Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 2138 • Strona 1 z 214
  • 77 / 3 / 0
próbował ktos moze jakies zwierzenia ?
ktos ma linki jak to samemu zrobic zeby bylo fajne ?
chcialbym troche o tym uslyszec ?
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2015 przez Thirteen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 120 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: TasteOfHaze »
BartooL pisze:
próbował ktos moze jakies zwierzenia ?
ktos ma linki jak to samemu zrobic zeby bylo fajne ?
chcialbym troche o tym uslyszec ?
Co to ? Koncik samotnych serc :D
Uwaga! Użytkownik TasteOfHaze nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 77 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: BartooL »
być może ale zainteresowała mnie forma bezdymna patrząc na og do shop'u znalazlem najtańszy vapo.. za 149$ troche drogo no oprócz jakiejs dziwnej lufki z duzą banka za 20$ ale jednakże ciekawi mnie działanie takiego użądzenia jak i sam jego efekt palenie na różne sposoby przynosi ruzne przyjemnosci ja najbardziej lubie z lufencji ;] ale cos mi sie zdaje ze sie szarpne na 149$ tylko jak wpadna mi do kieszeni
  • 47 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: dkx »
Hmm nie wiem jak to zrobić. Słyszałem jednak torche o tym jak to działa.

Jak powszechnie wiadomo temperatura spalania Thc jest mniejsza niż temperatura spalania suszu:). Podgrzewając zioło do temperatury spalania thc spalamy powoli cała zawartość jego w ziole bez spalania suszu, co powoduje że utrata Thc jest znacznie mniejsza. Jednym słowem vaporizer to urzadzenie ekonomiczne.

Gdzieś w interneci widziałem urządzenie do złudzenia przypominąjące zaplniczke do kucheniki gazowej. Można było nim podgrzewać np lufke do takiej temperatury aby zioło sie nie paliło a thc uległąo spaleniu. Było znacznie tańsze niż profesjonalny waporyzer
Uwaga! Użytkownik dkx nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
tutaj mamy waporyzer tani. Jednak dla chcącego nic trudnego i mozna sobie takie coś w domu bezporblemu zrobić...

http://www.botanic-art.com/product_info ... cts_id=175

jednak tego za 149$ tak łątwo nie zrobisz :) jest poprostu profesionalny... ale czy cena proporcjonalna do możliwości produktu?
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 120 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: TasteOfHaze »
zarowka z wejsciem i wyjsciem najlepiej zdejmownym do srodka wrzucamy towares z piaseczkiem np i podgrzewamy bulbe. ktos cos takiego pokazywal tylko z kolby chemicznej do palenia salvii na kuchence gazowej :o :D
Uwaga! Użytkownik TasteOfHaze nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Johnus_Pain »
http://americansmokeless.com/index2.htm

Dzięki, Johnus, my, niegodny proch u Twych stóp chwalimy twą mądrość :D...
Uwaga! Użytkownik Johnus_Pain nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 120 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: TasteOfHaze »
masz jakies zaburzenia osobowosci ? ;)
Uwaga! Użytkownik TasteOfHaze nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Johnus_Pain »
Nie, nie mamy żadnych :D :D :D...
Uwaga! Użytkownik Johnus_Pain nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Lookashek »
Teraz powstaje pytanie jak to wyprodukowac domowym sposobem ?:P zaroodporna probowka z dziurkami na koncu + rurka z uszczelnieniem ? jak zrobic dziurki w zaroodpornej probowkce?
Wszystkie napisane przeze mnie informacje sa fikcja, nigdy nie uprawialem ani nie bede uprawaic roslin ktore sa nielegalne w Polsce.
ODPOWIEDZ
Posty: 2138 • Strona 1 z 214
Artykuły
Newsy
[img]
Brazylijska roślina jurema preta skuteczna w walce z depresją.

Brazylijska roślina jurema preta, używana od wieków w rytuałach rdzennych mieszkańców, przyciąga uwagę naukowców jako możliwy środek w leczeniu depresji. Zawiera silnie działające DMT – psychodelik, który może przynieść szybką poprawę nastroju. Choć wyniki badań są obiecujące, eksperci podkreślają, że to nie jest lek dla każdego.

[img]
Rytuały, narkotyki i przestępstwa seksualne. Są zarzuty dla fałszywego szamana

Mężczyzna z Gryfina (woj. zachodniopomorskie), Dariusz T. przedstawiał się jako uzdrowiciel, radiesteta, bioenergoterapeuta i praktyk kambo. Jego działalność, która miała pomagać osobom zmagającym się z traumami i depresją, okazała się jednak przykrywką dla niebezpiecznych praktyk i przestępstw. 62-latek oskarżony jest o przeprowadzanie "rytuałów" przy użyciu roślin psychoaktywnych i przestępstwa o charakterze seksualnym.

[img]
15 lat niechcianych badań. A teraz nowa rewolucja w psychiatrii

Specjalista z Wielkiej Brytanii nie ma wątpliwości, że jesteśmy świadkami nowej rewolucji w psychiatrii. Psychodeliki, jak psylocybina i MDMA, zdobywają coraz większe zainteresowanie naukowców w leczeniu depresji i innych zaburzeń psychicznych.