że keton namieszałby w sposób nieprzyjemny - krótki czas działania , duża chęć na dowalanie kolejnych dawek , bardzo mocne obciążanie układu krwionośnego - tu nawet mielibyśmy synergię z 3-FMA , no i znacznie mocniejszy zjazd niż po fluoro amfach/metamfach .
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 2451 / 78 / 0
Dlatego napisalem ze ja bym tu dojebal ketona, no ale ja to bym do wsyztkeigo ketony dopierdalal takze wiadomo , ze sie mnie nie zawsze slucha %-D poza tym przy 4-FMA dobrze skutowalo zaladowac wysokom dawke dojapnie i potem na peak`u przyejbac sredniom kreske w nos 4-FMA ktore przy sniffie dziaallo bardziej pobudzająco niz euforycznie. Anyłej czekam na to jak chuj i mam nadzieje ze jakis EU lab fkoncu zainterestuje sie tym związkiem.
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 403 / 77 / 0
Re: 3-FMA
Nieprzeczytany post autor: UrbanFox »
może ktoś się spotkał z tym na blulajcie?
  • 721 / 68 / 0
josef pisze:
może ktoś się spotkał z tym na blulajcie?
Same domniemania, jak i u nas.
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 1761 / 97 / 0
3fma zbanowali u nas. W liscie substancji wpisali dziwnie 3f-ma.
Substancje dolozylo laboratorium kryminalistyczne. Pismo z wyjasnieniem jest na necie. Z niego jasno wynika, ze 3fma to jeden z najczesciej qwykrywanych odczynnikow. Wiec opcji jest kilka. Albo maja chujowy wzorzec, albo vendorzy sciagali 3fma miedzali z czyms i latalo jako reszta amf.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 451 / 11 / 0
@up
Coś ci się pomyliło , nikt 3-FMA na rynek nie wypuścił jeszcze oficjalnie to raz , dwa 3-FMA jest u nas LEGALNE , nie pomyliło ci się czasem z 3-FMC które jest nielegalne ?
Nielegalne u nas jest tylko 4-FA . 3-FA , 2-FA , 2-FMA , 3-FMA , 4-FMA są u nas w pełni legalne , inna sprawa to to że w gównianych testach policyjnych wyjdą jako metamfetamina albo amfetamina albo jedno i drugie ;)

W ogóle to weź podeślij tu ten dokument o którym wspominasz albo link do niego bo coś mi się to nie widzi ;)

Swoją drogą nie wie ktoś jak trudna jest synteza tego związku i kosztowna ?
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.