Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 2315 Strona 221 z 232
Rejestracja: 2018
  • 17 / 4 / 0

18 lipca 2019Kromozepam pisze:
5mg w trzy dni i dziś napięte mięśnie i lęki, na szczęście mam trazodon na sen. Jak ktoś brał to w dłuższym ciągu i chce odstawić to niech biegnie do psychiatry albo na odwyk, bo inaczej to się może skonczyć padaczką i zgonem. Z tą substancją nie ma żartów.
lol ja rozumiem wszystko ale po 3 dniach? Żarłem 10mg flualpry i 10mg klona przez tydzień i oprócz lekkiego odrealnienia i bezsenności niczego innego nie doświadczyłem. Powiem że jeśli ktoś ciągnie 2tyg.+ benzo rc to może zacząć się obawiać o skręta.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 240 / 20 / 0

Osoby, które przebyły już ZA mają zdownregulowane receptory i z każdym skrętem łatwiej i szybciej dostać następnego.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Cztery ofiary i milionowe zyski. Handlarze dopalaczami oskarżeni

Śledczy z Lublina rozbili gang zajmujący się handlem dopalaczami. Skierowali właśnie do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Przestępcy zarobili na nielegalnym procederze kilkanaście milionów złotych – dowodzi prokuratura.
Rejestracja: 2010
  • 647 / 62 / 22

Odebrałem dziś przesyłkę z 100 tabsami klonazola. Czy jak już zeżrę wszystkie (na jakieś 50 dni planuję) to na skręta pomoże mi chlorprothixen?
Rejestracja: 2017
  • 2092 / 558 / 0

nie pomoże. po co chcesz się świadomie pakować w takie coś? wiesz w ogóle coś o odstawce BNZ? możesz dostać padaczki, nawet jeśli będziesz schodził stopniowo. mówię tu o wszystkich benzodiazepinach.
Rejestracja: 2010
  • 647 / 62 / 22

Ale Depakine i Lamotrygina już lepsze będą na zjazd? Wszak to przeciwpadalce. Mam tego trochę. O odstawce BNZ wiem sporo i niejedną przechodziłem. Pierwszą w roku 1992, kiedy to bazarki były zawalone legendarnym Reladormem (10 mg diazepamu + 100 mg cyclobarbitalu) z zapasów wycofujących się wojsk radzieckich. W ciągu wraz z kolegą przerobiliśmy 900 tabletek, przez zimę i wiosnę. Do tego w międzyczasie inne benzosy. Skręta leczyliśmy Depakiną i Tegretolem. Co ciekawe lajtowy Oxazepam produkowany w Polsce na radziecki rynek był solidnie klepiącą benzą - nie to co nasz apteczny. PS. Nigdy nie dostałem padaki na zjeździe po benzo.
Postaram się robić przerwy w łykaniu klozolamu. Właśnie mi weszło 1,5 mg tegoż niebieskiego i jak dla mnie trochę to senne, ale wiem, że zapodałem za dużo jak na prawiczka. Z plusów - mam wzmożoną kreatywność i podłubię jakieś fotomontaże sajko. Albo eksperymentalną muzę np. (to przyszłość improwizacji jazzowej :D):

https://youtu.be/dloUfTrKiag

-----------------

PS. Czy zauważyliście u się czarne stolce po klo - czarne jak smoła. Nigdy takich nie miałem. Cholera wie jaki barwnik dają do piksów...

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

[mention]global108[/mention] czarny stolec nie jest efektem jakis barwnikow, a groznym objawem krwawienia gornej czesci przewodu pokarmowego. Lekarz / SOR.
Rejestracja: 2018
  • 2433 / 534 / 155

23 sierpnia 2019global108 pisze:
PS. Czy zauważyliście u się czarne stolce po klo - czarne jak smoła. Nigdy takich nie miałem. Cholera wie jaki barwnik dają do piksów...
Zgadzam się z przedmówcą - krwawienie z górnego odcinka przewodu pokarmowego. Barwnik w k-zolamie nie da takiego efektu. Więc jak najszybciej do lekarza.
No ewentualnie innymi przyczynami czarnego zabarwienia stolca może być zażywanie żelaza, węgla (te dwa leki mogą powodować ciemny stolec) lub spożycie barwiących pokarmów (np. jagód czy buraków). W innym przypadku może niestety świadczyć właśnie o krwawieniu w górnym odcinku przewodu pokarmowego (np. po pęknięciu wrzodów żołądka lub dwunastnicy).
Rejestracja: 2010
  • 647 / 62 / 22

Mam anemię i od dwóch dni biorę Hemofer. Widocznie stąd ten czarny klocek. A swoją drogą zastanawiam się, czym barwią klona, jakimść barwnikiem spożywczym, czy syfochemią... Leki barwione niebieskim barwnikiem mogą powodować rozkojarzenie u dzieci.
Rejestracja: 2010
  • 647 / 62 / 22

Kurza noga - w ciągu tygodnia opierniczyłem 100 klonazolamów. Z redukcją dawek pod koniec. Matka się poznała, że jakoś tak dziwnie się zataczam i zmieniony jestem na twarzy. Ostro potłukłem sobie kolana i dupsko. Po flunitrazolamie nie miałem takich akcji - zero zataczania i mordka jak na trzeźwo.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 240 / 20 / 0

To teraz zostaje ci czekać na parę ataków padaczki grand mal pod rząd.
Posty: 2315 Strona 221 z 232
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości