Moim celem jest doprowadzenie do realizacji programu "grant na badania" - czyli polaczenia badan akademickich i systemu "grantow" z grupa polskich narkomanow.
Na wstepie o tym co juz jest:
Poki co przebadano tylo wplyw synt-kanna - zrobiono to w Niemczech i wyszlo ze sa silnie kardiotoksyczne...
Polski program badalby glownie ketony.
Zainteresowanych zapraszam na priv.
aparat.relaksu@hyperreal.info
Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
Maskaradore pisze: Poki co przebadano tylo wplyw synt-kanna - zrobiono to w Niemczech i wyszlo ze sa silnie kardiotoksyczne...
.
Życie to najlepszy narkotyk...
To recenzowania sklepów, to organizowania nagród dla moderacji, teraz znowu badania wpływu RC na ludzki organizm. Czy chociaż jedną ze swoich inicjatyw dociągnąłeś do końca? Bo mam wrażenie, że to tylko kolejne ćpuńskie gadanie.
Najpierw znajdź instytucje, które zechcą takie badania zasponsorować i przeprowadzić
a chętni do wzięcia w nich udziału na pewno się znajdą bo możliwość zrobienia sobie "pełnego przeglądu technicznego" za darmo i bez konieczności czekania w 2 letnich kolejkach z NFZ'tu jest bardzo atrakcyjna.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
