Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1475 / 24 / 0
[ external image ]
(4-metylo-1-naftylo)-(1-butyloindol-3-yl)metanon

Cieżko mi było przegapić ten kanna

dostępnośc znikoma ,informacji w necie niewiele ale konkretnych

to może być najlepszy analog bardzo dobrego i mojego ulubionego Kannabinoidu JWH-03 który występował w sławnym Sence i serii sencacion być może i także ten analog tam wystepował i tak go wiernie odwzorowywał

dobrze napisał o nim Chong :-)

Chong pisze:
Widzę, że jak nie ja, to nikt nie poruszy tematów w miarę "aktualnych", więc może zacznę.

Od pewnego czasu poszukiwałem kannabinoidów, które mają szansę spodobać się na rynku. W międzyczasie niektóre z wyszukanych przezemnie informacji wykorzystało parę sklepików, więc tutaj skrobnę jedynie o dwóch ciekawostkach, które co bardziej "obeznani", moim zdaniem, powinni bliżej zbadać.

1) Metylopochodne klasycznych kannabinoidów.
Daaaaawno temu w Polsce, to jest jakiś rok temu, grupa osób otrzymała wyniki badań próbek tzw dopalaczy. Jakież było ich zdziwienie, gdy analizując wyniki odkryli, że kilka produktów będących na rynku zawierało substancję analogiczną do JWH-073, jednak nie będącą nią - JWH-073Me, znaną również jako JWH-080 [wcale nie - surv] czy 4-MeJWH-073.

[ external image ]

Po wstępnych testach wykazuje duże podobieństwo do oryginału choć tester nie ma 100% pewności, że otrzymał faktycznie ową substancję - wiadomo jak to jest z tymi Niebieskimi Państwami i całą resztą magicznych miejsc. Przypuszczam, że i inne JWH powinny móc podlegać podobnym modyfikacjom - i szczerze, trzymam za nie kciuki.

[...]

A to daje nam kolejne lata pełne badań. ;-)
Pozdrawiam, Cichy Bob.
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę i nazwę systematyczną, oraz odnośnik do cytowanego postu
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.