Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 2238 Strona 221 z 224
Rejestracja: 2018
  • 8 / 2 / 0


18 lipca 2019Kromozepam pisze:
5mg w trzy dni i dziś napięte mięśnie i lęki, na szczęście mam trazodon na sen. Jak ktoś brał to w dłuższym ciągu i chce odstawić to niech biegnie do psychiatry albo na odwyk, bo inaczej to się może skonczyć padaczką i zgonem. Z tą substancją nie ma żartów.
lol ja rozumiem wszystko ale po 3 dniach? Żarłem 10mg flualpry i 10mg klona przez tydzień i oprócz lekkiego odrealnienia i bezsenności niczego innego nie doświadczyłem. Powiem że jeśli ktoś ciągnie 2tyg.+ benzo rc to może zacząć się obawiać o skręta.
Rejestracja: 2019
  • 95 / 4 / 0


Osoby, które przebyły już ZA mają zdownregulowane receptory i z każdym skrętem łatwiej i szybciej dostać następnego.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.
Rejestracja: 2010
  • 568 / 40 / 22


Odebrałem dziś przesyłkę z 100 tabsami klonazola. Czy jak już zeżrę wszystkie (na jakieś 50 dni planuję) to na skręta pomoże mi chlorprothixen?
Rejestracja: 2017
  • 1389 / 239 / 0


nie pomoże. po co chcesz się świadomie pakować w takie coś? wiesz w ogóle coś o odstawce BNZ? możesz dostać padaczki, nawet jeśli będziesz schodził stopniowo. mówię tu o wszystkich benzodiazepinach.
Rejestracja: 2010
  • 568 / 40 / 22


Ale Depakine i Lamotrygina już lepsze będą na zjazd? Wszak to przeciwpadalce. Mam tego trochę. O odstawce BNZ wiem sporo i niejedną przechodziłem. Pierwszą w roku 1992, kiedy to bazarki były zawalone legendarnym Reladormem (10 mg diazepamu + 100 mg cyclobarbitalu) z zapasów wycofujących się wojsk radzieckich. W ciągu wraz z kolegą przerobiliśmy 900 tabletek, przez zimę i wiosnę. Do tego w międzyczasie inne benzosy. Skręta leczyliśmy Depakiną i Tegretolem. Co ciekawe lajtowy Oxazepam produkowany w Polsce na radziecki rynek był solidnie klepiącą benzą - nie to co nasz apteczny. PS. Nigdy nie dostałem padaki na zjeździe po benzo.
Postaram się robić przerwy w łykaniu klozolamu. Właśnie mi weszło 1,5 mg tegoż niebieskiego i jak dla mnie trochę to senne, ale wiem, że zapodałem za dużo jak na prawiczka. Z plusów - mam wzmożoną kreatywność i podłubię jakieś fotomontaże sajko. Albo eksperymentalną muzę np. (to przyszłość improwizacji jazzowej :D):

https://youtu.be/dloUfTrKiag

-----------------

PS. Czy zauważyliście u się czarne stolce po klo - czarne jak smoła. Nigdy takich nie miałem. Cholera wie jaki barwnik dają do piksów...

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0


[mention]global108[/mention] czarny stolec nie jest efektem jakis barwnikow, a groznym objawem krwawienia gornej czesci przewodu pokarmowego. Lekarz / SOR.
Rejestracja: 2018
  • 1893 / 332 / 154


23 sierpnia 2019global108 pisze:
PS. Czy zauważyliście u się czarne stolce po klo - czarne jak smoła. Nigdy takich nie miałem. Cholera wie jaki barwnik dają do piksów...
Zgadzam się z przedmówcą - krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego. Barwnik w k-zolamie nie da takiego efektu. Więc jak najszybciej do lekarza.
No ewentualnie innymi przyczynami czarnego zabarwienia stolca może być zażywanie żelaza, węgla (te dwa leki mogą powodować ciemny stolec) lub spożycie barwiących pokarmów (np. jagód czy buraków). W innym przypadku może niestety świadczyć właśnie o krwawieniu w górnym odcinku przewodu pokarmowego (np. po pęknięciu wrzodów żołądka lub dwunastnicy).
Rejestracja: 2010
  • 568 / 40 / 22


Mam anemię i od dwóch dni biorę Hemofer. Widocznie stąd ten czarny klocek. A swoją drogą zastanawiam się, czym barwią klona, jakimść barwnikiem spożywczym, czy syfochemią... Leki barwione niebieskim barwnikiem mogą powodować rozkojarzenie u dzieci.
Rejestracja: 2010
  • 568 / 40 / 22


Kurza noga - w ciągu tygodnia opierniczyłem 100 klonazolamów. Z redukcją dawek pod koniec. Matka się poznała, że jakoś tak dziwnie się zataczam i zmieniony jestem na twarzy. Ostro potłukłem sobie kolana i dupsko. Po flunitrazolamie nie miałem takich akcji - zero zataczania i mordka jak na trzeźwo.
Rejestracja: 2019
  • 95 / 4 / 0


To teraz zostaje ci czekać na parę ataków padaczki grand MAL pod rząd.
Posty: 2238 Strona 221 z 224
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Zywiec zdroj i 4 gości