Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
Mam pytanko do tych z Was, którzy temat ayahuasca znają lepiej ode mnie: czy - po tych wszystkich cudownych delegalizacjach - istnieje w naszym wspaniałym kraju jakakolwiek realna możliwość zdobycia składników tego napoju? A jeśli tak, to jaka to możliwość? Czy znacie jakieś zagraniczne sklepy internetowe, które te składniki sprzedają i które - bez generowania przypału - są w stanie wysłać je na terytorium naszej cudnej krainy?
Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam.
http://www.azarius.net
Czy ktoś z Was już coś z tego sklepu zamawiał i może podzielić się spostrzeżeniami?
Pozdro!
Takich sklepów jest dużo. Czy wysyłają - to jedna sprawa, czy przejdzie - to już inna.
Pozdro
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
But theres no rain
This kind of Thunder
Breaks walls and window pane."
The Prodigy - Thunder
Nowy e-mail, wiadomości wysłane przed czerwcem stracone. Jak coś pisać jeszcze raz.
Verter pisze:prawdziwej ceremonii z Ayahuasca
Jest jeszcze inna opcja - znaleźć osobę zajmującą się szamanizmem lub inną formą ezoteryki, ale nie koniecznie z Ameryki. No ale jak pochyla się nad Tobą czerwonoskóry w drewnianej chatce, to robi lepsze wrażenie niż sterylne, europejskie warunki.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad
Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce
Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.