Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 1760 • Strona 172 z 176
  • 23 / 3 / 0

Powiem Ci, że sort całkiem zwyczajny - ogółem to mój trzeci, a drugie źródło.

Na taki stan flaków alkoholem swego czasu pracowałem pijąc kilka miesięcy non stop wódkę, więc fenio o wiele gorszy.
  • 10 / 1 / 0

po za drętwieniem rąk, w trakcie wykonywania jakiejś czynności np. przy użyciu obcinacza do paznokci, występuje momentami uciśk w głowie? Nie wiem czy tak można to określić, zjadłem tego dosyć sporo od listopada tamtego roku, teraz leci 3 paka z sns w kaps, i pojawily sie te objawy, jakiś spec się wypowie? :trucizna:
  • 126 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Niby faktycznie sporo czasu może upłynąć zanim zbanują fenia, o ile w ogóle, ale u Szwajcara już braki po całości...
  • 38 / 4 / 0

Tolerancja mi widocznie opadła po kilku miechach bo 500mg sns na mnie normalnie zadziałał po 2 godzinach
Ale samo działanie chyba się nie różni między sns a fusion, jedno i drugie to dobry sort z tymże sns ma sporo większą kapsułkę
  • 47 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Fenio nawet w większych dawkach (3 - 5g) mi odczuwalnie nie szkodził na organy, pregabalina (300 mg+) natomiast tak - ból nerek na drugi dzień. Zauważyłem jedynie, że na zbyt mocnym haju rzeczy chcą mi wypadać z rąk. I odczucie specyficznego kaca + poświaty na drugi dzień, w sensie jakby tak 20% fazy jeszcze gdzieś latało po ciele. Nie bierzcie wysokich dawek i róbcie przerwy a będzie wam nagrodzone. :*
  • 42 / 13 / 0
Awatar użytkownika

Może ktoś polecić fenibut z jakiejś dobrej firmy która jest teraz na bieżąco aktywna?

W swojej karierze zaczynałem od fenia z rosyjskiej apteki ... i o Jezusku nazareński to zawsze był najlepszy, niestety jest drogi. Drugi najlepszy był od szwajcara ale teraz patrzę że u nich pusto, mam nadzieję że to chwilowe a nie ze strachu. Raz, dawno temu spróbowałem zakupić ten sns który każdy polecał i...nim byłem najbardziej zawiedziony, wszystko było bardzo subtelne niezależnie od dawki przyjętej - kompletnie bez porównania do uprzednio wspomnianych, lipa totalna. Teraz w swojej apteczce znalazłem tego starego sns'a i resztki szwajcara, a jako że od pewnego czasu, co dwa tygodnie robię sobie phenibutowe poniedziałki :patrzy: , chyba stestuję sns na nowo, ale dalej obawiam się że będę zawiedzony.

Liftmode nie wysyła juz do Polski. Z revange pamiętam kiedyś były jazdy że wszystkie suplementy były słabej jakości. Coś innego godnego polecenia panie i panowie?
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Lecę trzeci dzień na fenim, mam tak zamiar polecieć do niedzieli, udalo mi się ogarnąć baklofen i pregabeline. Pytanie czy jestjest sens miksować czy lepiej zostawić pręgę i baklo na zjazd, ktory po 7dniach ma fenim mam na bank.
  • 767 / 141 / 0
Awatar użytkownika

01 lipca 2013proxfade pisze:
Ma to jakiś większy potencjał jeśli chodzi o miksowanie z zabawkami typu: THC, MDxx, ewentualnie alkoholem ?.
Z THC bardzo fajnie się miksuje, podbija euforie i wycisza ewentualne krzywe jazdy czy paranoje nawet przy większych dawkach. Z alkoholem trzeba uważać, bardzo łatwo przedawkować, mnie po dwóch mocnych piwach odcieło do spania, sam miks niespecjalnie mi podszedł. Jak z MDxx nie wiem, ale próbowałem z metkatem i chodź stymulant znacznie przyćmił działanie tak fajnie fenibut sprawdził się na zjeździe mocno wyciszając i dając możliwość nawet pospać trochę.
Klasyk to miks z kofeiną. Całkiem nieźle wypada też miks z pregabaliną tylko też ostrożnie, bo pregaba zdaje się działać mocniej na fenibucie, łatwo się uśpić.
  • 38 / 4 / 0

Na darmo wydałem 170zł na fenibut z przesyłką, na mnie to działa tak że mnie ogłupia i jeszcze pogarsza stany lękowe. Wrzuciłem dzisiaj z rana 500mg i w południe kolejne 500 potem będąc w towarzystwie miałem atak fobii, nie mogłem się ruszyć ani wydusić z siebie niczego więcej jak bełkot bez sensu, gdybym był trzeźwy to mógłbym się psychicznie przygotować
Czas się wybrać do psychiatry po cukierki
  • 147 / 20 / 0
Awatar użytkownika

Można zmiksować z Pregabaliną?
ODPOWIEDZ
Posty: 1760 • Strona 172 z 176
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.