Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 2775 / 39 / 0
Witam, wątek ten przeznaczony jest głównie dla nowych użytkowników nie radzących sobie jeszcze z wyszukiwarką lub lubiących spamować i siać zgorszenie ;-)

1) co na pierwszy raz etc.- "pierwszy raz z psychodelikami"
2) dawkowanie poszczególnych tryptamin - "Tryptaminy - HOWTO"
3) sposoby administracji -
* "Tryptaminy- podanie iniekcyjne"
* "Tryptaminy - palenie"
* "Tryptaminy - sposoby administracji i inhibitory MAO"

Na forum, poza działem ogłoszeń nie rozmawiamy o sklepach - wszelkie pytania o nie proszę kierować do siebie nawzajem przez priv. Informacje dotyczące źródeł, które znajdą się w wątkach zostaną nagrodzone warnem, podobnie jak bezsensowny spam. Pytania o dawkę na pierwszy raz substancji wymienionych w how-to będą usuwane. Zrobił się nam Panie i Panowie burdel, więc trzeba nieco zmienić zasady.

[12.10.10] drobna edycja /pll
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby

Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).

[img]
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln

Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.

[img]
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia

Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.