Lit - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 219 / 26 / 0

Ja kiedyś przez długi czas jadłem ćwiartkę tabletki litu 250 mg trzy razy dziennie: rano, w południe i wieczorem - działało zajebiście, 100% ochrony przed depresją :D
  • 5 / / 0

Hej, czy brał ktoś opio będąc na licie? Głównie o majkę mi chodzi. Widziałam, że parę lat temu ktoś chyba w tym wątku pisał, że tak, ale może ktoś konkretniej powie jakie dawki próbował. Pytałam na wątku ogólnym o majce, ale chyba nikt nie wie. Dogrzebałam się tylko do info, że może być większe ryzyko depresji oddechowej, ale mi chodzi o niewielkie dawki (z 60-80mg p.o, z 30 i.v)

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Mąż ratował naćpaną żonę, ale nie przeżyła kuracji. Jest prawomocny wyrok krakowskiego sądu

46-letni Mirosław N. usłyszał wyrok 2 lat więzienia za narażenie żony na utratę życia. Kobieta była pod wpływem alkoholu, narkotyków i leków, więc mąż wlał jej do ust znaczne ilości wody, by wypłukać jej żołądek. Katarzyna N. nie przeżyła kuracji. Wyrok jest prawomocny.
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Rozumiem że wspominane tutaj apteczne tabsy zawierające lit tylko na receptę?
  • 1637 / 292 / 0

To jest chyba oczywiste, skoro od zmixowania tego z naprawdę wieloma różnymi rzeczami można się przekręcić.
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Nie oczywiste, skoro są również jakieś suplementy z litem.
  • 1637 / 292 / 0

Z MAOI też są suplementy.
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Są. I jak ktoś pisze, że jadł ćwierć czy pół tabletki litu - nie wiadomo czego i ile.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata