Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 1 z 14
  • 840 / 23 / 0
Heroina ( Brown Sugar )
[ external image ]

1. Ogólne : W postaci czystej heroina jest białą, sypką, bezwonną substancją o gorzkim smaku i temperaturze topnienia 173 °C. Zaliczana jest do grupy depresantów. Heroinę otrzymuje się poprzez acetylację morfiny, którą z kolei wyodrębnia się z opium – mleczka makowego, bądź z suszonej słomy makowej (makówka + ok. 15 cm łodygi), pochodzących z maku lekarskiego (Papaver somniferum). Heroina na czarnym rynku występuje w kilku formach:
a)Brown Sugar
b)Kompot
c)China White
MY SKUPIAMY SIĘ SZCZEGÓLNIE NA BROWN SUGAR (ponieważ tej odmiany jest najwięcej w Polsce)

2.Skąd Wziąć heroinę : Łatwo o heroinę jedynie w większych miastach i to niewielu w Polsce. Mekką heroiny w Polsce jest zdecydowanie Warszawa i Wrocław. W tych dwóch miastach nie ma problemu z załatwienem tej substancji (jeśli oczywiście chcemy),
ale gdy są tak zwane ''posuchy'' łatwo o wałki i zamiast browna można dostać kako w sreberku, więc najlepiej załatwiać to przez zaufane osoby, a najlepiej osobiście z zaufanym dilerem.

3. Jak poznać wyjebkę ? Jak poznać, że to jest Heroina ?
Jeśli dostaniemy wyjebkę napewno się zorientujemy, bo każzdy człowek wie jak wygląda kako,kawa,żwir etc (takie rzeczy najczęsciej dają nam zamiast browna)
Każdy sort wygląda inaczej przeważnie, lecz nie są to bardzo różniące się zmiany wizualne; w Polsce przeważnie brown występuje albo jako twarda gruda, ewentualnie sypki szarawo-brązowy proszek. Sam proszek zapachu nie wydaje dopiero po podgrzaniu na aluminum ma specyficzny słodkawy posmak (mi osobiście zawsze przypomina zapach i smak bobu)

4. Po czym poznać że materiał jest dobrej jakości?
Właściwie przed spróbowaniem nie mozna tego ocenić. Trzeba spróbować i poczuć .

5. Efekty Działania :
Heroina wykazuje następujące efekty działania na organizm ludzki:
a)wpływa depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy, w szczególności na ośrodek oddechowy
b)znosi odczuwanie bólu
c)wywołuje euforię, senność, błogą apatię, wprowadza w błogostan i stan niewrażliwości na przykre doznania
d)zwęża źrenice do wielkości główki szpilki
e)spowalnia perystaltykę żołądka i jelit
f)kurczy zwieracze
g)działa antydiuretycznie
Działając bardzo silnie przeciwbólowo heroina może maskować rozwój choroby w organizmie, która może zostać zauważona dopiero w daleko zaawansowanym stadium. Heroina powoduje również zaburzenia w cyklu menstruacyjnym, aż do zaniku miesiączki włącznie. U noworodków kobiet, które stosują heroinę występuje zespół abstynencyjny.

6. Czy widać że jestem pod wpływem? : Wszystko żależy od dawki . Po małych cięzko dostrzec kto jest po wpływem. Po dużej dawce znacznie łatwiej ale też nie rzuca się od razu w oczy, człowiek po dużej dawce przeważnie gdzie nie przysiądzie- przysypia. Szczególnie najbardziej rzucają się źrenice, bo są dosłownie jak szpileczki .

7. Sposoby podania : Najpopularniejszym jest iniekcja (podanie dożylnie), browna również można palić goniąc krople po foli aluminiowej (blacha, lotnisko)
Można też wciągać, można również i zjeść, ale te 2 ostatnie opcje sa mało opłacalne.

8. Jak dawkować? : Cięzko określić, wszystko zależy od danego organizmu człowieka i tolerancji oraz sortu | idk. Myślę, że na pierwsze razy 50-70mg. U doświadczonych zawodników wszystko zalezy od tolerancji .

9. Jak długo działa? Heroina wstrzyknięta dożylnie zaczyna działać po upływie kilkunastu sekund od podania i działa przez około 6 do 8 godzin (według mnie przeważnie 5-7 godzin), po czym pojawiają się pierwsze objawy zespołu abstynencyjnego (symptomy grypopodobne, skręt ) i chęć ponownego jej przyjęcia. Palona dłuzej wchodzi (do 5-10 min) działa przeważnie tyle samo czasu. Chociaż spora grupa osób palących twierdzi, że dłużej działa niż po inekcji.

10. Jakie są objawy przedawkowania i jak sobie z nimi radzić? : Przedawkowanie heroiny, do którego może dojść w wyniku zastosowania zbyt dużej dawki na raz, tej samej dawki po okresie przerwy lub wyjątkowo silnie działającej tzn. dobrze oczyszczonej z zanieczyszczeń heroiny, objawia się między innymi spowolnieniem pracy serca, zaburzeniami oddychania i utratą przytomności. W przypadkach ciężkich zatruć heroiną można ostrożnie stosować nalokson jako odtrutkę. Przyczyną śmierci jest najczęściej depresja ośrodka oddechowego w mózgu.
Radzić sobie najlepiej dzwoniąc po pogotowie, a jeśli nie możemy- należy zrobić sztuczne oddychanie, polanie wodą również pomaga .

11. Czy Heroina zadziała na mnie dzień po dniu? : Tak. Heroina działa za każdym razem.

12.Potencjał uzależniający : Heroina to z pewnością jedna z najbardziej użaleniających używek. Użaleznia psychicznie, jak i fizycznie.

13.Substytuty : Jednym z najlepszych substytutów dla byłych heroinistów jest metadon jak i Suboxone. W Polsce jest wiele programów metadonowych, z tymi drugimi jest troche gorzej .

14. Uzależnienie : Heroina jest substancją silnie uzależniającą. Uzależnienie od heroiny określa się mianem heroinizmu. Uzależnienie psychiczne potęguje się wraz ze stosowaniem kolejnych dawek heroiny, szybko dochodzi również do wytworzenia w organizmie uzależnienia fizjologicznego. Szybkość i siła uzależnienia się jednostki od narkotyku, w tym heroiny, wydają się być w dużym stopniu zindywidualizowane i zależne od sytuacji życiowej (psychiczno-socjalnej) oraz przyczyny, która skłoniła daną osobę do sięgnięcia po narkotyk. Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji uczuciowej, rodzinnej lub zawodowej, dla których narkotyk jest próbą ucieczki od rzeczywistości i zapomnienia przykrych doznań, uzależniają się szybciej. Uzależniona osoba stara się za wszelką cenę zdobyć narkotyk bez względu na obowiązujące normy moralne i prawne . Heroinizm prowadzi do psychicznej i socjalnej degeneracji człowieka uzależnionego. Osoba uzależniona jest skupiona wyłącznie na zdobyciu heroiny, przestaje dbać o wygląd, higienę, zdrowie i inne sprawy wymagające poświęcenia czasu, koncentracji oraz bycia w stanie trzeźwości umysłowej.

15. Odstawienie : Odstawienie heroiny w przypadku uzależnienia fizycznego powoduje wystąpienie reakcji abstynencyjnej, która objawia się: wymiotami, drżeniem mięśni, biegunką, bólem kości porównywanym do "łamania", zapaścią i może nawet zakończyć się śmiercią.

16. Rozwój Tolerancji : Bardzo szybko; plus już po 2 – 3 tygodniach stosowania pojawiają się objawy abstynencyjne, które są za każdym razem silniejsze i znikają po ponownym przyjęciu heroiny; uzależniony robi wszystko, aby pozyskać nową dawkę.

17. Inne ważne uwagi : Niedożywienie i zaniedbanie prowadzą do zwiększonego ryzyka zachorowania i cięższego przebiegu chorób infekcyjnych; używanie brudnych igieł i strzykawek może prowadzić do przeniesienia chorób tj. żółtaczka, AIDS, itp.; możliwość śmierci w wyniku przedawkowania; większe ryzyko przedwczesnego zejścia śmiertelnego, związane z AIDS, marskością wątroby, rakiem, problemami z układem oddechowym, chorobami serca i naczyń (np. zapadnięcie żył, zapalenie osierdzia lub zastawek) .
18. Jak Palić Browna ? : Nie da się tego dokładnie opisać to trzeba zobaczyć na żywo ale postaram się dać pare wskazówek . Kupujemy folie aluminiowo (podobno Jan Niezbędny najlepszy ale i najdroższy) i nic wiecej nam nie potrzeba do tego . Robimy sobie tak zwane '' Lotnisko'' tzn urywamy równo większy kawałek sreberka ( zeby tego nie robić mozna wziąść z czekolady idealnie się nadaje) staramy się dość dokładnie opalić zapalniczką tą folie (jak zauważymy będzie wydobywał się lekki dym czyli jakieś gówno wychodzi z tego) kręcimy sobie tak zwaną ''rure'' tak samo ze sreberka np na papierosie dobrze się kreci (robimy tak zeby było dobry przelot i dobrze się wciągało przez nią rure mozna zastąpić fifką ) . Następnie wsypujemy na lotnisko browna bierzemy do buzi rure i leciutko podgrzewamy blache jednoczeście przechylajac ją w tą strone w którą leci kropla po takim czymyś powstaje właśnie kropla heroiny którą trzeba delikatnie podgrzewać zeby płynęła po lotnisku , gdy dojedziemy do konca rowka robimy kolejny zjazd w drugą stronę i tak w kółko aż uśniemy :)

19 . Jak zagotować browna do podania dożylnego ? : Potrzebne będą nam następujące rzeczy :
- Korek badź łyżka osobiście polecam korek tzn najlepsze korki są po wódce bierzmy go wyjmujemy plastik z niego i robimy rączkę tzn urywamy kawałek koreczka tak zeby powstała rączka moze być dłuzsza zeby nie parzyło. Można obwinąć czymś ją . Albo obwinąć po prostu korek drutem i zrobić rączkę .
- Woda badź sól fizjologiczna . Jeśli używamy kupnej sklepowej wody to niech będzie niegazowana .
- Kwasek cytrynowy.
- Filtr - ja zawsze używam tego od papierosa ale moze być kawałek waty .
- Strzykawka według własnego gustu
- Zapalniczka
To wszystkie rzeczy jakie są nam potrzebne , wsypujemy browna do korka badź na łyżke dodajemy troszeczke kwasku ( cięzko powiedzieć ile dokładnie ja zawsze robię to na oko biorąc odrobinkę w dwa palce) zalewamy to wodą ( ja na ćwiare daję centa) i delikatnie podgrzewamy aż wszystko się rozpuści i powstanie brązowa ciecz . Wrzucamy uformowaną małą kuleczkę zrobioną z filtra od papierosa bądź waty zdejmujemy igłę ze strzykawki i zaciągamy do pompki przez filtr naszą ciecz .
Zakładamy igłe na strzykawkę i podajemy sobie .

by czarny3211

Proszę Administrację i Moderacje o podpięcie i zamkniecie tego wątku . I dołączenie tego zdj na górze . (wzór strukturalny heroiny) ! Starałem się zeby ładnie wyglądało wizualnie (kolorki , odstepy etc) . Ale nie za bardzo się znam na tym , tak jak potrafiłem zrobiłem . Jeśli któremuś moderatorowi będzie się chaciało niech poprawi . (ale mysle ze całkiem ładnie wygląda , tylko te zdj)
Aa i jęsli ze myślicie ze czegoś brakuje to pisać pytanie póki będe mógł dołącze napewno !
Pozdrawiam Serdecznie :)

Poprawiono kodowanie obrazka, interpunkcję oraz ortografię. Wątku nie zamykam, w razie wszelkich zastrzeżeń i pytań dot. treści. | idk
Do weryfikacji przez użytowników H.
Poprawiono podług rad Masterfilter | idk
Uwaga! Użytkownik czarny3211 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 29 / / 0
Według mnie możesz dodać ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=7kO36Vc_9HE oraz inne (polskie)
NO i w drugim punkcie jest błąd heh nie wziąść, a wziąć. ;]
Artykuł na pewno się przyda wielu osobom, ja sam nie brałem heroiny i nie polecam jej innym osobom, bo sami wiecie do czego to może prowadzić, na świecie jest tyle innych narkotyków.:D W porównaniu z heroiną są pewnie "gorsze" ale nie biorąc heroinym nie wiecie jaką daje faze i cieszycie się innymi tripami jak MXE, extazy, psychodeliki, feta etc. BYLE NIE hera! ;]
  • 1241 / 7 / 0
W punkcie 3 na koncu napisales bobru chyba miales na mysli bobu ?;)
  • 840 / 23 / 0
Tak dokładnie , tez to teraz zauwazyłem . Jak jarałem z początku ze znajomym to zawsze miał z tego beke .
Teraz tak myśle ze mógłbym dodać jakiś krótki opis palenia na foli i jak zagotować materiał , bo tego brakuje . Ale niestety nie moge juz tego edytować.
pzdr
Uwaga! Użytkownik czarny3211 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2878 / 17 / 0
Proszę tutaj pisać, ja zedytuję i skleję.
And I guess that I just don't know.
*                       *                      *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
  • 1033 / 5 / 0
Cytryna? ŁOLABOGA
NIGDY cytryna
takiego pirogena możecie dostać, że będziecie błagać o śmierć.
mozna ew zastąpić kroplą octu, ew innego kwasu (ale takie, jak HCL czy siarkowy(VI) tylko, jeżeli macie możliwość sprawdzenia PH
używajcie cytrynowego, polecam Wodzisław, bo jest w grudkach
ok. 3 grudki średniej wielkości
  • 840 / 23 / 0
Rozumiem ze to FAQ i zgadzam się zeby było jak najbezpieczniej . Ale dodadnie cytryny badź witaminy c zamiast kwasku nie wywołuje pirogena .
Sam wiele razy jak nie miałem kwasku a był skręt używłem do tego cytryny chodzi o to zeby zmienić ph i zeby zakwasic zeby mogło się rozpuścić , dodaje się pare kropli cytryny a nie niewiadomo ile... A kwasek w grudach jest jak dla mnie totalnie lipny ale to dla mnie bo nie wiem czemu ale zawsze gdy używam tego w grudkach wyskują mi jakieś czerwone gówno na łapach . Polecam kwasek GELLWE jest to chyba nadroższy z kwasków (ale to i tak się kupuje raz na pół roku) wiec warto dać 1zł drożej . A i ten kwasek ma możliwośc wielokrotnego zamykania . Wiec duzy plus ! Nigdy nam się nie rozsypie przynajmniej.
A ile trzeba dodać kwasku to też zależy jaki jest towar . Bo np do takiego sypkiego jak pył dodaje się mniej niż do takiego twardego jak skała . - przynajmniej ja tak robie!
Widziałem wypowiedz Grizzlego i zgadzam się z nim , bo sam wiele razy tak robiłem jak nie miałem wody w plenerze (cola , fanta itd) strzelałem z takich rzeczy , ale i tak najlepiej z wody zawsze..

Jeszcze takie pytanie : kiedy zostanie zamknięty ten temat ? i podpięty ? - ta wypowiedz oczywiście nie jest do FAQ tylko po prostu odpowiedziałem Masterowi . Jakby co moze lepiej przenieść do wątku ogolnego zeby tu nie robić syfu . Albo do śmietnika jak zostanie podpięty FAQ .

Pozdrawiam Serdecznie. :cool:
Uwaga! Użytkownik czarny3211 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2878 / 17 / 0
Wątek przykleiłem, ale nie zamykam, by dalej toczyła się pod nim dyskusja na temat poprawności FAQ i innych kwestii spornych dotyczących doń. Poprzednie posty skleiłem.
Również pozdrawiam.
And I guess that I just don't know.
*                       *                      *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
  • 22 / 2 / 0
Opalić folię zawsze trzeba, sypiesz tyle ile potrzebujesz. Jak zrobi się odpowiednia kropla to będzie płynąć bez problemów, pod warunkiem, że towar dobry. Przypalasz zawsze przed kroplą i gonisz ją zapalniczką.
Od 10 lat w abstynencji, hmm diabeł znowu usiadł na ramieniu :wall:
  • 228 / 13 / 0
Nie mogę znaleźć informacji nt. podania browna per rectum. Jest to możliwe? Bo dla niektórych może być to prostsze niż palenie...
Bo po co komplikować sobie dziwne rzeczy?
ODPOWIEDZ
Posty: 136 • Strona 1 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.