Tym, że bateria w Solo 2 pozwala na dwa razy dluzszą waporyzacje na jednym ładowaniu niż Mighty.
Ciekaw jestem jak wyglada jednostka chłodząca parę w twoim wapku skoro ani razu jej nie czyściłeś. Z doswiadczenia wiem, ze dlugo nie czyszczonego sprzet ciężko jest pozniej porzadnie wyczyścić.
15 kwietnia 2021Nano44 pisze: Tym, że bateria w Solo 2 pozwala na dwa razy dluzszą waporyzacje na jednym ładowaniu niż Mighty.
1,5h mi osobiscie wystarcza. korzystam z niego jedynie stacjonarnie i mozna go uzywac, gdy jest podpiety pod ladowanie.
mam go 2-3 miechy, ale nie katuje jakos bardzo.
nie sadze, aby byly jakies problemy z doczyszczeniem chlodnicy po kapieli w IPA - dam znac jesli bedzie inaczej
najwyzej kupie sobie nowa za jedyne 89zl - to jest plus mighty'ego, czesci zamienne i dodatki (nie wiem jak w solo 2)
ja go wybralem dla atestow medycznych, bo nie ufam chinczykom. zawsze mozna kupic lutownice nadmuchowa (spawarke do plastyku) za 120zl i zrobic vapa za 150zl z opcja balona
15 kwietnia 2021visitorQ pisze:Skąd taka informacja? Przecież mighty ma 2 x 3300mAh. To jaką baterię ma twój Arizer Solo 2?15 kwietnia 2021Nano44 pisze: Tym, że bateria w Solo 2 pozwala na dwa razy dluzszą waporyzacje na jednym ładowaniu niż Mighty.
scalono-delicsajko
@4002
Ja swojego czesto uzywam poza domem dlatego zależało mi na jak najlepszej baterii.
Do Solo 2 też są części wymienne i dodatki dostępne choćby na Allegro.
Wrzuć element chłodzący do zamrażarki za kilka godzin, a nastepnie delikatnie zdrap wykałaczką żywicę. Kumpel w ten sposób odzyskał sporą kroplę ze swojego Starry 3.0
Mighty jest chyba jedynym przenośnym wapkiem z atestem medycznym.
EDIT: wyczyszczony bez wiekszych problemow. jedynie ciezko bylo rozkleic 2 glowne czesci, ale mozna wtedy wjebac w calosci do alko i raczej pusci. komory nie ruszalem, bo szkoda mi bylo wymieniac sitko na ta chwile
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/2a76953b-0081-4102-842b-947b64862ff8/rftgyd.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250716%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250716T190402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=de88cef322618c1ab1e84dea64cbf8c645f339f53641bcc69b12099815ec4014)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.