Nieaktualne wątki z poprzednich lat.
ODPOWIEDZ
Posty: 556 • Strona 1 z 56
  • 2714 / 512 / 0
Myślę, że warto już powoli zacząć temat outdoora na rok 2013. Ja nie ukrywam, że dość komercyjnie podchodzę do tegorocznego outdoora, i związku z tym, od dobrych 2 miesięcy nie mogę się zdecydować na pestki. 10 Maroców od FS, czy może 5 passionów od DP + drugie tyle automatów?

Czy to prawda, że w ostatnim czasie pestki od DP są strasznie lipne? Hermią i tak dalej?

Jakie Wy macie plany? Wypowiadajcie się.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 2372 / 56 / 0
Original Jack Auto Femi
Płeć: Feminized
Uprawa: Indoor / Outdoor
Genetyka: Jack Herer / Ruderalis
Czas do plonu: 70-80 dni (od nasiona)
Wysokość: 80-120 cm
Plon: 80-170 g / z rośliny

Jedyny oryginalny Jack Herer dostępny jako automatyczna odmiana. Jest to efekt 3 lat pracy breedingu oraz selekcji tysięcy roślin. Oferujemy prawdopodobnie najlepszą odmianę automatyczną jaką kiedykolwiek widziałeś. Oryginal Jack Auto rośnie bardzo szybko i potrafi wyrpdukować aż 200g. Efekt jest bardzo sativowy z mocnym uderzeniem. Original Jack Auto ma bardzo wysoki poziom THC. Topy są twarde, gęste i maxymalnie pokryte żywicą. Smak jest drzewiasto cytrynowy.
Jako że mieszkam na przepięknych kujawskich terenach, to pewnie parę miejscówek się zorganizuje i mam nadzieję, że sarny nie zjedzą. ;)
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 1519 / 20 / 0
Ja myślę o jakimś automacie, max 3. Jakim dokładnie nie wiem, ale pewnie w jakąś sativke będę uderzał
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 989 / 76 / 0
Planowałem wysadzić Holands Hope bodajże ale naczytałem się, że nie dochodzi więc celuję w Passiona. Kurde, w tym temacie zielony jestem jak Marysia, bo to mój pierwszy raz będzie, dobrze by było, żeby chociaż ze 50g wyszło z tego. A automat można na out? Pierwsze słyszę. Kurde, będę musiał się poduczyć, bo lipa będzie jak mi karły jakieś żółto-białe porosną.
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2013 przez Błazen, łącznie zmieniany 1 raz.
Egoista, ale miły.
Narcyz, ale nie ostentacyjny.
Kłamca, ale wrażliwy.
Miło mi Cię poznać.
  • 2714 / 512 / 0
No pewnie, że automaty można sadzić na oucie.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2013 przez UltraViolence, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 1519 / 20 / 0
Ale plon może być trochę biedniejszy
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
  • 5 / / 0
Hm... myślę nad tym orginal Jack(auto,femi) na ten rok. a może polecacie coś innego, sprawdzonego przez siebie samego?
  • 40 / 1 / 0
Seth, ja z passiona wysianego w połowie kwietnia wyciagnąłem około 130g, też był to mój pierwszy raz. Naprawdę polecam, dodam ,że pogoda w moim woj.była słaba ,ciągle padało,niska temperatura. Mimo to roslinka silna ,a palenie pierwsza klasa ;d
Uwaga! Użytkownik penisrosnie nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2372 / 56 / 0
Ale też na feminizowanych automatach nie trzeba się za bardzo "spuszczać" - wytrzymałe są. Jak nie przymrozi, wyda plony.
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 2714 / 512 / 0
EdwardZnienacka pisze:
Ale plon może być trochę biedniejszy
Wiadomo, dlatego ja planuje mieć więcej 'zwykłych' odmian, ale do tego też kilka automatów, żeby w okresie wakacji coś z tego było.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
ODPOWIEDZ
Posty: 556 • Strona 1 z 56
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Exception when calling VideoApi->videos_get: (500) Reason: Internal Server Error HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Access-Control-Allow-Credentials': 'true', 'Access-Control-Allow-Origin': '*', 'Access-Control-Expose-Headers': 'Retry-After', 'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '291', 'Content-Type': 'application/problem+json; charset=utf-8', 'Date': 'Thu, 26 Jun 2025 21:26:09 GMT', 'Etag': 'W/"123-TljUAQ8boCPNg67GD97qdEr8r9I"', 'Server': 'nginx', 'Tk': 'N', 'X-Frame-Options': 'DENY', 'X-Powered-By': 'PeerTube', 'X-Ratelimit-Limit': '50', 'X-Ratelimit-Remaining': '49', 'X-Ratelimit-Reset': '1750973120'}) HTTP response body: {"type":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#section/Errors/SequelizeConnectionAcquireTimeoutError","detail":"Operation timeout","status":500,"docs":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#operation/getVideos","code":"SequelizeConnectionAcquireTimeoutError"}
Artykuły
Newsy
[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
policjanci zabezpieczyli ponad 100 kg kokainy ukrytej w naczepie ciężarówki

Policjanci z Wałcza przejęli ponad 100 kilogramów narkotyków. Nielegalny towar przemycany był w ładunku, w którym były części samochodowe. W związku ze sprawą zatrzymane zostały dwie osoby. Są już po zarzutach i może grozić im nawet 20 lat pozbawienia wolności.

[img]
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood

Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...