Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

@wildwolf okej ale juz zapodałem wiec wywlekanie tego z calym szacunkiem bez sensu. Na początku byłem zmartwionyy mocno mysłałem ze zyly moze sa zapchane ze cos sie toruje (nie mam do czynienia z ta substancja). Generelnie podejrzewałem zatrucie nadmanganianem ale wykluczylem bo jakos bardzo szybko zadzialalo, moze jakas taka neuroleptyczna reakcja? moze po prostu zyly maja dosc stimow ? bo pieka przy wkuwaniu niemilosiernie. Na pewno trzeba zrobić przerwe. Moje obawy bardziej polegały czy ktos miał podobnie i nie zareagował po czym w nocy trzeba bylo na szybko karrtke wzywac.
  • 0 / / 0

@michass90 okej zrosty na wszystkich przegubach i pieczenie w chuj na wszystkich wszystkich po dwoch tygodniach baletow z przerwa na 3 dni w trakcie ? czy wyjatkowo wyjebane na to mialem i to moja wina czy to jest w ogole mozliwe zeby po dwoch tygodniach tak se zajechac zyly ? dramat

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Elbląg: Na siedzeniu auta miał „rozłożony” zestaw narkotyków oraz elektroniczną wagę

Policjanci patrolujący Elbląg zainteresowali się pewnym 31-latkiem. Mężczyzna widząc przejeżdżający patrol wyłączył silnik i szybko wysiadł ze swojego auta. Okazało się, że na siedzeniu kierowcy pozostawił on zapakowany w folię zestaw narkotyków oraz elektroniczną wagę.
  • 1307 / 109 / 0

16 września 2020baleciarz pisze:
@michass90 okej zrosty na wszystkich przegubach i pieczenie w chuj na wszystkich wszystkich po dwoch tygodniach baletow z przerwa na 3 dni w trakcie ? czy wyjatkowo wyjebane na to mialem i to moja wina czy to jest w ogole mozliwe zeby po dwoch tygodniach tak se zajechac zyly ? dramat
Jesli walileś sporo IV i przy podawaniu wypadałeś z żyły to całkiem możliwe że żyły dostały po dupie
  • 0 / / 0

@michass90 ok dzieki jest lepiej niby ale zostala mi szpryca tego samego metkata jeszcze trefnego i juz cpunski mozg kusi nie wiem czeemu nie wyjebalem tego. Po polaczeniu z moja krwia przybral kolor krwisto brazowy a ciecz zrobila sie jakby dwukolorowa ze smuga taka cienistokrwista ktos wie co to ? za duzo nadmanganianu i tak reaguje we krwi ?
  • 252 / 33 / 0

16 września 2020baleciarz pisze:
Czesc. Mam taki problem iz bardzo czuje pulsowanie zyl na szyi na nodze szczegolnie po lewej stronie i generalnie to jest wszystko z efektow ubocznych co mnie dziwi. a historia tego to 2 dni z metkatem, 100 mg ketrelu po pierwszym dniu, objaw ten po zakonczeniu jakos 2h temu wpierdalania kota i zapodaniu promazyny 100. Dodatkowo mam jakies dziwne te zyly juz te dwa dni twarde nie leci z nich krew jak wyciagam igle, wypycha mi igle na zewnatrz jakby jakis plyn tam byl idk help pls ? jest zagrozenie jakies ? A i wczesniej po zzajebaniu tego samego metkata jakies dziwne objawy niby dobre samopoczucie ale ciezka glowa przyplywy ciepla goraca nawet goraczka bym powiedzial
Brzmi jak zakrzepica
  • 1307 / 109 / 0

17 września 2020baleciarz pisze:
@michass90 ok dzieki jest lepiej niby ale zostala mi szpryca tego samego metkata jeszcze trefnego i juz cpunski mozg kusi nie wiem czeemu nie wyjebalem tego. Po polaczeniu z moja krwia przybral kolor krwisto brazowy a ciecz zrobila sie jakby dwukolorowa ze smuga taka cienistokrwista ktos wie co to ? za duzo nadmanganianu i tak reaguje we krwi ?
Słuchaj nie ma za co . Skoro pilne sprawy to jak coś wiem to pomogę w miarę możliwości oczywiście. Wiem o co chodzi chęć pukniecia niekiedy jest silniejsza od rozsądku cóż bywa i tak ale nie oceniam Cie za to bo to nie wątek o tym . Jesli chodzi o to co wyszło po połączeniu z twoją krwią to nie wiem co to może być a w błąd nie chcę cię wprowadzać..trzymaj się i daj znać jak wyszło
  • 0 / / 0

wyjebalem to gowno, dzieki wsszystkim za pomoc
  • 9 / 1 / 0

uzależniony od alkoholu, mam 33 lata, wczoraj wieczorem wypiłem jeszcze i zakończyłem parodniowy ciąg. Wziąłem na noc relanium, ale od rana czuje się coraz gorzej. Serce kołata, zawroty głowy, jakiś ucisk w klatce piersiowej, wątroba rozwalona. Czekać czy może pojechać na SOR?
  • 982 / 100 / 0

jak to nie 1 taka sytuacja to czekaj porpostu , wiesz , że minie , albo redukuj dawki alko jak potrafisz żeby powoli schodziło , na sor tez mozesz jak chcesz pewnie ci dzadza kroplowke i rolki
  • 125 / 28 / 0

To normalne u alkoholików. Jeśli ciągi są długie i mocne, to najlepiej zjeżdżać z dawką stopniowo. Jednak jak masz relanium to nic ci nie będzie. Łykaj na uspokojenie i dochodź do siebie.
Do następnego razu.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata