4-HO-MiPT; Miprocyna

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 2781 Strona 275 z 279
Rejestracja: 2018
  • 1763 / 365 / 25

Obecnie nielegalna, pod koniec września wpisana na listę NSP. Metocyna btw również zbanowana, ale to chyba już w 2015 roku.
Rejestracja: 2014
  • 1297 / 254 / 5

01 października 2019KiedysBylemSlawny pisze:
Ja miałem takie coś dwa razy po 4-ho-met.
Pierwszy trip na tym 20mg - zniszczenie, rzyganie, drgawki. Na zmianę energii tyle, że musiałem biegać i robić pompki, bo by mnie rozjebało albo się położyć, bo prawie odcinało świadomość.
Potem kilka normalnych tripów.
I potem po 10mg z narzeczoną :pacman: i też nas tak rozjebało tak straszliwie. Normalnie czułem się taaaaaaki struty chyba najgorszy stan w życiu i ona to samo. Do tego mindfuck konkretny.
Sort to znane i lubiane szare LL więc raczej siedzi w nich to co powinno, zwłaszcza że ostatnie kilka tripow z jednego worka było i każdy był zadowolony.
Kumpel jadł z nami i miał normalnie ale nie pamiętam czy jadłem z nim czy z nią na pół tego tabsa.
Ciekawego od czego to zależy, ktoś coś? Może żarcie nie te, mało płynów no nie wiem. Wiem, że na pewno nie zjedliśmy przypadkiem jakichś iMAO.
Ostatnio zmieniony 04 października 2019 przez DelicSajko, łącznie zmieniany 1 raz.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Miała być największa uprawa konopi w Europie, jest umorzenie

Prokuratura Rejonowa w Aleksandrowie Kujawskim umorzyła śledztwo w sprawie 15 tys. krzewów konopi, które rosły w Ciechocinku na polu zajmowanym przez jednego z rolników. - Przeżyłem sześć rozpraw aresztowych. Tak naprawdę nie było na mnie ani jednego dowodu – komentuje oczyszczony z zarzutów mężczyzna.
Rejestracja: 2011
  • 625 / 54 / 2

Spoko o metocynie to ja wiem. Ja zamawiałem miprocynę jak była jeszcze legalna w takim razie, bo idzie do mnie już 3 tydzień zdaje się. Nie wiem co w razie wpadki prawo na to... No w końcu prawo nie działa wstecz, ale z drugiej strony posiadać też tego nie mógłbym w obecnej chwili.
Policja mi gotówke zwróci? %-D
Rejestracja: 2018
  • 1763 / 365 / 25

W razie wpadki (o ile dojdą do, że to ty zamawiałeś) jesteś oskarżony o posiadanie substancji kontrolowanej z listy NSP. Rzeczywiście lex retro non agit, ale posiadaczem substancji zostajesz już w momencie nabycia substancji, a nie dopiero wtedy, kiedy fizycznie ją posiadasz. O momencie, w których zostajesz posiadaczem narkotyków, napisano na forum bardzo dużo, wystarczy przejrzeć pierwszy lepszy wątek z działu Prawo, a także na głównej Hyperreala był kiedyś wyczerpujący artykuł na ten temat napisany przez prawnika specjalizującego się w prawie karnym.
Rejestracja: 2017
  • 437 / 61 / 0

@ImaneAnys On pisze że nabył właśnie wtedy kiedy była legalna, więc skoro wtedy został posiadaczem, to nie ma problemu przecież? Ja się nie znam, ale imo policja znajdując u kogoś 4-ho-mipt, nie będzie dociekać, czy zamawiał 2 tyg temu, czy 2 mies temu czy może 2 lata temu kiedy było to legalne, tylko od razu paragraf za posiadanie NSP.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 1763 / 365 / 25

Kolega pisze, że jeszcze miprocyna do niego nie przyszła, więc z tego wyciąga wniosek, że nie jest posiadaczem i zastanawia się, czy póki co nic mu nie grozi, bo zamawiał kiedy była legalna. Stał się jej posiadaczem, kiedy nie była zdelegalizowana, obecnie jest zdelegalizowana, a on wciąż jest posiadaczem. Czyli tak jak mówisz: przejmą mu paczkę niebiescy i nie będzie ich obchodziło kiedy to kupował, czeka go postępowanie karne za posiadanie narkotyków. Dzięki zasadzie lex retro non agit nie będą mogli bo pociągnąć do odpowiedzialności za posiadanie miprocyny przed nowelizacją, ale on dalej jest posiadaczem i obecnie popełnia de facto przestępstwo.
Rejestracja: 2011
  • 435 / 70 / 0

Ciekawy jestem czy brak jakichkolwiek ruchów ze strony vendorów odnośnie delegalizacji 4-HO-MiPTa jest spowodowany: niewiedzą, wyprzedażą tego co posiadają na stanie, lub kompletną olewką, bo i tak sprzedaż "nowych substancji psychoaktywnych" wiąże się z karami.
Ciekaw jestem czy można się spodziewać jakiś nowych tryptamin na rynku...
Rejestracja: 2010
  • 3661 / 452 / 0

Jak sklepy chuja mają rozeznanie. @ImaneAnys napisał na niedawno że kannabinoidy nielegal od tamtego roku , vendory dalej pchają maczany na sgt. Nie zdając sobie sprawy że to nielegal, lub mają wyjebane.
Rejestracja: 2014
  • 442 / 21 / 0

Mam pytanie do bardziej doświadczonych psajko zajadsczy. Czy jak biorę codziennie benzo to jest sens wrzucic 10mg homipta i jeśli nie będzie efektów to sobie poprawiać hometem? Bo chciałbym się jutro trochę odkleić ale wiem jak działa benzo czy alko na psajko. Powiedzmy zjadlbym 10 homipta i później mam do dyspozycji jakieś 0.8g.hometa. Tylko też nie chce zjeść tego dużo żeby bl nie był okrutny.
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 936 / 2

alkohol to zły pomysł i proszenie się o bodyload. benzodiazepiny nie wadza, jeśli bierzesz je codziennie. zapewne sie domyślasz, że jak weźmiesz i jedno i drugie jednocześnie, to będzie mocniej niż miałbyś dorzucać
Posty: 2781 Strona 275 z 279
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości