ODPOWIEDZ
Posty: 231 • Strona 1 z 24
  • 353 / 5 / 0
bk-MDEA; Etylon
Nieprzeczytany post autor: mar74 »
[ external image ]
1-(1,3-benzodioksol)-2-etyloaminopropan-1-on / Narkopedia
3,4-metylenodioksy-N-etylokatynon (znany również jako Ethylone, MDEC i βk-MDEA) to syntetyczny entaktogen i stymulant z klasy katynonów. Jest to β-keto analog MDEA ("Eve").

Jako narkotyk designerski, etylon jest powszechnie sprzedawany na ulicy wraz z innymi katynonami, takimi jak butylon lub 3-MMC, jako substytut lub podróbka MDMA i/lub metylonu ze względu na malejącą dostępność metylonu na rynku chemikaliów badawczych. Jednak pomimo behawioralnych i farmakologicznych podobieństw między etylonem, MDMA i metylonem, należy zauważyć, że obserwowane subiektywne skutki obu narkotyków nie są całkowicie identyczne.

etylon ma tylko krótką historię stosowania u ludzi i jest zgłaszany jako mniej silny niż jego krewny metylon, a także posiada bardziej klasyczny typ stymulujący, w przeciwieństwie do efektów entaktogennych.

Co sądzicie o etylonie? Testował ktoś? Bo właśnie idzie do mnie paczka i jestem ciekawy jak dawkować.

Dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wiki. - surveilled
dodano krótki opis z Narkopedii + podmieniono link na Narkopedię - d5
  • 1179 / 9 / 0
Wydluzenie lancucha zmniejsza aktywnosc, a ze najbizej temu do metylonu, to JA bym strzelal w dawke 300-400mg.
  • 350 / 4 / 0
zaloze sie ,ze w mixie z MDAI wyszloby to bez-blednie ;)
  • 2428 / 90 / 0
Flashback mówisz o tym że z tego mixu wyszło by coś najbliżej metylonu tak ? Szperając po necie znalazłem małe info że MBDB będzie najlepszym zamiennikiem metylonu , baa nawet milsze w działaniu ma być %-D
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1959 / 58 / 0
Dawkowanie 100-200mg, podane drogą oralną. Możliwe mdłości i inne nieprzyjemne sprawy ze strony układu pokarmowego.
Działaniem przypomina MDMA, empatogen.[1]

- http://www.drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=9685
Temat na drugs-forum.com z kilkoma opisami działania substancji.

- http://www.erowid.org/experiences/subs/exp_bkMDEA.shtml
Opisy na erowidzie.


Źródło:
[list=1][*]Ethylone[/list]
Thirteen seconds to blood-brain barier. thirteen@safe-mail.net
  • 1179 / 9 / 0
Thirteen pisze:
Dawkowanie 100-200mg, podane drogą oralną. Możliwe mdłości i inne nieprzyjemne sprawy ze strony układu pokarmowego.
Dlatego napisałem, że JA bym strzelił 300mg. Nie chcę żeby ktokolwiek się sugerował %-D
  • 353 / 5 / 0
Ja testowałem podzieliłem 1/2 grama na 3 to dawało niecałe 170 w jednej bombce. Zjadłem wszystkie 3 w odstępie około 1h. Efekt po tych 3 bombkach to średnia euforia oraz lekkie pobudzenie. Moim zdaniem trzeba brać większe dawki 200-250 to minimum.
  • 1179 / 9 / 0
A jaka tolerke na ketony masz? I czy zrodlo pewne?
To istotne :finger:
  • 1521 / 73 / 0
lepiej by było jakbyś zarzucił te 3 bombki na raz, ketony to nie alko.
tekst powyżej =/= prawda
  • 21 / / 0
Czy ETHYLONE jest legalny w Polsce? bo nie moge znalezc w ustawie...
Uwaga! Użytkownik OLISADEBE nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 231 • Strona 1 z 24
Newsy
[img]
Mieli podawać własnemu synowi narkotyki. Sąd Apelacyjny w Legnicy nie miał dla nich litości

Historia niespełna trzymiesięcznego Arturka z Legnicy na Dolnym Śląsku wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce. Dorian G. i Katarzyna K. mieli poić malca narkotykami. W trakcie procesu wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością. W czwartek (9 października) Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrzył apelację oskarżonych. — Tylko oni byli odpowiedzialni za to, że w organizmie dziecka znalazły się substancje psychoaktywne i w takim stężeniu, że zagrażały życiu i zdrowiu tegoż niemowlęcia — mówił sędzia Lech Mużyło podczas ustnego uzasadnienia wyroku.

[img]
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego

Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.

[img]
Rozbita grupa pseudokibiców zajmująca się przemytem narkotyków

Ponad 2,5 tony narkotyków mogło trafić na polski rynek dzięki działalności zorganizowanej grupy przestępczej wywodzącej się ze środowiska stołecznych pseudokibiców. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji i Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Krajowej skutecznie uderzyli w struktury przestępcze, zatrzymując jej kluczowych członków.